Özgür Işıtan Gün - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Özgür Işıtan Gün

Yönetimin içerdeki dinamiti oldu adam. Dün en az 20 30 kişi kongrede isim zikrederek elestirdi yönetimi bu adam yüzünden. Bu mevkiler malesef sosyal medya sacmaliklarını kaldıracak mevkiler değil. Inatlaşmadan gönderecekti bunu Burak Elmas resmen ayağına sıkıp topal koştu bu adam yuzünden.

Galatasaray Bir His Takımıdır.

Bence Burak Elmas futbol takımının düşük performansını, kötü oyuncu ve hoca tercihlerini bir noktaya kadar savunup ibra edilebilirdi. Hiçbir şey olmamış gibi Işıtan Gün'ün yönetimde kalması, üstüne üstlük genel kurulda savunulması bence ayağını kaydıran asıl element oldu.

Bu beliktaşlı Truva atı gedsonu aldırdı takımına gidecek şimdi..Ne güzel dünya ..Neyse bi daha böyle haya yapmazlar inşallah

Fatih hocamız ile Ajax modelini türkiyeye getirecek

en güvendiğim isim

bu adama 1 şans verilmesi için terime 1 sene katlanmaya bile razıyız artık

Başarılı olmasını gönülden diliyorum. Elmas'a sıcak bakmamın 1 numaralı sebebiydi. Umarım çok başarılı bir dönem geçirip gelecekte de başkanlık dahil çeşitli görevlerde Galatasaray'a hizmet eder. Kazanan tüm camia olsun.

hayırlı olsun en heyecan veren isim.

Çok umutluyum, gelecekteki başkanımız olma potansiyele sahip

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Yalnız ne patlamışız ama :D Öyle böyle patlamamışız :D Şahane bir patlama gerçekleşmiş :D Benim diyen transfer muhabiri bile böyle patlamamıştır :D

Transferin nasıl yapıldığıyla ilgili az çok tahmin edilenleri söylemiş. Tansel Taşanlar bile Terim için Terim'in hoşlanmadığı bir menajerden oyuncu alınmasına karşı çıktığını söylemişti Campos Terim ile çalışır mıydı konusu konuşulurken. Bu arada oyuncu satamamamıza da hiç şaşırmam böyle bir yapı varken. Bu arada burada Terim'den ziyade çok Özbek ve Cengiz döneminin iş bilmezliklerinden bahsediyorum. Transfer Albayrak'a yada Mehmet Özbek'e- Nazifoğlu gibi insanlara bırakılırsa böyle olur yani.

Son düzenleme:
Üst Alt