PayPal, Türkiye'den Çekiliyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PayPal, Türkiye'den Çekiliyor!

Senin cocugunda senin gibi manyak olacagi icin (onlara gore) muaf olursun kardesim rahat ol sen :D
tumblr_n47d7f7uFv1rt5pgzo1_400.gif

Lan bir ülke düşünün geleceğini hiçbir şekilde planlayamıyorsun, tünelin ucu hep bom bok bir yere çıkıyor. Adam global çalışan freelancer lan senin çarpık düzeninde aradığını bulamamış ama dünya üzerinde kendine bir şekilde yer edinmiş ama olur mu olmaz.

Önce kuzey kore sonra suriye olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam.

Edit: Bddk verilerin ülke içinde sunuculara taşınıp oradan işlem görmesini istemiş 1 sene ödeme hizmetlerine süre vermişler ve ayrıca para akışının yine bddk üzerinden olması zorunluluğu getirmiş.

İşin özü vergi ve para akışı sorunu nedeniyle ülkeden çekilmişler.

Son düzenleme:
Yıllar boyu freelancer olarak iş yaptım ve halen yapmaktayım. bilgisayar başında dizlerimi çürüterek sadece beyin gücüylen kazandığım paranın 1 kuruşunu bile vergi olarak vermedim. Çokta mutluyum. bugün bir yazılım şirketi üzerinden fatura kessem %18 kdv üzerine %20 gelirler vergisi. Öleyim daha iyi. Allahın Hintlisiylen yarışabilmek adına fiyatlar zaten gebermiş durumda birde bu heriflere kazanıcımın %40'ını verecektim öylemi ? HAH, iyikide vermedim. Bir taraflarınıza girsin devlet babacığım. interneti türkiye'den izole ederlerse hepiniz rahatlarsınız !

Son düzenleme:
Türkiye'de yasayanlar icin tek iyi sey, cennet'te yerleri garanti. Allah bile kimseye cehennemi iki defa yasatmaz...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt