Pazar Günü Şampiyon Olacağız! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pazar Günü Şampiyon Olacağız!

Cevap: Pazar Günü Şampiyon Olacağız!

İnşallah bu pazar değilde son hafta şampiyon oluruz, başkasının şeyiyle gerdeğe girmek gibi olmasın sonra 1 sezon lafını yaparlar ona buna dua edin diye.

Trabzon'un hiç de hurra saldıracağını düşünmüyorum açıkçası Şenol hocaya saygım da güvenimde sonsuz ne gerekiyosa yapacaktır ...

Tek korkum Trabzon taraftarı cidden çok dengesiz takımlarını destekliyceklerine saçma sapan işler yapıyolar umarım yine bu tarz hareketler yapıp takımlarına motivasyon kaybettirmezler ...

İnş pazar günü şampiyonluk turuna çıkıcaz çok umutluyum ...

Düşündüm taşındım, yok. Bu lig bu hafta bitmez. Sevgili ya(yı)ncı kuruluşumuz son hafta decoder satamaz sonra...

Lig TV bu ülkede sporun patronu olduğun göre, hafta sonu maçlarından işi son haftaya taşıyacak skorlar çıkacaktır.

Komplo teorim hazır.

abi pazar gün şampiyon belli olsada GS fener macı her türlü izlenir ya:)

ben de bugun inanıyordum buna ama trabzon macının tatil edilme olasılıgı beni içten içe korkutuyor abitoğlu bunu yapar

tt arenada feneri yenseydik şuan şampiyonduk beyler sağa sola sallayacağımıza kendimize bakalım

saçma sapan puanlar kaybediyoruz

Bu hafta fb yensin, bizde yenelim son hafta stadlarını başına yıkalım, ben takıma ve ekibe güveniyorum.

Stres pozitif yöndeyse yararlıdır...

Aslanın kükrediği yerde, kanaryanın ötüşüne kimse bakmaz...

Kadıköy'de kaymaklı kadayıf bir galibiyetle bu şampiyonluğu taçlandıracağımızı düşünüyorum sevgili Aslanlar...

inşallah yarın ts yenip bizde yeneriz ve şampiyonluğu kutlarız..hakem hatası olmaz inşallah dicem ama adım gibi emininm fener lehine verecek kararları abitoğlu.her ne kadar hemşerim olsada sevmem abitoğlunu...

yarın şampiyonuz haftaya da 13 maçlık hasret bitecek

Trabzon her zaman oldugu gibi bu kadar stresi kaldiramaz ve $ikebahce mali goturur gibi bu hafta , is bize kalir son mac ...

arkadaşlar trabzonun üstünde strest felan yok ki ya ne stresi ayrıca aykut bu güne kadar trabzon deplasmanından 3 puan almış bir t.d değil

Kızmayın ama iki takımda berabere kalır ,son maç iş çözülür ...Son maçta bir beraberlikle şampiyon oluruz...

Üst Alt