ÖSS-Final-Vize vs. Dert Yanma Topiği - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÖSS-Final-Vize vs. Dert Yanma Topiği

Cevap: ÖSS-Final-Vize vs. Dert Yanma Topiği

Yarın 2 tane sınavla 8 günlük her türlü düzensizliğe başlıyorum. Tembellikten kimse ölmez de çalışmaktan ölebilir. Mümkün olduğunca az çalışın.

Farklı bir dili ögretmek ve o dili başkasından ögrenerek daha geliştirmek iş degil resmen.

Benim gibi olun ilk 2 sene boş geçip son 2 senede dönem başı 12 dersle uğraşıp bitirin çok zevkli oluyor:D

Matematik'ten 05, Kimya'dan 08 aldım nasıl düzelteceksem . :eek:

Fizikten 03 alıp karneye 2 getirmiştim. :)

Hocanın derslerinden herkes çakardı lakin okul tarihinde en düşük notlardan biriydi benimki. Bi formül yazıp direk çıkmıştım sanırım sınavdan. :D Sağolsun hocamız 0 iken 2. sınavdan 65-70 aranı geçiririm demişti, 2. sınav kopya ile 65 alıp geçmiştim. :D

Bizim hoca kral olduğu için kurtulmuştum lakin klasik bi olay vardır, çalış 2. sınavlara, hocalarla da aran biraz iyiyse hocam 60 alıyım geçirin ayağı yap, seviliyorsan kıyamazlar. :D

Bol kasmalar. :D

2 sınavım bugün bitti. Kaldı 10. Geçen sene aq düşürdüğüm dersi bu sene aa yapacağım umarım.

Hayırlı olsun. Umarım daha iyi geçer. Ortalama önemli. Yani diğer arkadaşlarının ne aldığı (genelde çan sistemi olur üniversitede o bakımdan) Yani notun kötü de olabilir, çok iyide.

İktisat ama ingilizceydi 150 kişiden 70-80 arası 8 kişi, 80 üstü 4 kişi var. 10 tane 20, 15 tane falan da 24 alan vardı :D ama bizde çan sistemi yok galiba. (Hacettepe)

İktisat ama ingilizceydi 150 kişiden 70-80 arası 8 kişi, 80 üstü 4 kişi var. 10 tane 20, 15 tane falan da 24 alan vardı :D ama bizde çan sistemi yok galiba. (Hacettepe)

Bu ingilizce eğitim kadar saçma bir durum daha yok. Bu yüzden eğitim kalitesi çok düşüyor. Madem daha birinci sınıfsın, zeynel dinler'in iktisada giriş kitabını al, iyice oku çalış. Okulda aldığın ingilizce iktisat derslerini daha iyi anlarsın, hemde iktisadı öğrenirsin. Üniversite hayatın boyunca yardımını görürsün o kitabın.

Bu ingilizce eğitim kadar saçma bir durum daha yok. Bu yüzden eğitim kalitesi çok düşüyor. Madem daha birinci sınıfsın, zeynel dinler'in iktisada giriş kitabını al, iyice oku çalış. Okulda aldığın ingilizce iktisat derslerini daha iyi anlarsın, hemde iktisadı öğrenirsin. Üniversite hayatın boyunca yardımını görürsün o kitabın.

Ana dersim değil o yüzden sorun etmiyorum zaten sadece ilk dönem var geçiyim yeter önerin için sağol :)

Fizikten 03 alıp karneye 2 getirmiştim. :)

Hocanın derslerinden herkes çakardı lakin okul tarihinde en düşük notlardan biriydi benimki. Bi formül yazıp direk çıkmıştım sanırım sınavdan. :D Sağolsun hocamız 0 iken 2. sınavdan 65-70 aranı geçiririm demişti, 2. sınav kopya ile 65 alıp geçmiştim. :D

Bizim hoca kral olduğu için kurtulmuştum lakin klasik bi olay vardır, çalış 2. sınavlara, hocalarla da aran biraz iyiyse hocam 60 alıyım geçirin ayağı yap, seviliyorsan kıyamazlar. :D

Bol kasmalar. :D

Matematiki düzeltiri ama Kimya'yı zor düzeltirim sanırım . Bide Kimyacı benden nefret ediyor işimiz yaş yani . :D

Üst Alt