Pazar Günü Şampiyon Olacağız! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pazar Günü Şampiyon Olacağız!

Cevap: Pazar Günü Şampiyon Olacağız!

Arkadaşlar daha fenerin 2 deplasman 1 içerde maçı var.

Gönlünüzü rahat tutun,puan kaybı yaşayacaklar.

Şampiyon olamasak da yönetimi bilmem ama teknik ekip ve futbolcuların yanında olmamız lazım.

sonuç ne olursa olsun hepsinin arkasında olmamız gerekiyor.

Kolay değil her yönüyle dibe vurmuş takımın hertürlü rakibe karşı tff, ligtv ,basın ,hakem v.s karşından takımı yinede şampiyonluk yolunda olmasını sağlamak.

bundan sonra kendi adıma- ne uefa- ne şoruşturma- ne şu ne bu. sadece sahadaki futbola destek vericem.

fener bugun yenemeyecek. biz beşiktaşı yenermiyiz onuda bilmiyorum. budan sonra hiçbir maçın garantisi yok. istersek 2 puan geride girelim son maça. o maçı alacaz. kim ne derse desin. ben fatih hocaya ve futbolculara güveniyorum. sezon başında yapılması alınması gereken oyuncular olsaydı puan tabelası böyle olmazdı. olan odu artık geçmişe değil şampiyonluk şarkısını söylemek için hazırlanalım buna inanalım. biz cevabımızı sahada verelim artık. ne tepki koyarsak koyalım- ne yaparsak yapalım saha dışında faydası yok. at gözlüğü takmışlar beyinler yıkanmış.

bırakın onu bunu biz maçlarımıza bakalım. GALATASARAY SON SÖZÜ KADIKÖYDE SÖYLECEK.

bu akşam bjk gayet güzel şekilde yatar fenere...

rüştü dürüst davrandı diye adamı kadro dışı bırakıp 3. kaleci ile çıkacaklar maça...

belki trabzon o da sene başından beri fenerle trabzonun arası gergin, belki trabzon birşeyler yapabilir...

bu akşamdan pek birşey beklemeyin bence...

Bundan sonra Recep Tayyip ERDOĞAN'a Oy veren en adi namussuzdur...

Kendi adıma söylüyorum...

Sorun isimler değil reis. Biz bile orada olsak yanlışlar yapabiliriz. Sorun bu yanlışları bizlerin görmesi, tartması. Gerçekten adam gibi siyasetçi yok. Maalesef. RTE'nin durumu ortada. 1 değil 2 değil. Yapmış olduğu iyi şeyleri sildi attı artık.

bundan sonra kendi adıma- ne uefa- ne şoruşturma- ne şu ne bu. sadece sahadaki futbola destek vericem.

fener bugun yenemeyecek. biz beşiktaşı yenermiyiz onuda bilmiyorum. budan sonra hiçbir maçın garantisi yok. istersek 2 puan geride girelim son maça. o maçı alacaz. kim ne derse desin. ben fatih hocaya ve futbolculara güveniyorum. sezon başında yapılması alınması gereken oyuncular olsaydı puan tabelası böyle olmazdı. olan odu artık geçmişe değil şampiyonluk şarkısını söylemek için hazırlanalım buna inanalım. biz cevabımızı sahada verelim artık. ne tepki koyarsak koyalım- ne yaparsak yapalım saha dışında faydası yok. at gözlüğü takmışlar beyinler yıkanmış.

bırakın onu bunu biz maçlarımıza bakalım. GALATASARAY SON SÖZÜ KADIKÖYDE SÖYLECEK.

Biz şampiyon olduk bu kadro ile. Transferler ile alakası yok durumun.

Etmedi.

Herkesi futboldan soğuttular kim neden gitsin?

Fenerbahçe'nin şampiyon olacağını bile bile, hemde şike suçundan yırttığını bile bile kim maça fln ilgi gösterir, bırakın lütfen.

Avrupa'da olsa bu olaylar çoktan diğer takımlar ligden bile çekilmişti.

iyi günde herkes taraftarlık yapar önemli olan kötü günlerde bunu göstermek. bizim taraftarımız kötü günlerde sınıfta kalmıştır bu çok açık.

fenerbahçenin şampiyon olacağı falan yok buna önce taraftarın inanması lazım , bir takım olaylar dönüyor tamamda şu anda bunun zamanı değil en azından taraftar ve takım açısından . bizim maçlara odaklanmamız lazım şu an için...

