Önlibero Önerim "Michael Ballack" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Önlibero Önerim "Michael Ballack"

Cevap: Önlibero Önerim "Michael Ballack"

Arkadaşlar ilginç bir psikolojideyim, paylaşmak istedim.

Hani bazen sabah kalktığınız andan itibaren dilinize bir şarkı takılır ve gün boyu siz hiç farkında bile değilken, birden kendinizi o şarkıyı söylerken bulursunuz. Ve o şarkı bir türlü aklınızdan çıkmaz.

İşte bende bu sabah uyandığım andan beri böyle bir durumdayım. Zihnimde yankılananı bir türlü dilimden düşüremiyorum.

Michael Ballack GALATASARAY'da!

Yanlış anlaşılmasın duyum falan değil, ama bir türlü ne zihnimden, ne dilimden atamıyorum.

İlginç...

:eek:

Beyler gün geçti, uyuduk uyandık. Ama hala aynı durumdayım :eek:

Yemin ederim bu Forumda kac defa kanitladigima dair bi istatistik acacagim Konularin okunmadan yorumlandigini..

Kac oldu bilemiyorum.. Baazen Ironi olarak Konular acmistim degisik baslikli kac kisi oyuna gelmisti....

Okumak cok zor olmasa gerek..??!!

Kardeş sende bi hata yapmışsın kabul edecegine diretiyorsun sürekli. Herkez haklı Ballack a da önlibero dedin ya helal. Bu adam CM oynuyor Gerrard gibi Lampard Gibi Deco gibi Xavi gibi. Milli takımda 98 maçta 43 gol atmıs bi adam dan bahsediyoruz halen diretiyorsun ön libero diye. Ballack ön liberoysa Essien Obi mikel bunlar ne oynuyor Chelsea de 10 numara mı. CM dısında 2. mevkiside CAM dir ballack ın DMF olsa olsa zorunluluktan futbolcular sakatlanırsa oynar .

Üst Alt