Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya

Cevap: Önce Nevizade'ye sonra Arena'ya

Soner Bey, öncesinde organizayon ile ilgili bilgi verirseniz mutlaka katılırım :)

Samsun maçı için bizle gelmek isteyen ,kombinesi olanlar nereden olduğunu buraya yazarsa bizde onlara göre bilet alalım lütfen

Soner abi ben Ankara'dayım. ama maçlara geliyorum. özellikle bu sezon daha fazla geleceğim. bu fikrin çok hoşuma gitti. en azından gittiğimde bir ortamda beraber oluruz. mutlaka devam ettirelim. bir klasik haline gelmesi en büyük dileğim.

Saygılarımla

bende bilgi verdiğiniz takdirde elimden geldiği kadarıyla katılırım .... Nevizade gecelerine söyleye söyleye gideriz stada :)

Soner abi ben Ankara'dayım. ama maçlara geliyorum. özellikle bu sezon daha fazla geleceğim. bu fikrin çok hoşuma gitti. en azından gittiğimde bir ortamda beraber oluruz. mutlaka devam ettirelim. bir klasik haline gelmesi en büyük dileğim.

Saygılarımla

Tamam kardeşim bilgi vereceğim Samsun maçı için :)

benim söz önceden verildi. istanbul a geleceğim haftanın öncesinden haber veriyorum. bu arada bizim gibi şehir dışından katılan arkadaşların bilet bulmalarında sıkıntı çıkmasına karşın bir çözüm var mıdır?

benim söz önceden verildi. istanbul a geleceğim haftanın öncesinden haber veriyorum. bu arada bizim gibi şehir dışından katılan arkadaşların bilet bulmalarında sıkıntı çıkmasına karşın bir çözüm var mıdır?

Leventciğim gerekirse biz buradan alırız, arkadaşlar gelince parasını öderler.

Ne kadar ki biletler..Daha açıklanmadı sanırım...

Hangi tribünde olacaksınız haber verin de ben de size Arena'da katılayım bari..Belki Nevizade'ye gelemem.

Üst Alt