Zaten RTE'ye oy vermeniz başta hataymış,

Beyler Hiç birşey değişmedi şu an bu şampiyonluk son maça kalıcak her türlü,bırakın sevinsinler

son maçta kaybederlerse o zaman görücem o gayfb'leri ama kimse inanıyor Kadıköy'de yenebileceğimizi neymiş 13 senedir yenemiyormuşuz..Amaaa =

UFAK BİR HATIRLATMA

Fenerbahçe'yi Kadıköy'de en son yendiğimiz sene UEFA Kupasını aldığımız seneydi Ligin ilk yarısında 2-1 yenmiştik Kadıköy'de son kazandığımızda

UEFA'yı aldık o sene ve Ali Samiyen'de Fenerbahçe'ye 1-0 Yenildik..

ve Bu sene SÜPER FİNAL'e bakıyoruz TT Arena'da ki maçta her türlü favori iken; Kaybettik aynı Uefa'yı kazandıgımız sene fark atıcakken 1-0 kaybettiğimiz gibi,

ve neden o sene ki gibi Kadıköy'de bunları yenmeyelim ? Biraz inanın beyler Fatih Terim o maça bambaşka hazırlayacaktır takımı eminim umudum %50 ama yenersek vay FB'lilerin haline.

Genel yorumları okudum. Eziklerin bugün kazanırlar. TS ile berabere kalırlar. Bizim onları orada yenmemiz gerekiyor. Kontrollü ve dikkatli oynarsak baskılara aldırış etmezsek yapabiliriz bunu.

Emre ligin normal gittiğine kimse inanmıyor.Ama puan olarak öndeyken,şampiyonluğa giderken stadın boş kalması senin içini cız ettirmedi mi?

hafta ici ustad, bide biletler pahali.. ulan o kadar kombine satildi adamlar kicini kaldirip gitmeye tenezzul etmiyor.. kombinesi olupta hic bi onemli isi olmayip (dugun,nisan vs) bu maca gitmeyen kombineli varsa.. allah onlarin cezasini versin.. Insallah bidaha kombine alacak paraniz olmasin !! Amin..

ben Sampiyon olacagimiza hala inaniyorum !!

isin aci yani suan halen hem fb nin hem bizim son maca sampiyon cikma olasiligimiz var. yani besiktasa yenilirsek ve fb 2 de 2 yaparsa son mac formaliteye donuyor ,nereden nereye

bu isin 50% si federasyonun lig tv sucu ama bizim de yaptigimiz is degil , 9 puan bile aktarilsa simdi 4 puana inmistik 2 mac kala.

Siz bu takima niye güvenmiyorsunuz, onu anlamadim arkadas. Isterse Fenerbahce gelecek iki macida alsin. O zaman bizde Kadiköye gider, onlari yeneriz. Ne yapalim, Kadiköye gitmeyelimmi? Kimsede bana gelip, yok o maci bize vermezler, yok 13 senedir orada mac alamiyoruz, yok bunlar balli, yok söyledi, yok böyleydi diye laf atmasin. Bunlar laga luga isler. Biz orada kendi Süper Finalimizi yapariz, Avni Aker´de, Inönü´de galip geldigimiz gibi Kadiköydede maci aliriz. Tabi, bende TTAda sampiyonluk kutlamak isterim, rahat rahat son maca cikmak isterim, ama olmayinca olmuyor.

Benide simdi yanlis anlamayin, Kadiköyde kesin aliriz demiyorum, sonucda bu futbol, ama o maci alacak gücdeyiz. Ben o son final macini düsünürken tek bir korkum var, o da benim kalbimin o maci kaldiramamasi. Zaten iyice fanatik GS´li oldum su son 3 senede...

Sizde biraz rahat olun arkadaslar. Ha olasi ihtimal sampiyon olmazsak, saglik olsun. Ne yapalim. Seneye Sampiyonlar Ligi zaten garanti. Benim icin de önemli olan o.

Yılgınlınlığa gerek yok renktaşlar, takımla gurur duyun. Oranıza buranızada ağrı, sızı girmesin şikeye karışmayan başı dik yürümesi gereken sizlersiniz.

trabzonspor bize oynadığı oyunu fenere karşı oynarsa en az 2 puan keser onlardan..

Üst Alt