Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olağanüstü Seçim İptal Olmayacak

Cevap: Olağanüstü seçim iptal oldu iddiası

Kendinize gelin beyler Adnan Polat su anda baskanimizdir. Sanki dusmanimiz gibi konusuyorsunuz.

sen düsmanımız oldugunu hala anlayamadım. adam her türlü ugursuz. kimse 2010-2011 i hatırlamak istemiyor. ondan önceki senelerde fostu. aldıgımız 1 tane kupa yok. ve şimdide bu mahkeme cıktı. sence sayın polat hala bizim düsmanımız degilmi. düsmanı fazla uzakta aramıyacaksın başında duruyo..

Neyse sallayın gitsin.Eğer o yönetimde onurlu insanlar varsa POLAT'A RAĞMEN İSTİFA EDERLER,VE SEÇİM YİNE OLUR.SADECE ÜNAL AYSAL İÇİN ÜZÜLÜRÜM.MEHMET HELVACI GİBİLERE KALMASIN KULUP YETER.

9826.jpg

istifa etmesek mi panpa gibi bakıyor:D

Sansasyonel haber yapmak için olayın iç yüzü açıklanmıyor. Bile bile kasti haber bu yanıyla yapılıyor.

Mahkemenin kararı gayet açık.

Mahkeme diyor ki; "3 yıl görev verilmiş olan bu yönetimi ibra edilmediği için kulübü ZORUNLU seçime göndermezsiniz" diyor..

Burda Adnan POLAT kendi açıkladı seçime gidileceğini..

Adnan POLAT çıkıp kendi isteğiyle seçime gidildiğini açıklamalı ve bu konuya nokta koymalıdır

Haluk yürekli bilmezden gelerek..Bunu kast ediyor..

Neyse sallayın gitsin.Eğer o yönetimde onurlu insanlar varsa POLAT'A RAĞMEN İSTİFA EDERLER,VE SEÇİM YİNE OLUR.SADECE ÜNAL AYSAL İÇİN ÜZÜLÜRÜM.MEHMET HELVACI GİBİLERE KALMASIN KULUP YETER.

evet eger 1-2 kisi daha istifa ederse yönetim otomatikmen düsüyor ve mahkeme havasini aliyor :)

Galatasaray'da başkan adayı Ünal Aysal'ın listesinde bulunan avukat Sedat Doğan ise, İrfan Aktar'ın açıklamalarını teyit ederken, "Seçim kararı yönetimin ibrasızlığından dolayı olmadı. Yönetim kurulu seçim kararı aldığı için seçim yapılacak. Zaten Türkiye'de yönetim kurulunun aldığı kararları iptal edecek kurum yok. Galatasaray'a bildirilen karar tebliğidir. Seçim aynı tarih yapılacak" dedi.

Bir problem yok herhalde.

Divan Başkanlığı'ndan Duyuru - 18.04.2011 13:12 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

07-14 Mayıs 2011 günlü olağanüstü genel kurul toplantısı kararının, genel kurulun 27.03.2011 tarihli kararına dayanılarak değil, Yönetim Kurulunun Tüzüğün 25’nci maddesi 3’ncü bendine istinaden alındığı tespit edildi.

Medya işte bilere bulandırıyorlar..Haluk Yüreklida bunu kast etti ama o bilmezden gelerek konuşuyor.

kötü sportif dönemler geçirebiliri. dar zamanlar olabilir. bunlar bir başkanın kötü yönetimi yüzünden de olabilir. bu durumların hepsinde o başkanı sahiplenmek bizim boynumuzun borcudur.

ama bu durum çok farklı, Galatasaray kulübü hiç bu kadar aşağılanıp, ezilmemişti. canı isteyen atıp tutuyor. isteyen istediğini yazıyor ediyor. adeta tüm takım ve oyuncular bir kaç spor editörünün kucağına bırakıldı.

bir insan bu kadar mı işe yaramaz.

Galatasaray-Eskişehir maçında yaralanan Batuhan Sağır ve ailesi, Galatasaray kulübüne maddi ve manevi tazminat davası açtı

Ne demek sorun var? Baskanimiz degil diyip adami gdip oldurelim mi ? Galatasaraylilik bu degildir. Demokratik haklarini kullanir veya kullanmaz saygi duymak lazim.

Zaten sinir krizi geciriyorum birde boyle abuk subuk yorumlar yapmayin lutfen. Galatasaray'i mahkemelere vermek mi Galatasarayliliktir? Bizi bu duruma dusuren Polat'i savunmak mi Galatasarayliliktir?

Polat Galatasaray'in 1 numarali dusmanidir. Bugune kadar hic bir baskan bunlari yapmadi, yapamadi ama Polat yapti, hatta Sezgin istifa etti deyip Sezgin gorevine devam etti ve ediyor. Bu mudur yani Galatasaraylilik? Galatasarayliligi Polat'tan veya sizlerden ogrenecek degiliz.

Asil bu durumda Polat'i savunanlar Galatasarayliligi bilmiyor. Secime gidilmezse bu taraftar Polat'in ofisini basmalidir o kadar. Kisme bize yakismaz demesin, yakisan birsey kalmadi zaten Polat sayesinde.

Allah seni bildigi gibi yapsin Polat, senden nefret ettigim kadar kimseden nefret etmiyorum, Helvaci'yi bile gectin.

bu adnan polat ne ugursuz adammış arkadaş. adamdan kurtulamıyoruz. adam sırf GS a zarar icin gönderilmiş sanki.. bizi 3 sene boyunca ne güzel uyuttu..

Üst Alt