GSC Haber - Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | Kazanan Mustafa Cengiz ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ali dürüst-şenol güneş gibi bi ikiliyi yakalayabilseydik keşke bu süreçte

dursun-hamza/riekerink/denizli gibi ikilileri bir daha yaşamayız inş

Muhalif adayların en güçlü gördükleri aday lehine yarıştan çekilmesi lazım. Gerekirse birbirlerinin listesine girsinler. Dursun Özbek'e karşı tek ve güçlü bir aday çıkmalı.

Koskoca camiadan bir tane adam akıllı aday çıkaramıyorsak kapatıp gidelim, bu nedir. Sürekli aynı isimler aday. Liselilerin kendilerini tatmin edebilecekleri bir makam değil o koltuk.

Simdi ne güzel tudora sövüyoruz, serefsiz diyoruz hiyar diyoruz. Ola ki bir gün dursun dan kurtulursak iste o gün dursunun yedi ceddini cok fena anacagim, delik desik edecegim. Allah büyük bize o günleri de yasatir insallah.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Bu iki tarih olayida basli basina sacmalik, hokkabazlik. Neymis efendim 13‘ünde cogunluk saglanamazsa, 20 sinde tekrar toplanilacak. Yahu zaten böyle bi daniskalik yaptiginiz icin, ilk tarihe allahin bi kulu bile gitmiyor. Cok zamanimiz var ya, yatin anasini satayim. O genel kurul cehennemlik, hem de cayir cayir yanmalik. Allah görüyor, öteki tarafta vay hallerine.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

260778_ob2c1.jpg

su herif 6 seneye yakin baskanlik yapmis olacak
saka gibi
GS kongre uyeleri databaseine ulasip hepsinin evine sadece su fotoyu yollasan herifin oylari en az %25 duser
Sms attiralim

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Toplanti yeter sayisi , toplam katilim hakki sayisinin salt cogunlugu olmak zorunda

bugune kadar bakin bakalim 4 buyuklerde herhangi bir kongre toplam uye sayisinin (kaydi acik) , biraktim yarisini 3 veya 4 te biri ile toplanmis mi

sanirim rekor 3 binli rakamlardir (emin degilim) , guncel rakamlar yakinda gelir

butun dernek secimlerinde kluplerde bunun geleneksellesmesi bu kural sebebiyle

atiyorum 14 bin kaydi acik uye varsa 7001 kisi gelmesi lazim , geldi mi gelmedi mi sayilacak , gelmemis ise binlerce kisi donecek , bosuna gelmis olacak

ikinci tarihte ise bu kural olmadigi icin haliyle ve mantiken de dogru oldugu sekilde aciklanan ilk tarih oylesine oluyor

basligi 20 ocak diye duzenleyin demistim hala 13 seklinde duruyor , insanlar da hataen 13 u gordukleri icin kafalarinda ona gore dusunce uretiyorlar

sunu 20 si yapin artik

20 ocak gec tarih aslında keske 13 ocak'ı mecburi kılsalar sanki isleri var gelenlerin hem haftasonu hem belese yemeye icmeye geliyorlar

oy verip gidecek altıüstü ama pasazadelerin keyfi sebebiyle 13 degilde 20sinde toplanmalarını bekliyoruz

bu kulüp satılmadan ve liseli ölmek bilmeyen fosillerden kurtulmadıgı sürece görecegimiz tüm basarılar anlık olacak maalesef.

Toplanti yeter sayisi , toplam katilim hakki sayisinin salt cogunlugu olmak zorunda

bugune kadar bakin bakalim 4 buyuklerde herhangi bir kongre toplam uye sayisinin (kaydi acik) , biraktim yarisini 3 veya 4 te biri ile toplanmis mi

sanirim rekor 3 binli rakamlardir (emin degilim) , guncel rakamlar yakinda gelir

butun dernek secimlerinde kluplerde bunun geleneksellesmesi bu kural sebebiyle

atiyorum 14 bin kaydi acik uye varsa 7001 kisi gelmesi lazim , geldi mi gelmedi mi sayilacak , gelmemis ise binlerce kisi donecek , bosuna gelmis olacak

ikinci tarihte ise bu kural olmadigi icin haliyle ve mantiken de dogru oldugu sekilde aciklanan ilk tarih oylesine oluyor

basligi 20 ocak diye duzenleyin demistim hala 13 seklinde duruyor , insanlar da hataen 13 u gordukleri icin kafalarinda ona gore dusunce uretiyorlar

sunu 20 si yapin artik

Demek ki dernekler kanunu ile alakalı değil üyelerin keyfiliği ile alakalı bir durummuş.

valla kimse cikmazsa turgayvkiran olsun madem su ana dek tek rakip hertürlü dursundan daha cok yakisacaktir, ha vizyonunu bilmiyorum tamamen kapali bir kutu, denemek lazim sayet tek rakipse.

Keyfiyet yok , hic bir zaman secimlerde toplam uyenin yarisi gelmemistir gelmeyecektir

bu tum kluplerde de boyledir , inceleyin

hal boyle olunca da onca binlerce insan sonucu muamma bir toplantiya gelmez, bu yuzden de kanun geregi "mecburen aciklanan" 2 tarihten ikincisi esas secim tarihi oluyor

Üst Alt