Orduspor Başkanı: "Şike Yapan Küme Düşmeli" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Orduspor Başkanı: "Şike Yapan Küme Düşmeli"

Cevap: N. Türkmen: "Şike Yapan Küme Düşmeli"

Nedim Turkmen:play off sistemi yayinci kurulus zarar ettigi icin buyil uygulanan bir sistemdir.Seneye olmaz.

Nedim Türkmen : Ligtv 142 Milyon zarar ettigini ve yeni bir düzenleme istedigini TFF'ye söyledi.Onlarda play-off'u çıkardı.

Nedim Türkmen : Playoff sadece bu sene uygulanacak ve tek sebebi Ligtv'nin yaşadığı maddi kayıp.

Nedim Türkmen:"sike yapan küme düsmeli, bundan daha baska bir secenek yok"

Nedim Türkmen "Türk Futbolunun bir yilini kurtarmak icin gelecek 10 yili tehlikeye atiliyor."

Galatasaray,Ordu,Ankaragücü,Trabzonspor küme düşme yasasının kaldırılmasını istemiyorlar.Ordulu olarak başkanımla gurur duydum.

GS'miz disinda desteklenecek 1-2 Takim varsa onlarda bunlardir zaten. Ölümüne Cimbom !

Birgün hepinizi adam edecegiz. simdiden 3 Kulüp yola geldi.

Cevap: N. Türkmen:" Şike Yapan Küme Düşmeli"

orduspora helal olsun .

adamlar daha yeni tsl ye çıktı , paraya ihtiyaçları yok mu ? belki de en fazla onların var . ama sindirilemeiler , bjk gibi çakma değil , gerçek bir büyük takım gibi davrandılar .

bundan sonra benim için 3 büyük kavramı , gs ts ve ordu'dur . umarım bir gün şampiyon olurlar .

Altima imzami atarim.

Cevap: Orduspor Başkanı: "Şike Yapan Küme Düşmeli"

Helal olsun bir anadolu klübü başkanının böyle açıklama yapması gerçekden çok güzel ve cesaret gerektiren bir durum

Bu ülkede 4 büyükler var arkadaşlar .GALATASARAY,TRABZONSPOR ,ORDUSPOR,ANKARAGÜCÜ,birde büyük olduğunu sananlar var; ŞİKEBAHÇE ,ŞİKETAŞ .

Helal olsun.Bu ne güzel bir tepkidir ne güzel bir duruştur.Kendini Türkiye'nin en büyüğü sanan en büyük taraftarıyız her şeye karşıyız diyen zavallıların aslında Orduspor gibi omurgalı duruş sergilemediği ve kartal değil de terliksi hayvan oldukları gün gibi aşikar.Kendilerini kandırmaya devam etsin zavallılar.

şunu unutmayın herkesin arkadaşı çoktur ama dostu 3-4 tanedir şerefsiz çoktur ama şerefli azdır bizim ligimizde olduğu gibi

Bugün fener maçında yazmıştım bunu; halen arkasındayım. Ben böyle bir durumu kabullenemiyorum ama sezon başlayalı beri bu forumda şike başlığı altına mesaj dahi yazılmıyor. MAA iddianame açıklansa da karar sezon sonu dedi ama cılız bir ses çıktı ve hatta çıkmadı. Sezon sonuna kalırsa düşürmeyecekler ve geçiştirmiş olucaklar. UEFA'dan da medet ummayın bizim içişlerimize karışacaklarını zannetmiyorum. Ne varsa el birliğinde güç birliğinde var. Tekrar birlik olup bir mail kampanyası yapabilirsek ne ala. Yapamazsak bu tünelin ucunda da ışık yok malesef :(

Şike cezasız kaldı ve belli ki cezasız kalacak. Bir Galatasaray taraftarının sesi çıkıyordu fakat lig başlayınca saha da bir şey olduğunu zanneden taraftarımız unuttu. Bu konuda sitemkarım çünkü belli ki adamlar nasılsa cezasız diyerekten maç bağlamaya devam edecek. En azından Federasyon başkanını istifaya zorlayacak şekilde taraftar ve klüpten baskı yapılabilirdi. Olmadı ve fener bu kadrosuyla bile ister hatır gönül şikesi diyin ister aleni şike diyin, yapmaya devam ediyor ve edecektir de. Maçın durmasına sebeb oldular 5 yerine 2 maç aldılar. O iki maçın 1'ide kılıfına uydurularak iç edildi ve sesimiz dahi çıkmadı. Eee atı alan Üsküdarı geçince, sahibine de kalan gübresini kullanmak düşer malesef

Cevap: N. Türkmen: "Şike Yapan Küme Düşmeli"

Nedim Turkmen:play off sistemi yayinci kurulus zarar ettigi icin buyil uygulanan bir sistemdir.Seneye olmaz.

Nedim Türkmen : Ligtv 142 Milyon zarar ettigini ve yeni bir düzenleme istedigini TFF'ye söyledi.Onlarda play-off'u çıkardı.

Nedim Türkmen : Playoff sadece bu sene uygulanacak ve tek sebebi Ligtv'nin yaşadığı maddi kayıp.

Nedim Türkmen:"sike yapan küme düsmeli, bundan daha baska bir secenek yok"

Nedim Türkmen "Türk Futbolunun bir yilini kurtarmak icin gelecek 10 yili tehlikeye atiliyor."

Galatasaray,Ordu,Ankaragücü,Trabzonspor küme düşme yasasının kaldırılmasını istemiyorlar.Ordulu olarak başkanımla gurur duydum.

Tam düşündüğüm gibiymiş :)

https://www.gscimbom.com/forum/temi...nu-baskani-m_-ali-aydinlar-soruyoruz-_-4.html

ama demirören düşmeyi kaldırmayı calıştıklarını söyledi. orduspor başkanı cok ayıp ediyorsun. böyle şereflice şeyler söyleme. şerefsizlere ayıp oluyo!!!!!

Geçen Pazar TT Arena'da doğru düzgün bir tepki vs. göremedik. Bir şekilde tepkimizi sezon sonuna kadar taze tutmalıyız. Gerçi Lig TV ne pankartı yayına verir, ne yapılan tezahüratın sesini yayına verir. Tezgahı kurmuşlar.

Bir de dünkü maçtan sonra hakem hatası için emek hırsızlığından falan bahsetmezler mi?!?! Adamda biraz utanma olur, geçen sene çaldığınız, gasp ettiğiniz, para ile satın aldığınız, başkasının hakkına tecavüz ederek satın aldığınız, milletin çoluğunun çocuğunun rıskını çalarak, tehdit ederek satın aldığınız puanlar aklınıza gelsin de maç sonrası çıkıp da röportaj bile veremeyin!

Planı gayet güzel uyguluyorlar. İşi uzattılar sulandırdılar, bizim de terimiz soğudu tepkimiz azaldı. Şimdi talimatnameyi değiştirmek için kamuoyu yaratıyorlar, fenere artı puan vermezlerse şaşıracak duruma geitrecekler bizi.

Seyircisiz cezayı adamlara şölene çevirdiler, her şeyi lehlerine çeviriyolar. Ama bize müstahak, ilk iki maça da gittim, bizim tribünlerden ufacık bir tepki bile yok. Adamlar hem suçlu hem güçlü, deli kamuoyu oluşturuyorlar...

Düşündükçe işin içinden çıkamıyorum, bunların hepsi göz göre göre oluyor daha da olacak.

Bizde halk olarak toplanip hırsızlık için hapis cezasının kaldırılmasını talep edelim.

Üst Alt