Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak

Cevap: Olağanüstü seçim iptal oldu iddiası

secim olacak bence ama tarih adnan polati unutmayacak bu kesin yaziklar olsun Galatasarayi rezil duruma düsürdünüz.

irfan aktar ve sedat dogan bu isi biliyor.

Yalçın Dümer | Facebook

yalçın lafları yedikçe siliyor tekrar paylaşıyor. ama anlamadım amacı ne?

bu arada forumda hedef göstermek yasaktı galiba. çeşitli yorumlar ve haberler içeren bir link bu yanlış olmasın :D

Divan kurulu bildiris ona iyi kapak olmuştur..Seçim olacağını anlamıştır.

Ben paylaştığı linke yazıyı ekleyip kapak oldu deyince beni silip engelledi sanırım:asd:

Seçim kararını yönetim kendi insiyatifiyle aldı.Yani genel kurulda ibra edilmemesinden dolayı seçime gitmiyoruz.Seçim iptal falan olmaz bence.

Aslında bir kapakta twitter'dan Haluk yürekliye yapmak lazım..Aslında seçim kararı nasıl alındığını biliyorda..Bilmezden gelerek konuşuyor.

Haberi anında İrfan Aktara sordular oda en iyi cevabı onlara verdi..

Gördüm, dondum, yutkundum ve birazdan önceki sayfaları okumaya başlayacağım. Şaka falan dimi ? Şakadır şaka.

Kendinize gelin beyler Adnan Polat su anda baskanimizdir. Sanki dusmanimiz gibi konusuyorsunuz.

Yahu Osman ne diyosun sen. Bizde biliyoz başkanımız malesef. Konuşulan şey de Galatasaray'ın geleceği. Boş yere savunma ahkamları kesme burada. Zaten herkes gergin. Daha da germe

her gün yeni bir olay ne oldu bzim Galatasaraymiza? ünal aysal den cikiniyorlar bence o yüzden böyle seyler söyleniyor hem ünal aysal gibi bir adam niye bosu bosuna secime girsin? yönetim kadrosu icinde hukuk adami var sedat dogan diye plansiz programsiz bir is yapmaz ünal aysal:)

İçinize su serpeyim

Seçim mahkeme kararı ile iptal edilirse şuan ki yönetim mali açıdan kendini aklamış olacak ve bu mahkeme kararı sembolik olacak.Sembolik olmasının sebebi şudur.Yönetim seçim iptal edilse dahi istifaları ile seçim sürecini devam ettirecekler.Bu sayede Galatasaray tarihinde aklanmamış yönetim kalmayacak.Seçim 14 Mayıs'ta.;);)

bir an gol haberi var sandık ama hala 2-1 miş rahat olalım.

Polat genel seçim kararını kendimiz aldık derse sorun olmaz ama seçimi ibra edilmedik diye aldık derse o zaman sorun olabilir. yani etkilememesi gerekiyor mahkemenin çnk kendileri seçime gitmek istediler, Polat yamuk yapmaz gibime geliyor. Neyse sakin olmak lazım doğru :)

Bir şey yok değil mi beyler, 14 mayıs'ta seçim?

Sedat Doğan açıklama yaptı.

Galatasaray’da başkan adayı Ünal Aysal’ın listesinde bulunan avukat Sedat Doğan ise, İrfan Aktar’ın açıklamalarını teyit ederken, "Seçim kararı yönetimin ibrasızlığından dolayı olmadı. Yönetim kurulu seçim kararı aldığı için seçim yapılacak. Zaten Türkiye’de yönetim kurulunun aldığı kararları iptal edecek kurum yok. Galatasaray’a bildirilen karar tebliğidir. Seçim aynı tarih yapılacak" dedi.

Buda Divan Kurulun Resmi sitedeki bildirisi

Zira, 07-14 Mayıs 2011 günlü olağanüstü genel kurul toplantısı kararının, genel kurulun 27.03.2011 tarihli kararına dayanılarak değil, Yönetim Kurulunun Tüzüğün 25’nci maddesi 3’ncü bendine istinaden alındığı tespit edildi.

İş bu TUTANAK, 14 Nisan 2011 günü birlikte tanzim ve imza edildi

Cevap: Olağanüstü seçim iptal oldu

Yönetim Kurulu kararı ile seçime gidildi.

Hala Ntvspor ortalığı karıştırıyor..

Yönetim mali genel yüzünden mi seçime gitti,Yoksa kendi isteği ile mi gitti..diyorlar..

Divan kurulu başkanıda söyledi..Kendi istekleri ile seçime gittiler..Bu yüzden mahkeme seçimi etkilemez..Nedense hala bulandırıyorlar..

Bir kere herşeyden önce Asliye Hukuk Mahkemeleri kendilerine bu yolda yapılan bir başvuruyu kabul etmezler.

Verebilecekleri maksimum karar iptal edilen genel kurulda alınan kararların yürütmesini durdurmak olabilir.

Seçim kararı alınırken biz genel kurulda ibra edilmedik o yüzden genel kurul kararı alıyoruz diye bir şey olmaz.

Mahkeme bir şirketin genel kurula gitme kararına karışamadığı gibi bir derneğin de genel kurul kararı almasına karışamaz.

Bu haberleri yapanların hepsi bir acayip olmuş, beyinleri durmuş, etraflarında para verdikleri bir ton hukukçu var onlara sorup haber yapmıyolar da gabire sallıyolar.

O YÜZDEN BİR HUKUKÇU OLARAK SÖYLÜYORUM İÇİNİZİ RAHAT TUTUN, BU TÜR HABERLERE KULAK ASMAYIN SEVGİLİ KARDEŞLERİM.

camiamız kaosa alıştı,hatta zevk almaya başladı sanırım,düzenli sistemli bir başkan adayı gördü,korktu veee........sonuç:D

Polat genel seçim kararını kendimiz aldık derse sorun olmaz ama seçimi ibra edilmedik diye aldık derse o zaman sorun olabilir. yani etkilememesi gerekiyor mahkemenin çnk kendileri seçime gitmek istediler, Polat yamuk yapmaz gibime geliyor. Neyse sakin olmak lazım doğru :)

lafla peynir gemisi mi yürür,secim kararı alırken oraya belirtecekti tüzük gereği aldım diye,ama kendi istekleri ile aldılar secim kararını,mahkemenin secime etkisi olamaz,olma şansı 0

Cevap: Olağanüstü seçim iptal oldu

Bir kere herşeyden önce Asliye Hukuk Mahkemeleri kendilerine bu yolda yapılan bir başvuruyu kabul etmezler.

Verebilecekleri maksimum karar iptal edilen genel kurulda alınan kararların yürütmesini durdurmak olabilir.

Seçim kararı alınırken biz genel kurulda ibra edilmedik o yüzden genel kurul kararı alıyoruz diye bir şey olmaz.

Mahkeme bir şirketin genel kurula gitme kararına karışamadığı gibi bir derneğin de genel kurul kararı almasına karışamaz.

Bu haberleri yapanların hepsi bir acayip olmuş, beyinleri durmuş, etraflarında para verdikleri bir ton hukukçu var onlara sorup haber yapmıyolar da gabire sallıyolar.

O YÜZDEN BİR HUKUKÇU OLARAK SÖYLÜYORUM İÇİNİZİ RAHAT TUTUN, BU TÜR HABERLERE KULAK ASMAYIN SEVGİLİ KARDEŞLERİM.

İşte olay bu abi. Ne demiş Adnan Polat: Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayacaksın. :D:D Oh be seşim olacak

Üst Alt