Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak

Cevap: Olağanüstü seçim iptal oldu iddiası

Seçim olacak..Medya abartıyor.

Sedat Doğan açıklama yaptı.

Galatasaray'da başkan adayı Ünal Aysal'ın listesinde bulunan avukat Sedat Doğan ise, İrfan Aktar'ın açıklamalarını teyit ederken, "Seçim kararı yönetimin ibrasızlığından dolayı olmadı. Yönetim kurulu seçim kararı aldığı için seçim yapılacak. Zaten Türkiye'de yönetim kurulunun aldığı kararları iptal edecek kurum yok. Galatasaray'a bildirilen karar tebliğidir. Seçim aynı tarih yapılacak" dedi.

Buda Divan Kurulun Resmi sitedeki bildirisi

Zira, 07-14 Mayıs 2011 günlü olağanüstü genel kurul toplantısı kararının, genel kurulun 27.03.2011 tarihli kararına dayanılarak değil, Yönetim Kurulunun Tüzüğün 25’nci maddesi 3’ncü bendine istinaden alındığı tespit edildi.

İş bu TUTANAK, 14 Nisan 2011 günü birlikte tanzim ve imza edildi.

Rahatladim. Oh be secimlere gidiyoruz.

yalçın dümer dağıldı beyler :D :D

biraz destek atın hepten delirtelim.

aynı haberi paylaşıyor, millet altına yorumları döşüyor kaynaklarla sinirlenip siliyor bir daha koyuyor. gene yazıyor millet, ne çok kanun bilen varmış diyor, galatasaray.org'u kaynak verip kapak oldu diyen çocuğa sinirleniyor falan.

gelin eğlence var :D

nereye geliyoruz:)

biride saygidan bahsetmis.senin baskanim dedigin adam galatasarayin sayginligini aldi be

Futbol_5 Galatasaray1905

İrfan Aktar, "15 gün önce mahkemenin almış olduğu kararın kulübe tebliğidir. Seçim konusunda herhangi bir sakınca yok.

İrfan Aktar: Alınan karar uygulanacak, seçim yapılacaktır..
Ntvspordada zaten bunu söyledi.Nedense medya çok abartıyor..

Seçim olacak..Medya abartıyor.

Buda Divan Kurulun Resmi sitedeki bildirisi

Zira, 07-14 Mayıs 2011 günlü olağanüstü genel kurul toplantısı kararının, genel kurulun 27.03.2011 tarihli kararına dayanılarak değil, Yönetim Kurulunun Tüzüğün 25’nci maddesi 3’ncü bendine istinaden alındığı tespit edildi.

İş bu TUTANAK, 14 Nisan 2011 günü birlikte tanzim ve imza edildi.

renkdaslar ben bazilarinin neden polati destekledigini buldum.(bedava biletciler)

Bu yaptığın yakıştımı sana ? .. kaç yaşındasın bilmiyorum belki bu yazdıklarının ne anlama geldiğini yeteri kadar idrak edemedin ama yinede yakıştıramadım açıkçası, ayrıca bu yazdığın döner gelir seni bulur biride derki sana ben senin bu kadar neden düşman olduğunu buldum.. sana bedava bilet vaad ettiler...hoş oldumu şimdi ? biraz lafın nereye gittiğine bakın lütfen...

EKLEME NOTU

bazilari burda polatci olmus.acaba diyorum bunlar gercek galatasaraylimi yoksa angutmu?

bu yazdıklarını şimdi gördüm ve anlaşılan senin durumundaki biri ayıp nedir bilmez.. bak arkadaşım burada istediğini savunursun hakaret etmediğin ve klavye kullanmayı (beyninin kullanıp kullanmaman farketmez ) bildiğin sürece.. tutupta işine gelmeyen yazılar yazana hakaret edip anlamadığını bilmediğin sözcükleri kullanma, angut kuşu nedir bilirmisin ? angut kuşu sadıktır ölesiye sadıktır... buradaki herkes galatasaraya sadık olmaktan gocunmaz şeref duyar.. sen sen ol burada bazı arkadaşlara angut derken Armutluk yapma, yapmaki insanlar seni kişiliğin ve karakterin hakkında yanlış fikirlere kapılmasın...

Yalçın Dümer | Facebook

yalçın lafları yedikçe siliyor tekrar paylaşıyor. ama anlamadım amacı ne?

bu arada forumda hedef göstermek yasaktı galiba. çeşitli yorumlar ve haberler içeren bir link bu yanlış olmasın :D

adnan polat hakkinda düsündüklerimi burada paylassam, ihrac degil 4534534643690456705679067 gün MYC verirler galiba, ibreti alem olsun diye

Üst Alt