# Osman Tarık Çamdal - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yuhalamak , pankart vesaire bu adamın etkileneceği şeyler degil..

Adam herseyi göze almış.. Yuhalasınlar 5-10 dakika diyordur.. Yeterki ömür boyu rahat yasayayım hesabında o p...k..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Haberleri okudun mu? Haram para kimseye yaramıyor renkdaş çıkıyor aheste aheste.

Tarıkcım seni de akıbetini de göreceğiz. Haketmediğin parayı ısrarla beddua ile almak bakalım yarayacak mı?

Abi eses in sucu ne ? Neden haram olsun yahu yapma . Adami almasaydik o zaman , satanin sucu ne ? Zorla mi aldirdilar

Bir de tarik suclu bedel odesin , eses bedel odesin .. peki donemin GS yonetimi ne bedel odedi

Bilakis asil suclu onlar ama bedeli men yiyerek kulup odedi

Yuhalamak , pankart vesaire bu adamın etkileneceği şeyler degil..

Adam herseyi göze almış.. Yuhalasınlar 5-10 dakika diyordur.. Yeterki ömür boyu rahat yasayayım hesabında o p...k..

Oyle bir sey yapacaksın ki ömrü boyu unutamayacak..Ruhunda ve vucudunda izleri kalacak..

Tabii bunun için bir renkdaş gerekirse kendini feda edecek..
yeşilyurtta oturuyorum

Abi eses in sucu ne ? Neden haram olsun yahu yapma . Adami almasaydik o zaman , satanin sucu ne ? Zorla mi aldirdilar

Bir de tarik suclu bedel odesin , eses bedel odesin .. peki donemin GS yonetimi ne bedel odedi

Bilakis asil suclu onlar ama bedeli men yiyerek kulup odedi
Detaylarını yazmıştım mardinli süryani menajeriyle nasıl eskişehir yönetiminin iş tuttuğunu tabii ki esas sorumlu ünal aysal orası ayrı haklısın ödesin parasını ki iflasın eşiğinde s... ödemez aysal

Kimse karakterli olmak zorunda değil, dangalak bir şekilde kontrat yaparsan bedelini bu şekilde ödersin. Adam alacaklarından vazgeçmek zorunda değil, buna bu şekilde kontrat yapanlara da kızamam açıkçası... Yabancı sınırı vardı ve bizim acil olarak yerli bek'e ihtiyacımız vardı, taraftarın ezici çoğunluğu da ne yapıp ne edilip alınmasını istiyordu bu baskıyla yönetimde gitti saçma sapan bir şekilde aldı bu adamı olan bu yani...

Uğur ve Erol'un saçma sapan mesajları da trajikomik olmuş.

Kimse karakterli olmak zorunda değil, dangalak bir şekilde kontrat yaparsan bedelini bu şekilde ödersin. Adam alacaklarından vazgeçmek zorunda değil, buna bu şekilde kontrat yapanlara da kızamam açıkçası... Yabancı sınırı vardı ve bizim acil olarak yerli bek'e ihtiyacımız vardı, taraftarın ezici çoğunluğu da ne yapıp ne edilip alınmasını istiyordu bu baskıyla yönetimde gitti saçma sapan bir şekilde aldı bu adamı olan bu yani...

Saçma ben hazırım 2 1 bakar

Raporladım. Bu saçmalıkları okumak zorunda değil kimse.
Kurallara aykırı değil okumak istemiyorsan okuma sen önce galiz küfür edenleri forumdaşlarına ve yöneticilierine onları raporla pardon raporlayamazsın çoğu kankan :) Seve seve farklı fikirlere alışacaksınız burası galatasaray liboş yuvası değil :) Biz sizin dandik fikirlerinize bir şey diyor muyuz? Saygıyla okurken bu faşizanlığınızın sebebi ne ? Bilgi yetersizliği olmasın :)

Kurallara aykırı değil okumak istemiyorsan okuma sen önce galiz küfür edenleri forumdaşlarına ve yöneticilierine onları raporla pardon raporlayamazsın çoğu kankan :) Seve seve farklı fikirlere alışacaksınız burası galatasaray liboş yuvası değil :) Biz sizin dandik fikirlerinize bir şey diyor muyuz? Saygıyla okurken bu faşizanlığınızın sebebi ne ? Bilgi yetersizliği olmasın :)

:asd:

Fikir derken ? Raporlayacağımı söylediğim mesajların gerçekten çok derin ve anlamlı fikirler içeriyordu haklısın, ben hatalıyım bilgim yetmedi demek ki anlamaya.

Hiç trajikomik degil..

Tabii ki basta bu transferi yapan yönetim hatalı. Hadi mecbur kaldın, (yabancı kotası vesaire) aldın diyelim. Basarıya endeksli bir sozlesme yaparsın. Senede su kadar maç oynarsan sozlesme uzar gibi.. Uzatma için opsiyon koyarsın.. Bunlar yonetimin hatası..

