Ömer Bayram, "Formayı Çıkar" Tezahürat Üzerine Galatasaray Formasını Yere Attı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ömer Bayram, "Formayı Çıkar" Tezahürat Üzerine Galatasaray Formasını Yere Attı

Günün ekonomik şartlarından bihaber ezbere yorumlardan da gına geldi artık. Futbolcu yetiştirmek ve satmak zorundasın, nokta. Geliştirici olmak neden kötü bir şey olarak algılanıyor ? Daha önce bizim yaptığımız gibi ve şuan Beşiktaş'ın yaptığı gibi sırf şampiyonluğa oynanacak diye 3er 5er milyona sözleşme mi çakalım sağa sola ? 10 yıl öncesinin kafasıyla futbol yorumluyorsunuz , sonra futbolcu yetiştirme kulübü olan PSV'den 5 yiyip ağlıyorsunuz. Galatasaray'ın en büyük sorunu sabrın ne olduğunu bilmeyen ,kahvehane seviyesi futbol bilen taraftar güruhudur. Sen de bu kafada olduğundan gelişmelerden haberinin olmaması normal.

Falcao, belhanda, feghouli gibi son derece yanlış yatırımlara kim imza attı? Kaç yıl sürdü bunların ödemesi? Ekonomiyi kim bitirdi o zaman, onu da bir açıkla bakalım. Bunlar alınırken Fatih Terim neredeydi? Kaç tane hata yaptı ki ekonomi dibi boyladı?

Oyuncu yetiştireceksen kadroyu vasat bir anadolu takımı seviyesine çekerek yapmazsın bunu. Oturmuş bir ekibin olur, birer ikişer transferle veya daha da iyisi alt yapıdan yetiştirerek yaparsın. Böylece o ekonomi dediğin şey de sağlanmış olur.

Alt yapıdan kaç futbolcu çıkarmış Fatih Terim 4 yıl boyunca? Kaçı ilk 11 oynuyor? Genç denilenlerin hepsi dışarıdan transfer.

Farklı liglerden ve apayrı kültürlerden alelacele topladığın bir gençler karması mı gelişmişlik oluyor?

Gelişmişlik ekonomiyi dibe vurdurmamaktır, üstüne koyarak gitmektir. Bir kulübü iflas ettiren zihniyet ve onu savunan kişiler, bana gelişmişlik hikayesi anlatmasın. Gelişmelerden haberi olduğunu iddia edenlerin bizi getirdiği noktayı görüyoruz.

Bu enkazın sorumlusunun da kim olduğunu biliyoruz.

Gerçeklerin üstünü kimse kahvehane ağzıyla örtmeye kalkmasın.

Bu çocuklar da hocanın elinde heba oluyor
Ama hoca çıkıp taraftara “yuhalamayın” deyince kendilerini kolluyor sanıyorlar, baba falan diyorlar
Celladına aşık olan idam suçlusu gibi

İyi hoca hangi oyunda hangi adamdan verim alacağını bilir, ona göre oynatır

İyi bir hoca olsa ömerden de babelden de ardadan mustafasına hepsinden bir yerlerde verim alır

Bizimki koyuyor 10 tane adamı hadi oynayın diyor
Sonra ıslıklanınca oyundan alıyor, bireysel hata yaptı diyor, buraların sahibi benim biat etmeyen gider diyor

Biat eden de kendine birşey olmayacağını bildiğinden hareket çekiyor, formayı atıyor, dönüyor alkışlıyor

Balık baştan kokar derler

Yatıp kalkıp mal taraftara teşekkür etsinler

Bugüne kadar yuhlanmamalarını geçtim bugün babelle ikisi daha oyuna girmek için hakemin yanındayken tepki verilmeliydi,verilmedi

Top ayaklarına gelince tepki verilir dedim verilmedi

Hata yaptıklarında verilir dedim verilmedi

Golü yedik bi babel dışarı,ömer dışarı bekledim oda yapılmadı

Golü yedik bizimkiler herkes gider biz kalırızı söylüyodu

En son duraklamada ıslıklandılar,en son

Burdan bu tepki geciktiği için tüm stadı kınıyorum

Taraftarın zaten canı boğazında ıslıklayacak yer,küfredecek kişi arıyo,bunun sinyallerinide sana açıkça vermiş

Sen gidip bu ikiliyi alıyosun oyuna

Ülkü ocağında sayın öcalan şarkısını dinlemek gibi bu yaptığı

Maç sonuda kararları ben veririm dedi bunları oynatmaya devam edecek anlaşılan

ben block 100de oturdum vip bölüm yani

orasi bile ruh hastasi kayniyor

ömere mac sonu orada oturanlar tepki gösterdi

cok gergin ve agzi bozuk barzo kayniyor tribünler

ben asiri derecede rahatsiz oldum bugün

sessiz sakin sekilde izlemek varken insanlar niye bu kadar sinirleniyor böyle bos beles seylere anlayamiyorum

macin basindan itibaren hemen hemen herkese sövdüler

yanimda bir kiz vardi, babasiyla gelmis maca

o bile paso küfretti lan

baska ülkelerde insanlar eglenmek icin gidiyor lan maclara

burada millet birbirini dövecek neredeyse

güvenlik 2-3 kere müdahale etmek zorunda da kaldi

kafayi siyirmis insanlar

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Ömer denen adam becerikli olduğu tek yer sol ön orta saha oynadığı zaman bile sol bekten daha iyi oynadı.Hoca sen bu adamı kendi ellerinle zaten bitiriyon Babel desen kanat da oynayacak tempo kalmamış topu alınca etrafında bi 180 derece dönmeden top süremiyor topu eziyor sürekli bu herifi de aldıran gene terim

sessiz sakin sekilde izlemek varken insanlar niye bu kadar sinirleniyor böyle bos beles seylere anlayamiyorum

o bile paso küfretti lan

kafayi siyirmis insanlar

Bu ana bacı kayan tipler de maçtan sonra 'iyi düz gittik ha' diyip kendi aralarında böbürleniyordur. Cahil cühela utanç kaynağı kişiler

o bile paso küfretti lan

kafayi siyirmis insanlar

Genelleme yapmayayım tabi ama Türk futbol seyircisinin bir kısmı böyle. Eğitim seviyesi düşük, cahil insanlar.

Hoca seviyor böyle taraftarı karşısına alıp küçük düşüren soytarıları.. 2019 içerideki Madrid maçında da Belhanda taraftara ana avrat, el kol, düz gitti maç esnasında doğru dürüst yaptırım olmadı

Üst Alt