Online Soccer Manager | 3. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Juventus - Güven Soytürk - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Online Soccer Manager | 3. GSCimbom İtalya Ligi | Şampiyon Juventus - Güven Soytürk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozan Puki
oyuncularimdan biri satildi, söz verdigim gibi dün aldigin oyuncu icin 14 degil, cabuk yardimci oldugun icin tesekkür olarak 15 Milyonluk teklifimi yaptim.

Torino´yu 2:0 yenerek, yeniden bir yükselise gectik. Artik takimin basindaki hocaya güvenmedigim icin, bir porsiyon Aziz-Silin enjekte etmek zorunda kaldim, ve istedigim sonucu alabildim. Ancak Messi´nin hala girdigi her pozisyonu kacirma sorunsali oldugu gibi devam ediyor. Sözde 63 Milyon dollar piyasa degeri olan Brandt´in, simdiye dek gol sayisi 1. Belirli oyuncularin hala performans olarak yetersiz kalmasi, soyunma odasinda tatsiz görüntülere sebebiyet verdi.

images

Son düzenleme:
Torino´yu 2:0 yenerek, yeniden bir yükselise gectik. Artik takimin basindaki hocaya güvenmedigim icin, bir porsiyon Aziz-Silin enjekte etmek zorunda kaldim, ve istedigim sonucu alabildim. Ancak Messi´nin hala girdigi her pozisyonu kacirma sorunsali oldugu gibi devam ediyor. Sözde 63 Milyon dollar piyasa degeri olan Brandt´in, simdiye dek gol sayisi 1. Belirli oyuncularin hala performans olarak yetersiz kalmasi, soyunma odasinda tatsiz görüntülere sebebiyet verdi.

images

Şimdi durumu şöyle anlatayım. Dünkü maçlarda neredeyse tüm takipçilerim puan kaybederken, ben kazandım. En yakın rakibimin 7 puan önündeydim. O nedenle sırada bekleyen Napoli ve Sampdoria maçları öncesi bu maç puan kaybetme lüksümün olduğuna karar verdim ve yapabildiğim kadar rotasyon yaptım. Yani, aldığın galibiyet için tebrik ederim ama bu detay sonraki maçların için aklında bulunsun. :D

Şimdi durumu şöyle anlatayım. Dünkü maçlarda neredeyse tüm takipçilerim puan kaybederken, ben kazandım. En yakın rakibimin 7 puan önündeydim. O nedenle sırada bekleyen Napoli ve Sampdoria maçları öncesi bu maç puan kaybetme lüksümün olduğuna karar verdim ve yapabildiğim kadar rotasyon yaptım. Yani, aldığın galibiyet için tebrik ederim ama bu detay sonraki maçların için aklında bulunsun. :D

Hmmm. Sagol bugün hangi Baskanlar ile irtibata gecmem gerektigini bana hatirlattigin icin. Bu aksam bazi transfer görüsmeleri olabilir.

Pek tabi. oSM açıldığı an tekliflerimi ileteceğim. :DD

bu arada o nasıl bir shop çalışması yahu 2006 da yapıyordum o kadar kötüsünü :asd22:

Iyi hazirlanman lazim Puki Torino maclarina, yarin rakibim atalanta o yüzden rahatim...

Elimizden gelen bu Puki, büyük emek var o shoplarin icinde... Artvin´de IT lisesi vardi da, biz mi gitmedik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt