ÖSS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ÖSS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı !

Cevap: ÖSS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı !

Sözel 1.si olsam gene açıkta kalırım ben yaparım inanıyorum.

253 ile arkadaşım 4 yıllık kazandı. 281 ile 2 yıllığa bile kafamı sokamadım. Kafam girsin sana ÖSS.

Millet 280 puanla makina mühendisliklerine yerleşti. Ben 310 puanla açıkta kaldım enteresan :) 2.Tercihlerdede şansımı deneyeceğim, ne zaman yapılacak 2.tercihler bilen varmı 90.000 boş kontenjan varmış çünkü.

Millet 280 puanla makina mühendisliklerine yerleşti. Ben 310 puanla açıkta kaldım enteresan :) 2.Tercihlerdede şansımı deneyeceğim, ne zaman yapılacak 2.tercihler bilen varmı 90.000 boş kontenjan varmış çünkü.

Evet harbiden öyle entresan. Bi ben değilmişim sevindim. Ek tercihlerde çok dezavantajlı yurt sorunu çıkabiliyor.

Evet harbiden öyle entresan. Bi ben değilmişim sevindim. Ek tercihlerde çok dezavantajlı yurt sorunu çıkabiliyor.

Geçen sene ek tercihler Ekim ayının başında yapılmış ek tercihlerden yerleşirsek artık yurt falan düşünmeyecez banktada yatarız sorun olmaz :) Zamanla çözülür 1 oda 1 tuvalet ev tutarız. Sorun değil :)

Geçen sene ek tercihler Ekim ayının başında yapılmış ek tercihlerden yerleşirsek artık yurt falan düşünmeyecez banktada yatarız sorun olmaz :) Zamanla çözülür 1 oda 1 tuvalet ev tutarız. Sorun değil :)

Çıldırıcam ya. Kendimi hazırlamıştım. Kesin olacak diyodum. Hey Allahım ya.

Üzülme kardeş takma kafana, 2000 tane okul birincisi bile yerleşememiş, sen ek tercih yapacak mısın? 90.000 boş kontenjan çok fazla çünkü :eek: Ki bunun 50.000 tanesi devlet üniversitesi.

Valla taktım kafaya moralim 0'ın altında 5 . 3.Senem bu. Artık 4 yıllık bi yer istiyordum. 2 yıllık da yazdım o bile tutmadı.

Ek tercih yapacağım. Bu sefer bu kadar umutlanmam herhalde. Bi de diyorlar umut etmek başarmanın yarısıdır. Yalan anasını satayım.

Valla taktım kafaya moralim 0'ın altında 5 . 3.Senem bu. Artık 4 yıllık bi yer istiyordum. 2 yıllık da yazdım o bile tutmadı.

Ek tercih yapacağım. Bu sefer bu kadar umutlanmam herhalde. Bi de diyorlar umut etmek başarmanın yarısıdır. Yalan anasını satayım.

Haklısın benimde moral çok kötü oldu bu sefer, ama kader kısmet işi inşallah ek tercihlerde bi yere yerleşiriz bizde ;)

Arkadaşlar yüksek yerleri mi tercih ettiniz, yoksa düşük yerleri de tercih edip boşta mı kaldınız?

Çünkü benim kazandığım bölüm 4000 kişi benim önümdeydi. Şaşırdım biraz.

5. senede bi yıldız verirler artık.. :p

Şaka bi yana üzülme..Bende yerleşemedim ilk senemde..Çünkü hiç çalışmadım..1 aydır ara ara çalışıyorum mat 1 bitirmek üzereyim..

Demekki yeterince çalışmıyorsun.. :)

Tebrikler arkadaşlar...

Kocaeli-İşletme

Eskisehir üniversitesi türk dili edebiyatı:)

Konya Selçuklu Kulu Meslek Yüksek Okulu

Fatih-Ekonomi (burslu) :eek:

İstanbul Türk Dili ve Edebiyatı

Bilkent-İşletme (kapsamlı burslu) kazanmışım:allecto:

Evet Bursa'dayız. Uludağ Tıp :D

Yıldız Teknik Üniversitesi - Malzeme ve Metalurji Mühendisliği geldi bana da :)

Hacettepe İktisat(İngilizce)

Kazanamayan arkadaşlara da geçmiş olsun demek istiyorum. Canları sağolsun.

Kazanan herkesi tebrik ederim.Ben de özel yetenek sınavını bekliyorum.İnşallah kazanırım da atarım kapağı Marmara End. Tasarım'a.:D

arkadaslar acil yardıımm.bnde acıkta kaldım..ya gitmem lazım iki senelik bi yere..napmalıyım.

Üst Alt