GSC Haber - Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Başlığı | Kazanan Mustafa Cengiz ! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hala mı çıkmayacak diyorsun ?

cikmaz. boyle ahmet ozdogan ve turgay kiran gibiler aday olsa da ,cekilse de yok hukmunde

adaylik yarisi adnan polat - adnan ozturk secimi gibi olursa anlam ifade eder , 150-200 oy alan adam aday olsa ne olur olmasa ne olur , zaten 50-60 oy kendi listesindekilerden ,akrabalarindan aliyor , adaylik mi olur oyle

Mustafa Cengiz niye taraftara oynama derdinde yaw seni taraftar seçmeyecek kurul seçecek.Yok İbrahimovic yok Drogba yok Sneijder diyip duruyor Dursun politik takılıyor.

tek sebebi onun da ciddi aday olmamasi ,ciddi olsa oy atabilecegim biri ama o da turgay kiran gibi , ahmet ozdogan gibi , su an ben halen ciddi sekilde rekabete girecek bir aday gormuyorum

Turgay Kıran, başkanlığa aday olmayacağını açıkladı. Kıran, Dursun Özbek'e karşı çıkacak olan başkan adayına destek vereceğini belirtti.

DRl0PoAX0AAhdLv

cikmaz. boyle ahmet ozdogan ve turgay kiran gibiler aday olsa da ,cekilse de yok hukmunde

adaylik yarisi adnan polat - adnan ozturk secimi gibi olursa anlam ifade eder , 150-200 oy alan adam aday olsa ne olur olmasa ne olur , zaten 50-60 oy kendi listesindekilerden ,akrabalarindan aliyor , adaylik mi olur oyle

Katılmıyorum bay Sinan. Bence Dursun kazansa bile kıl payı kazanacak, benim dediğim doğru çıkıp seninki yanlış çıkarsa net komik olmaz mı ? Adama sen ne demeye kongre üyeliği yapıyorsun diye sorarlar, mabadımın üstünde oturduğum yerde kongredeki havayı daha iyi kokladığım anlamına gelir bilmem anlatabildim mi ?

Üst Alt