PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Cevap: PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Niye hep arabesk tezahuratlara takiliyorsunuz ? Valla insanin kusasi geliyor... Gol atiyoruz, tam keyfimiz yerine geliyor, siz basliyorsunuz keyif meyif kalmiyor...

üretin güzel bi beste yayarız biz herşeyi devletten beklemeyin bu kadar

3lü

oley oley saldır cimbom

neyleyim cebimdeki milyon doları sen şampiyon olmayınca

bizim için kayseriye ko

şampiyonluk kimin umrunda

saldır galatasaray

haydi cimbom haydi

milyonlarca taraftarın yanyana

cimbomum benim biricik sevgilim

ve takım önde olsaydı nevizade

sadece bi 90 dk da sölenen besteler az mı? :)

ben birşey anlamadım yapmayın kardeşlik ultrAslan düşmanlıgı yapmayın bu ultrAslan adnan polatı istifaya davet etti herhalde oguz altay'ın konuşmalarını dinlemediniz sanıyorsam.

gecmis olsun demek istiyorum zaten bu ultraslan nasil birsey ben cözemedim ben gider mac izler destek verir eve giderim ama ultraslani cözemedim.

Alpaslan ağabey ölene kadar belkide Dünya'nın en iyi oluşumuydu. Tribün deli gibi bağırırdı herşeyini ortaya koyardı. Artık çıkarcıların mekanı oldu resmen. Hepsi başkanın yalakası. ' bilet alıyo susuyo. Neden adam gibi oluşumlar kapandı? Yürüyedur mesela neden kapandı acaba Polat'çı olmadığından kapatıldı resmen! Açılış maçında olanlar kanıtıdır resmen. Adamlar duymamış gibi Bayraktar denen adamı alkışlatmaya çalıştı yaa.. Zaten kudurmuşken onları görünce daha deli oldum yani.

o ultrAslanlar karda kışda takımı destekliyo bırakın bu klavye delikanlılıgını.kardeşim bestey miş şuymuşda rakibi hakemi etki altına alacaksın ki?ben sana taraftar diyim cehennem diyim al çarşı bağırmaktan başka ne işe yarıyo..

ben bu işleri çok bilmem detayını. ama mesela bir beşiktaş maçında söylenen tezahürat, hecelerine kadar net ve gür biçimde geliyor.

galatasaray maçlarında ise, aaaaeeeoooo diye bir uğultu geliyor zaman zaman kısık tonda melodiler. yani ne söylendiğini bilmeyen birinin onları anlamasına olanak yok.

Alpaslan ağabey ölene kadar belkide Dünya'nın en iyi oluşumuydu. Tribün deli gibi bağırırdı herşeyini ortaya koyardı. Artık çıkarcıların mekanı oldu resmen. Hepsi başkanın yalakası. ' bilet alıyo susuyo. Neden adam gibi oluşumlar kapandı? Yürüyedur mesela neden kapandı acaba Polat'çı olmadığından kapatıldı resmen! Açılış maçında olanlar kanıtıdır resmen. Adamlar duymamış gibi Bayraktar denen adamı alkışlatmaya çalıştı yaa.. Zaten kudurmuşken onları görünce daha deli oldum yani.

parali askerlerden baska bisey beklenmez zaten, hepsi satin alinmis.

üretin güzel bi beste yayarız biz herşeyi devletten beklemeyin bu kadar

3lü

oley oley saldır cimbom

neyleyim cebimdeki milyon doları sen şampiyon olmayınca

bizim için kayseriye ko

şampiyonluk kimin umrunda

saldır galatasaray

haydi cimbom haydi

milyonlarca taraftarın yanyana

cimbomum benim biricik sevgilim

ve takım önde olsaydı nevizade

sadece bi 90 dk da sölenen besteler az mı? :)

uA üyesimisin dostum ! bedava bilet alıp mı susuyorsun ! eğer o adamlar ordaysa eğer o adamlar herkesi ateşliyorsa tribünde her kafa bir beste yapmaz ! o baştakiler beste yapar tüm tribüne yayar takıma destek çıkar. Ama tabiki paralı ciğeri 5 para etmez . Galatasaraylılıktan anlamayan insanlardan bahsetmiyorsak haklısın !

ben birşey anlamadım yapmayın kardeşlik ultrAslan düşmanlıgı yapmayın bu ultrAslan adnan polatı istifaya davet etti herhalde oguz altay'ın konuşmalarını dinlemediniz sanıyorsam.

