Ozan Tufan'a 13 Milyon Euro'luk Teklif! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ozan Tufan'a 13 Milyon Euro'luk Teklif!

Biraz beceri varsa ,adamlar disipline sokabiliyor,senin liginde ne yapamadığına bakan yok,yapabileceklerini nereye çekebilirler onu düşünüyorlar.
26 yaş için de max 8 verirler ,oda ayrı nir konu

Aslinda kötü topcu degil
Geçen sene 8 asist 6 golü var 14 gole doğrudan katkı sağlamis o bolgede oynayan biri icin cok iyi rakamlar bunlar, gecen sene de buna benzer istatistikleri vardi, sirf fbde diye gommenin luzumu yok

ama 13m falan etmez yaw maks ederi 8m

gedson’un bile 13m ederi var şu an buna 13 vermek büyük aptallik

Gecen bi foto paylasilmisti su gobege bak
Yorumuna katiliyorum. Ben Ozan'i futbolcu olarak cok begenmiyorum.
En onemli sorunu profesyonel olmamasi. Bir futbolcu icin acayip kilolu bir adam.
Onun disinda, top saklamasini, paslarini, firsat buldugunda sutlarini ve pas arasina girip top kapmasini oynadigi bolge parantezinde begeniyorum.

13-20 milyon Euro eder mi?

Ben asla o rakamlari vermem. 5 milyon Euro maksimum ederi var. O da Fransa'ya gidip oradaki disiplin sayesinde iyi fizige sahip olup bir ust seviyeye cikar mi sorusundan dolayi.

Ornegin Arda bizde oynarken Ozan'a kiyasla cok daha fitti ama A. Madrid'e gittiginde Simione'nin klasik anormal disiplinli hali nedeniyle (oyunculari surekli kilo konusunda bile test etmesi) Arda olmasi gereken gibi futbolcu fitligine ulasmisti ve bir degil iki level atlamisti.

Yoksa o gobekle Fransa'da oynarsa cok agir kalir.

memeli abazaya kimse 5 milyondan fazla vermez geri kalan para yalı bebesının koydugu para olur

onuda fransadan degil italyadan baglantılı oldugu takımlarla yapar anca

bunlar bu kadar topçu satıp hala ekonomik batakta ise yaptıkları katakullinin en büyük ispatı bu zaten. bir cepten alıp diğerine koyup futbolcu satışı diye gösteriyorlar her sene
Satıyorlar da n'oluyor?!..Vedat' tan gelen parayla aldıkları adamları şimdi elden çıkarmaya çalışıyorlar. Hepsinin toplam katkısı bir Vedat etmedi...

Aslinda kötü topcu degil
Geçen sene 8 asist 6 golü var 14 gole doğrudan katkı sağlamis o bolgede oynayan biri icin cok iyi rakamlar bunlar, gecen sene de buna benzer istatistikleri vardi, sirf fbde diye gommenin luzumu yok

ama 13m falan etmez yaw maks ederi 8m

gedson’un bile 13m ederi var şu an buna 13 vermek büyük aptallik

Gecen bi foto paylasilmisti su gobege bak
Ömer Bayramda 1 gol 11 asist yaptı oluyor öyle. Bazi iyi özellikleri var tabi ama tekniği zayıf baskı altında sıvıyor. Abarttikca abartiyorlar bizim ulkede

Üst Alt