Özbek'in İkinci Bombası: Nakoulma | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özbek'in İkinci Bombası: Nakoulma

Hafif sisli geçen 2015-2016 sezonunda ligde 7. Sıraya kadar düşen Galatasaray'da yönetim gelecek planlarını yapmaya başladı.

Yeni sezon öncesi kadrosunu takviye etmek isteyen sarı kırmızılı yönetim transferde düşük maliyet düşük profil tarz isimlere yönelik çalışmaları hizlandirdi ve Emre Güral'in ardından küme düşmesi kesinleşen Mersin'in süper yıldızı Nakoulma ile de büyük ölçüde anlaştı.

Son 2 sezon Mersin forması ile Gslatasaray'a karşı başarılı maçlar çıkaran Nakoulma'nin sezon sonu biten kontratı ile sarı kırmızılı yönetimin istahini kabarttigi, ve transfer yapmadığı için eleştirilen Dursun Özbek yönetimine taraftar önünde kredi vereceği yonetim tarafından dillendirilenler arasında.

hayırdır dursun gelecek sezon derken?sezon sonu hemen gidiyosun

Moderatör tarafında düzenlendi:
hemen kadro yapalım

------------------Muammer Zülfikar------------------
Kamil Ahmet---John Boye--Mitrovic---Kaan Kanak
Nakoulma--Adem Koçak-Sadiku--Engin Bekdemir
-----------------Aatıf Cheouecheou--------------------
--------------------Emre Güral---------------------------

GS de oyuncuları kim izliyor dursunun kardeşimi yapıyor transferleri o mu şeçiyor bunu alalım diye. entresan şekilde özellikle mi buluyolar podolski jem rodrigez donk emre güral bunları bulmak yetenek ister

Hahaha dün Visca konusunda yazmistim taraftarlar en azindan Nakoulma demiyor artik diye.

Taraftar demiyorsa baskan diyor iste. Allahin capsiz hainleri.

Bu adamlar kaldikca küme de duseriz.

Euroleague şampiyonu takım ligde çeyrek finalde elendi.

Engelsiz aslanlar ligde 10 yıl sonra şampiyon olamadi.

Şu ikisini başarmak imkânsızdı cidden.

bu tip adamlar disinda oyuncular getirecek mali serbestimiz malesef yok , ya bunlar gelecek ya da gencler ve kalanlarla devam edilecek , bunu 3-4 senedir baska forumlarda da yazdim , bir gun olacakti ve o gun geldi

Üst Alt