Panathinaikos, Fatih Terim ile Yolları Ayırdı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos, Fatih Terim ile Yolları Ayırdı

Fatih hocanın en iyi dönemleri 1-3'ncü dönemleridir son dönemi olan 4. döneminde gerçeklikten uzaklaşmıştı kötü oynadığımızda bile çok iyi oynadık diyebiliyordu evlatcılığı ön plana koymuştu.

Babel, Feghouli gibi adamları oynatmaması gerekirken her hafta forma veriyordu forma hakkaniyetinden uzaktı.

Transferlerde de hep soru işareti bildiği oyunculara yöneliyordu Panathinaikos'da da Samet ve Bakasetas gibi transferde son durumunu gösteriyor muhtemelen Samet yüzünden şampiyonluğuda verdi.

Sevgi ve saygı olarak her zaman hocamızın yeri ayrı olacak kendisini halen bir insan olarak çok severim ama teknik adamlık artık yapmamalı diye düşünüyorum Okan hocanın oynattığı futboldan sonra bir gün Okan hoca Avrupa'ya giderse yerine Fatih hoca gelmemeli.

Son düzenleme:
Bu ligin bu sezon icin favorisi Aek. Bunu 1 ay önce de yazdim.

Hoca rakiplerinden ext puanlar alirken, hic alakasız takimlara puanlar verdi. Bu hafta alinan sonuç skandaldir bana gore.

Sampiyonluga oynuyosun, rakibin kaybetmis. Kazanirsan fark 1 puana dusecek. Evindesin ve hicbir iddiası olmayan bi takima yeniliyorsun.

Yine de bence gonderilmemeli. 1 sezon daha sozlesmesi var galiba, Pana baskanı sabretmeli
Hocama karşı abuk subuk konuşanları esefle kınıyor ve kendisine sabır gösterilmesi konusunda sana katılıyorum.
Hocama sanki düzgünce transfer yaptılarda adamdan mucize bekliyorlar.

TD dönemi bitti bence, son bir macera ariyorsa ABD gidebilir yoksa artik yöneticilik veya baskanlik projeleri olmasi gerek gec olmadan

Jovanoviçe verdikleri süreyi vermemeleri için bir sebep yok maç başı aldıkları puan aynı ve takımı ve ligi daha iyi biliyorken .
1714901556797.png

Sanmasınlar seni yalnız, biz hep Pana'lardayız...

2 gün önce sayfa sayfa açıklama yaptı, ayrılık sinyali yahut gönderilme düşüncesi okumadım. Bugün yarın ayrılırsa sürpriz olur.

Hoca yerel kupayı kazancaktır, seneye de adamakıllı takım kurulursa, AEK yi osssssurtacaktır.

Üst Alt