Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya

Cevap: Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya

İşim nedeniyle ve Ankara ikametli olduğum için katılmam zor ama inşAllah bir gün bende katılırım aranıza.Ayrıca güzel bir düşünce,güzel bir organizasyon,teşekkürler Soner abi. :tiphat:

belki bir gün dönersin diye kapına kırmızı tuborg bıraktım.

navizade....arena.....gs 5 fener 0 muhtesem üçleme:)

Bende aynı durumdayım 2 renkdaş gibi. Ankaradayım ve iş-güç. Ama Kasım ayında İstanbul'a geleceğim sunum için haftasonu orda olacağım. Eğer iç saha maçımıza denk gelirse (gün tam belli değil!) burdan paylaşır katılırım aranıza.

Soner abi (benim yaş da az değil ama idare et artık:)), şu an Belçikadayım ama eylül sonu artık tekrar temelli sevdiğim Ankarada olacam. İnşallah memlekete dönüş kutlamasını Arenada yaparım, organizasyonu kaçırmazsam ve aksilik cıkmazsa.

Bu başlık ve organizasyon tüm iç saha maçları için açık olacak diye düşünüyorum ;)

Fenerbahçe maçına gelebilirim belki.O da pederden izin koparabilirsek ancak.Bide gelmek istersen masrafları karşılarım demişsin Soner abi Allah razı olsun.

Soner abi (benim yaş da az değil ama idare et artık:)), şu an Belçikadayım ama eylül sonu artık tekrar temelli sevdiğim Ankarada olacam. İnşallah memlekete dönüş kutlamasını Arenada yaparım, organizasyonu kaçırmazsam ve aksilik cıkmazsa.

Tamam kardeşim beklerim :)

Kısmet olursa işin müsaade ettiği maçlarda stadda yerimi almayı planlıyorum,organizasyona denk geldikçe sizlerle giderim.

Üst Alt