Olcan Adın Trabzonspor'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın Trabzonspor'da

Cevap: Olcan Adın Trabzonspor'da İddiası

Çok sinirliyim çok. 3milyon250bin € yumu çok yüksek bulmuş yönetim? Allah kahretsin böyle işi. Kimseyi almayalım be ozaman. Gökhan Töre'yi de ... alırız. Emre Çolak şampiyon yapar bizi. Oleyyy

Çok sinirliyim çok. 3milyon250bin € yumu çok yüksek bulmuş yönetim? Allah kahretsin böyle işi. Kimseyi almayalım be ozaman. Gökhan Töre'yi de ... alırız. Emre Çolak şampiyon yapar bizi. Oleyyy

Tüh küme düştük o zaman :( En azından imparator böyle düşünmüyor ki Semih'i kazandık. Gerçi Serdar Aziz'e 7-8 milyon euro versek için daha rahat ederdi sanırım. Altyapımızda Berkin, Mertan, Okan ve Uğur gibi adamlar varken hiç umrumda değil açıkçası transfer. Hatta bu çocukların önünü kapatacakları için istemiyorum.

Fatih Terim: Yetenekli yerli ama ucuz olanlarla ilgileniyoruz. Yönetim: Olcan var 3milyon€. Fatih Terim: 600bin€ya olmuyorsa bırakın. Yönetim: Fazla para vermek istemiyoruz. O yüzden Olcan olmadı.

Fatih Terim: Gökhan Töre'yi istiyorum. Yönetim: 6milyon€ istiyorlar hocam. Fatih Terim: Olmaz. Takımdaki dengeleri bozar. Aydın'ı kazanmalıyız.

Büyük ihtimal böyle şeyler geçiyor. Fatih Terim fazla para harcamak istemiyor yaa. Bu kafayla ancak Uğur Uçar'ı alırız. Gökhan Töre için ihtimal %0. Bence kimseyi almayacağız. Emre Çolak Kazım ve Aydın ile şampiyon olmaya çalışırız. Uğur Uçar belki alınır.

Çok sinirliyim oyuzden bunları yazıyorum!!!!!!!!

İnşallah oraya kimseyi almayız. İnşallah. Sene sonu şampiyon olunca bunu gösteririm.

Aklınız fikriniz transfer.

İnşallah oraya kimseyi almayız. İnşallah. Sene sonu şampiyon olunca bunu gösteririm.

Aklınız fikriniz transfer.

Aklı olan gözü olan görüyor kardeşim. Sağ kanatta Kazım ile Aydın 2.lig topçusu. Solda Emre Çolak yeterli değil. Takımda belli eksikler var. Bunun için paraya kıymak gerekiyor. Yetenekli ucuz yerliler BankAsyayada dolu. Ama hepsi 29-30 yaşlarında.

Hani 5M di noluyor bu kulüplere anlamıyorum.Bize gelince neden 5 10 diğerlerine gelince 2 3 cidden anlam veremiyorum artık

Aklı olan gözü olan görüyor kardeşim. Sağ kanatta Kazım ile Aydın 2.lig topçusu. Solda Emre Çolak yeterli değil. Takımda belli eksikler var. Bunun için paraya kıymak gerekiyor. Yetenekli ucuz yerliler BankAsyayada dolu. Ama hepsi 29-30 yaşlarında.

Bizim saçma sapan şike ligimiz için para harcamaya falan gerek yok. Elimizdeki kadro zaten ligin en iyisi, altyapıdan bir kanat oyuncusu çıkarsak yeterli. Seneye Şampiyonlar Ligi'ne gideceğiz. Parayı asıl harcayacağımız yer orası.

Bu kadro zaten rahat şampiyon olacak. Kıçı kırık Olcan'ın peşinde değildik zaten. İsteseydik alırdık, bu kadar basit.

Trabzon 24 saat dolmadan bitirdi işi helal olsun. Kimi alacağız merak ediyorum. Bari sağ kanata herhangi bir yabancı alalım. Kazım ve Aydın'a mecbur bırakmayın bizi. yerli almak mümkün değil bu politikayla.

Olcan'ı da kaptırdıktan sonra yurtdışından gurbetçi bir oyuncu gelmezse çıldırırım.

Şaka mısın Cevher? Emre Ç.-Riera-Engin her türlü götürür orayı, ağlayıp zırlamayın Allah aşkına.

eğer transfer döneminde sağ kanada kazımı kesecek birini alamaz isek o zaman sıkıntı olur

Artık Gökhan Töre, Kerim Freiz Muhammed Demir farz oldu.Bu ne be, millet topladı parsayı biz hala bakınıyoruz.

ibrahimseten İBRAHİM SETEN

SON DAKİKA-ÜNAL AYSAL: "Afrikalı oyuncuları 1 ay oynatamamak, fiyatların fahişliği gibi nedenlerle hiç transfer yapmamayı bile düşünüyorum."

ibrahimseten İBRAHİM SETEN

ÜAYSAL-2: "Pazartesiye kadar herşey netleşir.. Fatih Hoca mutlaka isterse sağ kanada birini alabiliriz.. İyi durumdayız, aceleye mahal yok."

Hiç bir eksigimiz yok. Sol'da Emre, Riera. Sağ'da Kazım, Engin. 3tane aslan gibi forvet. Orta sahada melo- selcuk- yekta- ceyhun. Defans, kale taş gibi bu takım şampiyon olur renkdaslar rahat olun. Bırakın kuşlar, hamsiler paraları sacsınlar...

alllah kahretsin yaw nedir yillardir bu cektigmiz kime el atsak ellimizden kapiyorlar unal aysal geldi adam miliyoner dedik artik kimse ellimziden oyuncu alamaz dedik ama yanildik malesef aslinda suc bizde adamin kendi cebinden miliyon dollar verecek hali yokya ..

Üst Alt