Pazar Günü Şampiyon Olacağız! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pazar Günü Şampiyon Olacağız!

Cevap: Pazar Günü Şampiyon Olacağız!

aykut kendi kazdığı kuyuya kendi düştü.allahın tokadı.kendi her maçı kazanacağını sanarak ts ye bk attı onları kışkırttı,dün ts aslanlar gibi oynadı ve 4 gözle fb yi bekliyorlar.fb ordan puan alamaz.allahın izniyle pazara şampiyonuz

Trabzon tüm hırsını dün bize karşı kullandı. Aldıkları puan onları rahatlatmıştır. Yani, Trabzon - Fener maçında favori Fenerbahçe'dir.

Biz artık mağlubiyet almadığımız sürece şampiyonuz. Böyle bakmak lazım.

dün içimden bi ses pazar günü berabere kalsakta şampiyon olacaz diyo diye mesaj atmıştım, ama en temizi beşiktaşı yenelim trabzon mutlaka puan alacak ama yenermi berabere mi kalır orası belli değil

Güney üstten buldum bilet inşallah pazar akşam staddan floryaya gider şampiyonluğu kutlarız.

Amin.

Trabzon tüm hırsını dün bize karşı kullandı. Aldıkları puan onları rahatlatmıştır. Yani, Trabzon - Fener maçında favori Fenerbahçe'dir.

ben tersini düşünüyorum abi.fb gercekten berbat ötesi oynuyor.şansada olsa ts kazanacak maçı

arkadaşlar hemen havalardan uçmayın ,trabzonspora da kesin gözüyle bakıoduk berabere kaldık.

ts eğilir fene-ve bizde baskıya dayanamıyoruz zor bela berabere kalıız iş son hafta belli olurki 11 yıldır karıköyde malum ama inşallah ts puan alır bizde bjk ye basar şampiyon oluruz

Tahmin: Trabzon-fener berabere

Bizim maç hakkında tahmin yapmayacağım, umarım kazanırız ve şampiyon oluruz.

Olacağız ama pazar mı yoksa ondan sonraki pazar mı bilemiyorum. Söke söke koya koya acıta acıta olacağız

Gündüz tanımadığım bir numaradan 2 kere telefon gelmiş,telefon sessizde olduğu için duymamıştım. Şimdi araştırdım ligtv nin numarasıymış, ben hiç ligtv abonesi olmadım. Adamlar batmanın eşiğine gelmiş, rastgele numara çevirip üye arıyorlar. :asd:

Kesinlikle katılıyorum maçın favorisi febe'dir

Trabzon pazar günü şuursuzca saldıracak ve arkada büyük boşluklar bırakacaktır

aynı lig maçında olduğu gibi Febe'de bu boşlukları kullanarak bir gol atıp üstüne yatmaya çalışacaktır

zaten bu sene oynadığı bütün maçları böyle kazanan bir febe var karşımızda

halbuki bugünkü Bjk maçında bjk çok akıllı oynayıp hiç saldırmadı ve febe'yi üstüne çekti

sonucunda arkada büyük boşluklar bulduğu kazandığı hatta tarihi fark atabileceği bir maç oldu

Trabzon'da bunu yapabilse çok fark atabilir febe'ye

çünkü febe belli bir zamandan sonra şampiyonluğu kaybetmemek adına mecburiyetten saldıracaktır

keşke Şenol Güneş'i bu konuda uyarabileceğimiz bir adres olsa

yinede hayırlara vesile olur İnşaAllah

ayrıca son maça kalmadan şampiyonluğumuzu ilan edersek

kadıköy deplasmanı çok keyifli olacak bizim için...

ben sanmıyorum öyle hurra saldırcagına. fener şu futboluyla kimseye favori olamaz.

Trabzonspor bize bastığı gibi ilerde basarsa eğer,FEBE defansı zor dayanır,neyse şimdilik soğuk kanlılımızı koruyalım,ŞAMPİYON OLDUKTAN SONRA KONUŞUCAZ.NE DEDİ İMPARATOR ; LİG BİTSİN ÖYLE KONUŞUCAM!

Düşündüm taşındım, yok. Bu lig bu hafta bitmez. Sevgili ya(yı)ncı kuruluşumuz son hafta decoder satamaz sonra...

Lig TV bu ülkede sporun patronu olduğun göre, hafta sonu maçlarından işi son haftaya taşıyacak skorlar çıkacaktır.

Komplo teorim hazır.

Üst Alt