# Osman Tarık Çamdal - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
gelmiş geçmiş en pislik çirkef adam gram iş ahlakı yok kişisel hedef yok futboldan ziyada bir kişilik sorunu var.
tarık a bu sözleşmeyi verenlerden almak lazım bu paraları.

Tarik:
Evet benim nerdeyse bütün ailem Besiktas‘li. Babam, annem, kardesim ve ben Besiktasli´yiz.

tarikkkkcamdalll.jpg

Hain 8taşlı

nasıl saçma? 10sn bile şans bulamayacak sözde profesyonel bir oyuncu böyle bir adilik yapmaz alır parasının birazini, gider başka kulübe gidebiliyorsa topunu oynar,bu kadar milletin hakaretini, bedduasini yemez.
Bizde yilda aldigi parayi bir daha geri kalan ömründe alamayacak. Neden birakip gitsin? Antipatikmi? Evet! Etik olarak tersmi? Evet!
Ama kanunen dogru ve yapabilecegin hicbirsey yok.
Biz bunun durumunda ne yapardik acaba???? Müthis bir para

Bizde yilda aldigi parayi bir daha geri kalan ömründe alamayacak. Neden birakip gitsin? Antipatikmi? Evet! Etik olarak tersmi? Evet!
Ama kanunen dogru ve yapabilecegin hicbirsey yok.
Biz bunun durumunda ne yapardik acaba???? Müthis bir para
Valla hocam Emrah Başsan nasıl bırakıp gittiyse öyle yapmak daha doğru ben o durumda olsam o derece işe yaramaz bir leş olsam doğduğumdan yana tuttuğum takıma böyle yanlış yapmam, en azından futbolu bıraktıktan sonra bu kadar da iğrenç hatırlanmayayım isterim. Şuana kadar kazandığı para yedi düveli geçindirir bari indirim yap.

Ha sorun ilk olarak buna bu sözleşmeyi yapan kafasızlarda zaten. Tarık iyi çocuk, konuştuk, gidecek gibi açıklama yapan bu sene ki yönetim de hatalı

nasıl saçma? 10sn bile şans bulamayacak sözde profesyonel bir oyuncu böyle bir adilik yapmaz alır parasının birazini, gider başka kulübe gidebiliyorsa topunu oynar,bu kadar milletin hakaretini, bedduasini yemez.
geçmişten kalan alacaklarını zaten alacak
bonservisi 5 kuruş etmez
600k € yerine 1.600k € alacak , oynamadan. Almancı kepazesinin çok da umrundaydı beddua almış almamış, sektirip gidicek sözleşmesi bitince Almanya'ya. 3. lig takımında 5-10k €'ya oynar.

Herşey Demirörenin en beğendiğim oyuncu bu at kuyruklu demesiyle başladı.

Eskişehirin yedek sol beki daha asist yapmamış sol beki bize kol gibi girdi.
Bu ne biçim bir pazarlama kabiliyeti bu ne biçim bir komplodur yarabbim.

Gscimbom Mobile

geçmişten kalan alacaklarını zaten alacak
bonservisi 5 kuruş etmez
600k € yerine 1.600k € alacak , oynamadan. Almancı kepazesinin çok da umrundaydı beddua almış almamış, sektirip gidicek sözleşmesi bitince Almanya'ya. 3. lig takımında 5-10k €'ya oynar.
orda bile oynayamaz ama şu ilginç, bursa latovlevici'yi aldı bu leşi alsa cidden daha iyi iş yapardı. tabi maliyet farkı da var ama

tamam kanunen parasını almakta bi nevi haklı olabilir. ama insanın ter dökmeden haketmeden para kazanması gururlu onurlu haysiyetli adamlar için ters bir durum bence. tarıkta bunlar çok bir anlam teşkil etmiyor sanırsam o yüzden bu kadar rahat. ama bu kadar ah almış, bu kadar insanın bedduasını almış bir kişiden allah bunun hesabını er geç sorar o yüzden iyi düşünsün ben ne yapıyorum diye. inançsızsa allah zaten belasını vermiş demektir ona yapacak bişey yok

Tarik a kizmiyorum . bir kere sen tarik tan fedakarlik istiyorsun ama tarik a 5 senede taksit taksit odedigin paradan fazlasini eskisehire bonservis olarak odedin , onu alabiliyor musun geri ? 1.000 euro bile vermezler

Adamla 5 sene kontrat yapan sen , kadroya almayan oynatmayan sen

Avrupanin neresinde var boyle sozlesme yapip da sonra parani birak git demek

Alaturka isler .. sozlesmenin gereklerine iki taraf da uyuyorsa sozlesme bitene kadar vecibelere de katlanacak

Sozlesmeyi yapanlara kizin oyuncuya degil

Oynamiyorum ben dese , antrenman yapmasa , suistimal etse tamam .. ama yetersizlikten , seyirci tepkisinden oynatilmamasi oyuncuya yikilacak bir suc degil , oynat o zaman , adam mi sana "beni oynatmayin" diyor ?

Yine mecbur degil ama mesela 1,6 milyonu baska bir yerden alabilecek olsa bir nebze .. yani biz 600 bin verince , kendisine 1 milyon verecek bir yer bulduk mu ki git diyoruz

Forvete koymak degil ama ben mobbing yapacak olsam , bir ic saha maci 3-0 olunca sahaya atar yuhalatirim

Al sana sans , hatasiz oyna mealinde ..

Nasil oyuncunun haklari varsa kulubun de var

Forvete koymak degil ama ben mobbing yapacak olsam , bir ic saha maci 3-0 olunca sahaya atar yuhalatirim

Al sana sans , hatasiz oyna mealinde ..

Nasil oyuncunun haklari varsa kulubun de var
Bu yavşağa aldığı milyon eurolar yetmezmiş gibi bir de maç başı parası verelim diyorsun yani.
Yuhalansa ne olur?Bütün stadyum yüzüne tükürse alacağı paraya bakar maçın bitmesini bekler.

Üst Alt