Olası 7+ Maç Tahmin Bölümü - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olası 7+ Maç Tahmin Bölümü

Cevap: Olası 7+ Maç Tahmin Bölümü

Real geldi. Roda Brada 28. dakika 3-0 oldu. Birde Basel maçım var. Bakalım bu hafta da 7+'yı sistemli kuponda yine bulacak mıyız?

Buraya yazmak bana uğurlu geliyor. O yüzden yazayım da durumu kotarayım dedim :)

Basel maçına üst verdim o bile olmaz bu gidişle , 1.25 oranı vardı kuponu tamamlasın diye koymuştum. :eek:

Aynen Young Boys 10 kişi kalmış neyseki golden önce.

Şimdi Bilbao'nun Sociedad'ı yenmesi lazım kendi sahasında. :)

Alır diye tahmin ediyorum. Benim diğer kuponlarda da var Sociedad maçı da ben Bilbao'ya oynadım :)

Sedat genelde 3 banko yazıp, 3'te 7+ tahmin yapıp hazırlıyorum kuponları. 2 tane 7+ yı yakalamak dahi durumu idare ettiriyor. Sistem 1-2-3 olunca da 1 tane dahi olsa kupon bedeliniin 3-4 katını alıp durumu kotarıyorsun. Birde bu 7+ olayı bana cazip geliyor. Maçları takip ederken, pek keyif alıyorum. Bugünlük tek 7+ da kalıp direkten döndüğüme göre Norveç ligini incelemeye başlasam iyi olacak :)

Sedat genelde 3 banko yazıp, 3'te 7+ tahmin yapıp hazırlıyorum kuponları. 2 tane 7+ yı yakalamak dahi durumu idare ettiriyor. Sistem 1-2-3 olunca da 1 tane dahi olsa kupon bedeliniin 3-4 katını alıp durumu kotarıyorsun. Birde bu 7+ olayı bana cazip geliyor. Maçları takip ederken, pek keyif alıyorum. Bugünlük tek 7+ da kalıp direkten döndüğüme göre Norveç ligini incelemeye başlasam iyi olacak :)

Ben üst verdiğim maçları takip edemiyorum 10 dakika gol olmazsa gitti kupon diyorum valla helal olsun 7 gol beklemek apayrı bir olay :eek: Saygı duyuyorum ne deyim :tiphat:

Bak en mantıklısı bu olur dakika 20'de üst olsun istiyorum , senin tahminlerde de oluyor genelde yani beni daha iyi anlayamazdın:asd:

Sedat sayende en stresli 7+ maçımı yaşadım :D Vitesse maçında ilk gol 51. dakika da geldi. Bu maçtan artık hiçbir şey olmaz derken goller üst üste gelmeye başladı ama 45 dakika yetmedi maç 4-2 bitti. Allahtan bu sefer alternatif 4-6 kuponu yaptım da durumu kotardım :) Yani özetle senin yaşadığın hisleri yaşamış oldum :D

Sedat sayende en stresli 7+ maçımı yaşadım :D Vitesse maçında ilk gol 51. dakika da geldi. Bu maçtan artık hiçbir şey olmaz derken goller üst üste gelmeye başladı ama 45 dakika yetmedi maç 4-2 bitti. Allahtan bu sefer alternatif 4-6 kuponu yaptım da durumu kotardım :) Yani özetle senin yaşadığın hisleri yaşamış oldum :D

Gerisi önemli değil :eek:

Bundan sonra buradan paylaştığın kuponları kesin oynayacam +7 verdiklerine 3,5 üstü bile oynasam kupon ilk yarı gelir :lol:

Üst Alt