İş işten geçtikten sonra istifa dese nolur demese nolur. Adnan çok mu takıyordu sanki uA'yı.. Neden taksın alınlarında satılık yazan insanları. Genel kurul ibra etmese yine başımızdaydı Ednan. Oğuz Altay'da her poha burnunu sokan bir kişi. Ardanın özel hayatına varana kadar yorum yapıyor herif. Ona neyse. Ayrıca satılık uA baktılar Ednan gidecek, yeni gelecek olan yönetime yalaklanmaya başladılar. Ama Ünal Aysal yemez..

Lafa gelince konuşan çok ama icraat yok.madem besteleri beğenmiyorsunuz o zaman yapın bir beste bizde söyleyelim.

Ayrıca skandal nerede ben anlamadım.

İş işten geçtikten sonra istifa dese nolur demese nolur. Adnan çok mu takıyordu sanki uA'yı.. Neden taksın alınlarında satılık yazan insanları. Genel kurul ibra etmese yine başımızdaydı Ednan. Oğuz Altay'da her poha burnunu sokan bir kişi. Ardanın özel hayatına varana kadar yorum yapıyor herif. Ona neyse. Ayrıca satılık uA baktılar Ednan gidecek, yeni gelecek olan yönetime yalaklanmaya başladılar. Ama Ünal Aysal yemez..

iyide ne dedi oğuz altay biz paramızı verip giriyoruz maclara öyle bedava yok yapma renkdaş adnan bedavaya oğlunu stada sokmaz bilmiyomusun adnan polat para için neler yapacağını bide bedavaya sokacak inanmayın

Valla siz isteyin nice besteler yazilir burada arma ugruna, kullanmayacaginizi bildikleri için ugrasmiyorlar... Daha baska bir forumun pankartini sokmuyorsunuz stada, sirf kendi çikarlariniz için, birde yapilan tezahurati mi alacaksiniz agziniza ?

Sizin sevginiz ultrAslan, bizim askimiz GALATASARAY...

o ultrAslanlar karda kışda takımı destekliyo bırakın bu klavye delikanlılıgını.kardeşim bestey miş şuymuşda rakibi hakemi etki altına alacaksın ki?ben sana taraftar diyim cehennem diyim al çarşı bağırmaktan başka ne işe yarıyo..

Tavuk cehennemi olur olsa olsa onların yarattığından. Ne olm bu ağzına karda kışta ua destekliyor diyen geliyor buraya yorum yapıyor. uA gitse daha iyi bi oluşum gelse onlar desteklemeyecek mi? Ne lan bu! uA'yı niye bu kadar ilahlaştırıyorsunuz? İkili ilişkileriniz çok mu iyi uA ile?

iyide ne dedi oğuz altay biz paramızı verip giriyoruz maclara öyle bedava yok yapma renkdaş adnan bedavaya oğlunu stada sokmaz bilmiyomusun adnan polat para için neler yapacağını bide bedavaya sokacak inanmayın

Adnan orda ki 3-5 çapulcunun bilet parasına kanmaz. Kaz gelecek yerden tavukları(ua'yı) esirgemez. ;)

Tavuk cehennemi olur olsa olsa onların yarattığından. Ne olm bu ağzına karda kışta ua destekliyor diyen geliyor buraya yorum yapıyor. uA gitse daha iyi bi oluşum gelse onlar desteklemeyecek mi? Ne lan bu! uA'yı niye bu kadar ilahlaştırıyorsunuz? İkili ilişkileriniz çok mu iyi uA ile?

o beyen medğin ulltrAslanın 81 ilde yöneticisi var uA ya bağlı olarak.öyle kolay mı*=?

Üst Alt