Olası 7+ Maç Tahmin Bölümü - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olası 7+ Maç Tahmin Bölümü

Cevap: Olası 7+ Maç Tahmin Bölümü

Aslında 10 maç 2-3 sistem full +7 de denenebilir.Hatta milli maçlardan sonraki hafta denemeyi düşünüyorum :).

Sligo ile Gent i buldum bu hafta pek bir şey kazandırmadı.vitessse mi roda maçı mı diye düşünmüştüm.roda +7 oluverdi.biz de paradan oluverdik.

Üzüldüm Özgür. Zaten 7+ nın en büyük handikapı bankolu sistem yapmak zorunluluğu. Ben tespit ettiğim maçları bir çatı altında bankolu sistemde muhakkak oynuyorum. Ama bunun dışında hepsini farklı maçlarla kombine edip ayrı kuponlarda yapıyorum. Yalnız senin yaşadığını ben geçen sene yaşamıştım. 4 7+'yı aynı kuponda bulup banko maçtan tırtlamıştım. Sanırım sende de benim gibi 7+ hastalığı var o yüzden muhakkak yakalarsın diye düşünüyorum. Bol şans dilerim.

senin olayın daha kötü olmuş ozan. Ben bu güne kadar hiç bankolu sistem yapmadım ve yapmayacağım da akıl sağlığımı korumak için :) +7 hastalığı bende de var. eğer sistem 4-5-6 yapıyorsam bankosuz mutlaka 2 maçı +7 geçiyorum, sistem 5-6-7 yapacaksam da 3 maçı +7 geçiyorum. Biraz deli işi oluyor ama tuttumu da iyi para bırakıyor.

senin olayın daha kötü olmuş ozan. Ben bu güne kadar hiç bankolu sistem yapmadım ve yapmayacağım da akıl sağlığımı korumak için :) +7 hastalığı bende de var. eğer sistem 4-5-6 yapıyorsam bankosuz mutlaka 2 maçı +7 geçiyorum, sistem 5-6-7 yapacaksam da 3 maçı +7 geçiyorum. Biraz deli işi oluyor ama tuttumu da iyi para bırakıyor.

Zaten bu iş akıl işi değil :D O yüzden senin modelde hoşuma gitti, bu hafta sonu bir de o tarz kombinasyon yapayım :) Kuyuya bir taşta ben atmış olayım :)

sligo dakika 1 gol 1 yaptı,dundalk da kırmızı gördü.

Hey allahım ne iş ya. şaka gibi

Bence Hollanda Ligi'ndeki tüm maçları koyup ona göre sistem kuponu yapın.10 katını vermese bile 40-50TL kar edersiniz heral.

Norveç - Rum Kesimi

Danimarka-Portekiz maçı 1 veya 2 olursa norveç'e 8 gol lazım bildiğim kadarıyla. Bir umut işte :D

Norveç maçında Danimarka portekizi yenerse 1-0 ,norvec de kıbrısı 9-0 yenerse norveç 2. oluyor :)

Aşağıdaki maçların +7 bitme ihtimali var mı sizce?

581 - Haka - Rovaniemi

582 - Helsinki - Jyvaskyla

Üst Alt