Olcan Adın Trabzonspor'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Olcan Adın Trabzonspor'da

Cevap: Olcan Adın Trabzonspor'da İddiası

3.25 milyon euro + Marek Sapara karşılığında Olcan Trabzonspor'a gitmiş sanırım, hayırlısı olsun diyelim, yine de biz alsak çok daha iyi olurdu.

sıkıntı yok beyler gerçekten imparator isteseydi olcan çoktan bizdeydi pazartesiye kadar daha iyi oyunculara imza attırırlar

images

Bırakın kim kimi alıyorsa alsın.Biraz rahat olun.Takımınıza,bu takımı kuranlara güvenin biraz.Boşuna stres yapıyorsunuz.

Galatasaray'la da adı geçen Olcan Adın, Trabzonspor ile 3+1 yıllık anlaşma sağladı.

Trabzonspor, Gaziantepspor'dan Olcan Adın'ı transfer etti. Olcan'a karşılık 3 milyon 250 bin Euro bonservis bedeli ve Sezer Badur verildi.

Sezer'in sözleşmesi karşılıklı feshedildi yahu iki gün önce, nasıl veriyorlar Sezer'i ? Sapara diye duydum ben ama ? :SS:

cool arkadaslar bize 5-6 m€ fiyat cekiyorlar bu hep böyle türkiye den bize oyuncu cikmaz kendi icimizden okan derici ve mertan dan cikisi bekliyorum 2 devre gurbetci ve yabancilara el atacagiz gibi rahat olun bir oyuncu olmuyor diye yönetime yüklenmek olmuyor bize baska diger takimlar baska fiyat cekiyorlar rahat olun.

Sakin olmakta fayda var Fatih hocam istese bu transferi kesin biz bitirirdik.Olcanın biz dururken ts ye gidecek hali yok heralde.İçimden bir ses Gökhan Töreye çok yakınız diyor.

hayırlı olsun trabzonada olcanada . bize gelseydi sevinirdim ama yapacak bir şey yok. Allah yolunu açık etsin

antuda herkes bu adam Galatasarayli diyor bazilari universite yillarindan taniyormus olcani koyu fanatik Galatasarayli diyorlar :D

Olcan Vol 1

Hasan Yener, Olcan’ın şu anda transfer gündemlerinde olmadığını, Trabzonsporlu futbolcularla Olcan'ın özel uçakta değil, tarifeli uçakta tesadüfi bir şekilde karşılaştığını söyledi

Olcan Vol 2

Trabzonspor, Galatasaray'ın da kadrosuna katmak istediği Gaziantepspor'un başarılı oyuncusu Olcan Adın ile 3+1 yıllığına anlaştı. 3 milyon 250 bin Euro + Marek Sapara verildi.

Olcan Vol 3

Trabzonspor, Gaziantepspor oyuncusu Olcan Adın'ı transfer etti. Trabzonspor, Olcan'a karşılık Gaziantepspor'a 3 milyon 250 bin euro ve Sezer Badur'u verecek.

Olcan vol 4

Bekiroglu, transferle ilgili olarak, "Takımımıza direkt katkı yapacak bir oyuncu. Bu transferde mutlu sona ulaştığımız için sevinçliyiz" dedi.

Üst Alt