Orduspor Başkanı: "Şike Yapan Küme Düşmeli" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orduspor Başkanı: "Şike Yapan Küme Düşmeli"

Cevap: N. Türkmen:" Şike Yapan Küme Düşmeli"

arkadaşlar lig tv play off için ayrıca para isteyecek mi?

istemediği taktirde nasıl kapatacak zararı?

Cevap: N. Türkmen:" Şike Yapan Küme Düşmeli"

arkadaşlar lig tv play off için ayrıca para isteyecek mi?

istemediği taktirde nasıl kapatacak zararı?

Ekstra bir şey istemese bile sözde heyecan son haftalara kadar sürecek. Önceden abonelik iptalleri olmayacak, kopmalar olmayacağı için ve son 6 maçlık play-off serisi için kimse sözde aboneliklerini iptal etmeyecek ve heyecanlı olan bu maçlar için de daha iyi reklam gelirleri de elde edilecek. Benim şahsi görüşüm hiç bu olaylar olmasaydı bile, yine play-off olsaydı bile yine de Digiturk zarar ederdi. Zaten senelerdir zarar ediyor. Bir inat uğruna girdiler dünyanın parasını verdiler. Şimdi ihale olsa yarısını veren çıkmaz zaten bunu bildiği için kulüplerin çoğu FB düşmesin istiyor çünkü FB düşerse Lig Tv bırakacak ve yeni ihale yapılır o zaman zaten gelirler yarı yarıya azalır.

Bir de Şansal denen şahsiyet çıkıp da biz Play-off'u istemedik, TFF istedi biz destekledik gibi bir kuyruklu yalan atmıyor mu?!?! İnsanın biraz yüzü kızarır yalan söylerken. Adam gibi çıkarsın "kardeşim ben ticari işletmeyim, batıyorum, yardıma ihtiyacım var, o yüzden play-off'u TFF'den ben istedim" dersin kimse de gıkını çıkaramaz. İlkokul çocukları bile inanmıyor bu palavralara!

Cevap: Orduspor Başkanı: "Şike Yapan Küme Düşmeli"

UEFA yerinde olsam şike yapan takım küme düşürülmeli mi düşürülmemeli mi diye tartışan bir futbol zihniyetini bütün organizasyonlardan men ederdim :coffee:

Bi anadolu takımının bunu söylemesi bizim söylememizden çok daha zor bi iş.Fener küme düşerse bundan en az zarar gören biz oluruz ama anadolu takımları ciddi maddi kayba uğrayabilir.Bunu bile bile bi anadolu klübü başkanı küme düşmenin kaldırılmasını istemiyosa helal olsun diyorum 100 kere 1000 kere helal olsun.:tiphat:

helal olsun başkan Orduspor takımı benim gözümde fb den de bjk den de 1000 kat daha büyük onurlu bir kulüp artık. Büyüklük parayla taraftar sayısıyla şaibeli şampiyonluklarla olunmuyor

böyle gelmiş böyle gidecek

[video=youtube;7zNjVyTfJKk]https://www.youtube.com/watch?v=7zNjVyTfJKk[/video]

Helal adama. Bunu gelecek sezon mükafalandırmalıyız. Servet-Balta ikilisini hediye paketi yapıp verelim Ordu'ya.

"KÜME DÜŞÜRÜLME KALDIRILMASIN"

Kulüpler Birliği Vakfı'na ait binada yapılan ve Spor Toto Süper Lig'de yer alan 18 kulübün temsilcisinin de katılımıyla yapılan toplantı öncesinde, Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığına aday olan Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Türk futbolunun çok zor bir dönemden geçtiğini ve şike soruşturması nedeniyle de ciddi bir yara aldığını belirtti.

''Bu durumda Türk futbolunu Avrupa'da bir yere getirmek için sorunların üstünü örtmek değil, sorunlara çözüme kavuşturmak lazım'' diyen Türkmen, şöyle konuştu:

''Seyircisiz oynama cezasının tamamen kaldırılması yönünde atılan bu adım çok olumludur. En azından kadın ve çocuklar, küfürsüz bir maç izleyecekler. UEFA kararlarına uyacağını taahhüt eden Türkiye Futbol Federasyonu'nun, şike nedeniyle küme düşürülmeyi kaldırmasını da doğru bulmuyorum. Çünkü, o zaman UEFA kurallarına aykırı davranmış olur.''

Nedim Türkmen, Kulüpler Birliği'nin bu dönemde Anadolu kulüplerinden oluşacak bir başkan ve yönetime sıcak baktığını öne sürerek, ''Bunun için tek aday üzerinde anlaşmak istiyoruz. Kulüpler Birliği olarak, şu dönemde Anadolu kulüplerinin başkanlık ve yönetiminde bu birliği yönetmeleri daha doğru olur'' dedi.

Gençlerbirliği Kulübü ve Kulüpler Birliği Onursal Başkanı İlhan Cavcav da, toplantı öncesi yaptığı açıklamada, tüm kulüplerin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bir dönemde bulunduklarını vurgulayarak, ''Onursal başkan olarak, tek bir aday üzerinde anlaşılmasından yanayım. Kafamda birisi var ama şu anda onu açıklamam doğru olmaz'' diye konuştu.

Cavcav ayrıca, taraftarların stat dışında çıkardığı olaylar nedeniyle kulüp başkanlarının ve kulüplerin disiplin cezası almasının da doğru olmadığına inandığını, bu konuda Kulüpler Birliği'ne bir öneride bulunacağını da sözlerine ekledi.

Sporx.com

Kafanı ......... senin. Yeter lan çek git artık futboldan paragöz herif, böyle bir karaktersiz yıllardır nasıl Süper Ligde başkanlık yapıyor yahu :eek:

edit : CavCav yüzünden Ordu'yu tebrik etmeyi unuttum, Süper Ligin böyle klüplere ihtiyacı var.

Üst Alt