GSC Haber - Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | Kazanan Mustafa Cengiz ! - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ne diyor yeni başkan? Fazla dinleyemedim paketim az ben halkın adamıyım demeye getirdi biraz dinledim. Bunu diyenlerden hep çektik öyle olmaz inşallah

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oha :D :D Şu son sözden anlaşıldığı kadarıyla bu seçim kafatascılar vs Galatasaraylılar arasındaymış. Serdar'ın ayrılışı her şeyin özeti gibi.

Ne diyor yeni başkan? Fazla dinleyemedim paketim az ben halkın adamıyım demeye getirdi biraz dinledim. Bunu diyenlerden hep çektik öyle olmaz inşallah

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

dursundan daha rezili gelmez asker,merak etme en rezil eskiden canaydındı ama o bile bizi devlete satmamıstı

bu adam döneminde tek bir iyi seyimiz yok cünkü adam hırsız caldı sürekli

Valla şaşırtmayan sizsiniz.. Bir adam gelip 2 sene çok iyi giderse ondan sonra kulübü batırsa gözünüz kör oluyor.

Sneijderin son 2 sezondaki performansını eleştirince Galatasaray'a küfretmişsiz gibi davrananlar Fransa'da bidon seçilip Katar'a yollanan Sneijder'i görmezden gelip 3 maymunu oynadılar..Bir faydası olmayacaksa biz kafamızdan birşey uydurmuyoruz.

Unal Aysal kulubu patlatıp gitmiş - Haberler

Unal Aysal doneminde yapılmış 20 anlamsız transfer - Son Dakika Spor Haberleri

Dursun da 2 sene kulübü batırdı, yarım sene vasatın üzerine çıktı. Böyle olunca kör olunmuyor demek ha?
Olayı Sneijder'a bağlaman bile nasıl biri olduğunu gözler önüne seriyor zaten.

Üst Alt