Online Soccer Manager | 2. GSCimbom İngiltere Ligi | Şampiyon Stoke City - Erhan Adak - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Online Soccer Manager | 2. GSCimbom İngiltere Ligi | Şampiyon Stoke City - Erhan Adak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ligde son maclar yarin. Durum karışık. Son haftanın kritik maçları Chelsea-Stoke , Totnım-Arsenal

Bu akşam fa cup finalinde lestır citymle wba oynuyor.
c8c68307c442e25497aaea56ef9f1d04.jpg
6912702501758b0d08900e89961b9efa.jpg
46e294827baf54d4d6ae6949988f921a.jpg

Eved lig bitti çok çekişmeli bir şampiyonluk yarışı oldu. Sonunda vaykivaylı stoke city kazandı. Osman başgan uzun süre lider götürse de şampiyon olamadı.

Murat Karalı leçıstır da kupayı aldı. onu da tebrik ederiz.

bende 6 puanla 19.sırada devraldığım Swansea city yi de, şanlı crotone gibi ligde tutmayı başararak yine rüştümü ispatladım!!!1

bir onraki GSC OSM Ligi organizasyonunda görüşmek üzere...​

Kendimi Lestır citye kupayi kazandırmam ve 4. olup clye katılma hakkı elde etmem nedeniyle ligin en başarılı menajeri ilan ediyorum. Saygılar.

Yer olursa bende katılabilirim ayrıca hesapta çok altın var ligi bende kurabilirim sizde yoksa

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

italya liginde güç farkı çok dengesiz olur gibi geliyor bana. ingilterede futbolcu satışından azda olsa güç farkını kapatabiliyosun.
italya ligi açık bende bi tane fakat nebileyim büyük takımlarla olan o kadro değeri farkı pek kapanacak gibi durmuyor.

genede çoğunluk nederse uyar tabi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt