Olası 7+ Maç Tahmin Bölümü - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olası 7+ Maç Tahmin Bölümü

Cevap: Olası 7+ Maç Tahmin Bölümü

16066.jpg

Bayern 7 - 0 Freiburg

Porto 3 - 0 Setubal

Porto maçından yattık şimdiye kadar:( umarım Real Madrid ve PSV maçlarında 7+ gol olmaz yoksa tek maçtan 114 bin tl yi kaybetme üzüntüsü yaşarım keşke sistem oynasaydım geçen hafta Portoya yine 7+ girmiştim bilmiştim bu sefer olmadı

molde - brann 7+ bulur mu bilmiyorum ama her iki takımda birden fazla gol bulur, denemekten zarar çıkmaz.

Sligo maçına ben de girdim. Yalnız geçtiğimiz hafta sonu girip kazandığım maçlar kadar güvenmiyorum. Lakin 19 orandan denenmesi gerekir. En azından yanına güvenilen maçları yazıp 3-5 atmak lazım :)

Sligo maçına ben de girdim. Yalnız geçtiğimiz hafta sonu girip kazandığım maçlar kadar güvenmiyorum. Lakin 19 orandan denenmesi gerekir. En azından yanına güvenilen maçları yazıp 3-5 atmak lazım :)

geçen hafta 5 tane +7 olabilecek maç çıkardım rosenborg,sligo,inter turku,twente,madrid diye gittim sistem kuponuna twente ve real'i yazdım. Nasıl sinirlerim bozuldu anlatamam sana ozan. diğer 3'ü +7 bitti kafayı yiyecektim valla.

geçen hafta 5 tane +7 olabilecek maç çıkardım rosenborg,sligo,inter turku,twente,madrid diye gittim sistem kuponuna twente ve real'i yazdım. Nasıl sinirlerim bozuldu anlatamam sana ozan. diğer 3'ü +7 bitti kafayı yiyecektim valla.

Üzüldüm Özgür. Zaten 7+ nın en büyük handikapı bankolu sistem yapmak zorunluluğu. Ben tespit ettiğim maçları bir çatı altında bankolu sistemde muhakkak oynuyorum. Ama bunun dışında hepsini farklı maçlarla kombine edip ayrı kuponlarda yapıyorum. Yalnız senin yaşadığını ben geçen sene yaşamıştım. 4 7+'yı aynı kuponda bulup banko maçtan tırtlamıştım. Sanırım sende de benim gibi 7+ hastalığı var o yüzden muhakkak yakalarsın diye düşünüyorum. Bol şans dilerim.

Üst Alt