PayPal, Türkiye'den Çekiliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PayPal, Türkiye'den Çekiliyor!

Muazzam haberler bunlar. Bakın bunları hep arşivlemek lazım. Dünya mirası hepsi. 200 -300 yıl sonra dünya üzerinde mizah algısı gerilerse insanlar bunlara bakarak bir şeyler çıkarabilir.
hergün bunca saçma haberi arşivlemek de zor iş :D
Yav bulut mulut bir şeyler var atacaksın içine sonra istediğini alıp kullanacaksın ama hikmetinden çokta şey etmemek lazım kafaya takarsan sıyırırsın.

Hay sizin yapacaginiz ise, ne guzel kullaniyorduk.

Sabir cekmeye devam...

Buyurun şundan verelim size. Güzel güzel çekersiniz Mehmet Bey.

tatar-ramazan-tesbihi4703806746.jpg

Siz Türklerin neyine paybal bakkal Rüstem den alışverişinizi yapın işte.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Lan saçmalamayın artık ya, her gün yeni bir şaka gibi haber ile karşılaşıyoruz ülkede. Koskoca ülkenin Cumhurbaşkanı çıkıyor aile planlaması yapmayın diyor, Asker lazım herhalde adam Soma olayından sonra 1800'lerden örnek vermesiyle şüphelenmiştim ama hakikaten adam tarihi 1800 küsür falan sanıyor. Çok insan, çok güç sanıyor. Şimdi bir de paypal olayı. 2 dakika durun Allah aşkına

Roma imparatoru Augustus (MÖ 27 - MS 14) hüküm sürdüğü dönemde bekar kadın ve erkeklerden vergiler alarak evliliği teşvik etmişti. nüfus artışını sağlamak için, çocuksuz evlilikleri mahkum etmiş, üçten fazla çocuğu olan kadınları, bazı haklar tanıyarak mükafatlandırmıştı. anlayacağınız bu işin fikir babası roma imparatoru Augustus'tur. Lütfen tarihe dikkat edin. Bunlar 2000 yıl öncesinin politikaları. Benim bundan sonra beklentim çocuğu olmayanlara, evli olmayanlara pek yakında vergi ve bazı zorunlulukların getirilmesi yönünde.

Paypal'a gelirsek. Bu da daha önce ki tahminlerime uygun gerçekleşti. İnanın çok yakında birçok yabancı kaynaklı firmanın da çekildiğini göreceksiniz. Maalesef güzel ülkem, içinde yaşayanlar farkında olmasa da yavaş yavaş tek başına kalmaya başladı. Öcüye bakar gibi bakıyorlar bize. Gittikçe dışlanıyoruz. Maalesef kimse farkında değil. Dünyanın gündeminden tamamen kopmuş vaziyetteyiz.

bkm express ve troy a gün doğdu.vestel mantığıyla rakiplerini devlete şikayet ederek kendilerine alan açmaya çalışan zavallı kurumlar.bu gidişle yakında amazon da çıkar ülkeden.

Ensar ve Türgev'e 10'ar milyoncuk ateşledikleri anda her türlü işleri görülür hatta ıstırıp yalarlar bile :asd:

Hocam yanlış tanımışsınız ülkeyi. 10 milyon için kabul etme kucağımıza oturacaklar dedikleri tapeyi şiddetle tavsiye ederim. Çok aydınlatıcı.

Büyük iş adamım Mehmet Cengiz'in ülküsü gerçekleşmeden rahat yok bizlere

Paypal nakit olayı değil mi bu 1 aydan fazladır bu bilgi var kartlardaki paraları sene sonuna kadar karttan çekim miktarı kadar çekebilecekmişiz. O limitte yıllık 300 TL'ye düşürüldüğü için çekildiler çünkü bir esprisi kalmıyordu işin.
Cemaat bu hesaplar üzerinden para akışı sağladığı için bu limitler düşürüldü sadece paypal değil aynı özellikli bütün kartların limiti yıllık 300 tl oldu çekilmeseler ne olacak ki çöp oldu resmen hesaplar.

Roma imparatoru Augustus (MÖ 27 - MS 14) hüküm sürdüğü dönemde bekar kadın ve erkeklerden vergiler alarak evliliği teşvik etmişti. nüfus artışını sağlamak için, çocuksuz evlilikleri mahkum etmiş, üçten fazla çocuğu olan kadınları, bazı haklar tanıyarak mükafatlandırmıştı. anlayacağınız bu işin fikir babası roma imparatoru Augustus'tur. Lütfen tarihe dikkat edin. Bunlar 2000 yıl öncesinin politikaları. Benim bundan sonra beklentim çocuğu olmayanlara, evli olmayanlara pek yakında vergi ve bazı zorunlulukların getirilmesi yönünde.

Paypal'a gelirsek. Bu da daha önce ki tahminlerime uygun gerçekleşti. İnanın çok yakında birçok yabancı kaynaklı firmanın da çekildiğini göreceksiniz. Maalesef güzel ülkem, içinde yaşayanlar farkında olmasa da yavaş yavaş tek başına kalmaya başladı. Öcüye bakar gibi bakıyorlar bize. Gittikçe dışlanıyoruz. Maalesef kimse farkında değil. Dünyanın gündeminden tamamen kopmuş vaziyetteyiz.
Yalan değil bunu ben de bekliyorum :D Başkanlık sistemini resmen getirebildiği anda ilk yapacağı işlerden biri olur.

Paypal nakit olayı değil mi bu 1 aydan fazladır bu bilgi var kartlardaki paraları sene sonuna kadar karttan çekim miktarı kadar çekebilecekmişiz. O limitte yıllık 300 TL'ye düşürüldüğü için çekildiler çünkü bir esprisi kalmıyordu işin.
Cemaat bu hesaplar üzerinden para akışı sağladığı için bu limitler düşürüldü sadece paypal değil aynı özellikli bütün kartların limiti yıllık 300 tl oldu çekilmeseler ne olacak ki çöp oldu resmen hesaplar.
Yok, açıklamaya bakılırsa PayPal komple Türkiye'den çekilecek gibi.

{taptap}

Üst Alt