ozan tokgöz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ozan tokgöz

Foruma bir şeyler yazsa da okusak dediğimiz sevdiğimiz bir abimiz. ?

Ozan abi forumda bir şey yazdığında bütün üyelere bildirim gitmeli.

Son düzenleme:

Mehmet bey neden mütemadiyen başlığımın ayarları ile oynamaktasınız ? Size yakıştıramıyorum bu durumu. Erman Bey sizde %100 eşleşme problemi yüzünden dimağınızda oluşan problemleri savuşturduktan sonra davete icabet ederseniz daha makul olur.

Hakkımda güzel yorumlar yapan tüm kardeşlerime ve dinozorlara da ayrıca teşekkür ederim.

Mehmet bey neden mütemadiyen başlığımın ayarları ile oynamaktasınız ? Size yakıştıramıyorum bu durumu. Erman Bey sizde %100 eşleşme problemi yüzünden dimağınızda oluşan problemleri savuşturduktan sonra davete icabet ederseniz daha makul olur.

Hakkımda güzel yorumlar yapan tüm kardeşlerime ve dinozorlara da ayrıca teşekkür ederim.
Eşleşme mevsimi geçti Ozan bey ayakta uyuyorsunuz adeta kusura bakmayın. Ayrıca geçmiş doğum gününüzü kutlar esenlikler dilerim.

Edebi sohbetlerimizi artık bu başlıktan yapacağız.

Eski arkadaşları foruma geri döndürme gayretindeyim.yerleri dolmayacak arkadaşlardan,muhabbeti ve cümle akıcılığı süper.Keyifle takip ettiğim kardeşim.

Eski arkadaşları foruma geri döndürme gayretindeyim.yerleri dolmayacak arkadaşlardan,muhabbeti ve cümle akıcılığı süper.Keyifle takip ettiğim kardeşim.

Kalitesizlik kaliteyi her zaman dışlar. Bir çuvaldaki çürükler her zaman sağlamaları da çürütür. Aksi mümkün değil malesef. İçlerinde Ozan abinin de olduğu onlarca üye gitti yerlerini troller, tek kelimeden fazla cümle kuramayanlar aldı. Umarım eskiler döner yine.

Kalitesizlik kaliteyi her zaman dışlar. Bir çuvaldaki çürükler her zaman sağlamaları da çürütür. Aksi mümkün değil malesef. İçlerinde Ozan abinin de olduğu onlarca üye gitti yerlerini troller, tek kelimeden fazla cümle kuramayanlar aldı. Umarım eskiler döner yine.
gitmedik kardeş yav
bak ben burdayim mesela
ama bi ara troll avına çıkacam
ben de beğenmedim vaziyeti

Forumu biraktiktak sonra bir mesaj aldim ozandan, isi gucu birak hemen foruma uye oluyorsun dedi..

Ardindan bir msj daha geldi, yonetim kadrosunda alim olacak orada rol almani istiyorum dedi..

Ve son mesajinda GSC nin bana ne kadar ihtiyaci oldugunu anlamistim.. Aynen su yaziyordu; kardes kusura bakma yanlis oldu..

Bu da yedigim tum banlarin masumane bir ozruydu..

Ozrunu kabul ediyorum OZAN duyor musun beni? O tatli ozur pastandan, bir parmak alip agzima goturuyorum. (Isaret parmagiyla)

GSC nin ve senin bana ihtiyac duydugun her an yanindayim.

Son düzenleme:
Üst Alt