PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

Cevap: PEGASUS Tribünü'nde büyük skandal !

uA denen sacma olusumu sevmemek konu kapamayi mi gerektirir, ne bu fasizm? boyle adamlar iste "bagirinlan o cocuklari !!!!!!!" diyenler

uA üyesimisin dostum ! bedava bilet alıp mı susuyorsun ! eğer o adamlar ordaysa eğer o adamlar herkesi ateşliyorsa tribünde her kafa bir beste yapmaz ! o baştakiler beste yapar tüm tribüne yayar takıma destek çıkar. Ama tabiki paralı ciğeri 5 para etmez . Galatasaraylılıktan anlamayan insanlardan bahsetmiyorsak haklısın !

önce bi sakin olmayı dene bence

pegasusta büyük skandal diyorsun ama kiimse ne skandalı olduğunu anlamamış bile klasik uA yı 3-5 kişinin yaptığı şeyleri tüm oluşuma mal ederek ama yeaaaaaaa uA bitmiş alpaslan dikmeni ölmeden önce tanımayanlar şimdi alpaslandan sonra uA bitmiş diyebiliyor uA çıkarcı olmuş diyebiliyor şu kişi bu kişi demiyor uA diyor ama sadece diyor yani bişey bildiğide yokk

Ben burda ki skandalı anlamadım.Adnan Polat lehine tezahürat falan mı yapılmış?Yoksa olay,amigonun megafonla tezahürat yaptırmaya çalışmasından mı ibaret?

Gidin bir ultrAslan takimi kurun, onu destekleyin... ultrAslan kurulmadan önce, Galatasaray taraftari için bütün dünya ne diyordu, açin seyredin, okuyun, ögrenin, utanin ve artik birakin yakamizi...

bu polat para için aziz yıldırımla samimi olan adam.bu adam parası olmayanı stada sokmaz...

polat ordaki adamların 2-3 milyarına kalmadı o kadar basit düşünüyorsunuz ki.. bu zihniyet yüzünden bi türlü gelişemediniz gitti. sağ elinizle masturbasyon yapmaya devam edin siz.. sol eli düşünen yok :D

önce bi sakin olmayı dene bence

pegasusta büyük skandal diyorsun ama kiimse ne skandalı olduğunu anlamamış bile klasik uA yı 3-5 kişinin yaptığı şeyleri tüm oluşuma mal ederek ama yeaaaaaaa uA bitmiş alpaslan dikmeni ölmeden önce tanımayanlar şimdi alpaslandan sonra uA bitmiş diyebiliyor uA çıkarcı olmuş diyebiliyor şu kişi bu kişi demiyor uA diyor ama sadece diyor yani bişey bildiğide yokk

ben sana diyorum, alayi yagci, paraci, belesci, bu kadar basit ultrAdnan'i anlatmak.

polat ordaki adamların 2-3 milyarına kalmadı o kadar basit düşünüyorsunuz ki.. bu zihniyet yüzünden bi türlü gelişemediniz gitti. sağ elinizle masturbasyon yapmaya devam edin siz.. sol eli düşünen yok :D

ayrıca o beyenmedğin ultrAslan 50 bin fenerliyi 2 bin 500 kişiyle susturdu.orayı mecidiyeköy yaptık resmen fenerliler bile hakkımızı verdi bize ezdik yani.

o beyen medğin ulltrAslanın 81 ilde yöneticisi var uA ya bağlı olarak.öyle kolay mı*=?

kendini fesheden gruplardan bile hala temsilci olduğunu sanıolar. biz üni olarak feshettik ama hala bizim eski başkanı tribün desteklediği için internette temsilci gözüküo. grupla alakası yok adamın düşün :D

Bu akşamki Kayserispor maçını pegasus alt tribününden izlemek istedim. Mağlum ultrAslan dediğimiz en sağlam taraftar grubumuzun olduğu tribün olduğu için takımımıza 90 dk Tam destek veririz dedim. Stada girdim yer bakıyordum kendime. En aşşağıya 2.sıraya geçtim. Taraftarı çoşturmak için tutulmuş ( ki ben buna koyun sürüsünü güdücek bir çoban diyorum ) paralı ciğeri 5 para etmez herifin birini çıkarmışlar elinde mikrofon, mikrofonda pegasus tribününü sahadan ayıran demirlere takılı olan 3-4 megafona bağlı bi ses sistemi ile çalışıyor. 90 dk boyunca bu ciğeri 5 para etmez adam ( % 1.000.000 adnan polat'ın paralı uşağı ) avazı çıktığı kadar o iğrenç sesiyle PEGASUS tribünü inletti. Bucaspor ve Fenerbahçe maçlarından böyle bir durum yoktu.. Artık yavaş yavaş ultrAslan dediğimiz bağımsız taraftar oluşumu dediğimiz, o çok övündüğümüz taraftar oluşumunun yerini böyle bir duruma bıraktığını görünce gerçekten her alanda yenilenmemiz gerektiğini anladım...

Son olarak bu ciğeri 5 para etmezlerin taraftarları koyun sürüsü gibi gütmesine izin vermemeliyiz.. Ama nasıl !! İnş. Aysal herşeyi değiştiricek..

uza kardesim, sacmalamissin

sen yanlış mac izlemişin.ne inletmesinden bahsediyosun....

Sen uA'nın arasındaydın herhalde. Saçma tezahuratlarınızı söylerken duymamışsınızdır *****lileri. Nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsanız artık.

Özet: uA Kolpa'dır.. Satılmışlardan oluşur.. Ve Türkiyenin en kötü taraftar gruplarındandır.

Üst Alt