Peki hırsızın hiç mi sucu yok? Adam yıllardır bu kulubu sömürdü yahu.. Oynamadan, yatarak sömürdü.. Yatarak Aldığı parayı sen , ben bir ömür calışsak alamayız. Sen bunun neresini savunuyorsun?? Hadi bunca yıl aldı, ulan insanda biraz gurur olur yahu.. Allahtan korkar yahu.. Ben haketmediğim parayı alıyorum, kulup te zor durumda, bu bir senelik alacagımdan vaz geceyim der yahu.. Beyimiz hiç utanmadan, sıkılmadan tum parasını istiyor. Yahu git işine.. Sen bunun neresini savunuyorsun? Yazacak cok sey var ama bu adamı yazarken bile sinirleniyorum. Modern hırsız, asalak, kan emici s...ş herif..

Kaç kere dedik seninkiler fikir değil saçmalıktan ibaret diye. Fikir dediklerinin çoğu belli şeylere saygısızlıktan oluşuyor zaten. Gereksiz herif.

:asd:

Fikir derken ? Raporlayacağımı söylediğim mesajların gerçekten çok derin ve anlamlı fikirler içeriyordu haklısın, ben hatalıyım bilgim yetmedi demek ki anlamaya.
Her zamanki gibi gelip sen bulaştın sonra da her zamanki gibi cahilliğin ortaya çıkınca sen kimsin deyip zengin kalkışı yapıyorsun biz ona avamice :) ergen kaçışı diyoruz farklı görüşlere saygı duyacaksın kankilerini eğittiğim gibi seni de eğitiyorum işte beğenmiyorsan okuma yok bulaşıyorsan da rezil olmaya kani gel :)

Hiç trajikomik degil..

Tabii ki basta bu transferi yapan yönetim hatalı. Hadi mecbur kaldın, (yabancı kotası vesaire) aldın diyelim. Basarıya endeksli bir sozlesme yaparsın. Senede su kadar maç oynarsan sozlesme uzar gibi.. Uzatma için opsiyon koyarsın.. Bunlar yonetimin hatası..

Peki hırsızın hiç mi sucu yok? Adam yıllardır bu kulubu sömürdü yahu.. Oynamadan, yatarak sömürdü.. Yatarak Aldığı parayı sen , ben bir ömür calışsak alamayız. Sen bunun neresini savunuyorsun?? Hadi bunca yıl aldı, ulan insanda biraz gurur olur yahu.. Allahtan korkar yahu.. Ben haketmediğim parayı alıyorum, kulup te zor durumda, bu bir senelik alacagımdan vaz geceyim der yahu.. Beyimiz hiç utanmadan, sıkılmadan tum parasını istiyor. Yahu git işine.. Sen bunun neresini savunuyorsun? Yazacak cok sey var ama bu adamı yazarken bile sinirleniyorum. Modern hırsız, asalak, kan emici s...ş herif..
Hukuken yapabileceğin hiçbir şey yok. Adam da sözleşmesinden doğan bütün hakları talep ediyor, geri adım atmıyor. Yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Tarık'ı savunduğum falan da yok zaten onu nereden çıkardın bilmiyorum.

Her zamanki gibi gelip sen bulaştın sonra da her zamanki gibi cahilliğin ortaya çıkınca sen kimsin deyip zengin kalkışı yapıyorsun biz ona avamice :) ergen kaçışı diyoruz farklı görüşlere saygı duyacaksın kankilerini eğittiğim gibi seni de eğitiyorum işte beğenmiyorsan okuma yok bulaşıyorsan da rezil olmaya kani gel :)

Sen ciddi derecede hastasın uğur

Yine bir türkü çığırıyon ama en ufak fikrim yok. Ne anlatıyon ? Beni sinirlendirip küfretmemi falan istiyorsan boşa çabalama insanın sinirlenebilmesi için karşısındakini ciddiye alması lazım.

Diğer konuya gelirsem, raporlayacağımı söylediğim mesaj ile cahillik arasında nasıl bir bağlantı kurdun gerçekten çok merak ediyorum, o bağlantıyı mantıklı bir şekilde açıklayarak eğit beni uğur.

Bu seninki fikir mi oluyor :) Çatla aysalcı seni

Aysalcı mesajımı bulsana 1 tane :D

Ulan bilerek tepki çekecek saçma sapan şeyler yazıyorsun. Birisi laf edince o bulaşmış oluyor öyle mi? Kimse senle ve hastalıklı kafanla uğraşmak istemiyor bi noktadan sonra ama kaçmış oluyor öyle mi? Bilginle yenmiş oluyorsun öyle mi?

Sen okuduğun bildiğin şeyleri inanılmaz bir aptallıkla yorumlayıp o saçmalıkları tepki çekmek için buraya yazan, o tepkiler gelince savaşıyormuş gibi insanlarla tartışan, bu tartışmalarda hiçbir mantıklı argüman öne süremeyip sürekli konuyu farklı yerlere çekerek kendi fantezi dünyanda bu savaşı kazanmaya çalışan ve bunu yaparak insanları eğittiğini zanneden zavallı bir insansın uğur. Fikir dediğin şeyler de saygısızlıktan ibaretken o sözde farklı fikirlerine saygı beklemen trajikomik bi ironi..

Üst Alt