Pes 2010 Demo çıktı ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pes 2010 Demo çıktı !

Cevap: Pes 2010 Demo çıktı !

Adamlar Level'de, Gamespot'ta, Ign'de editör olmuş ama siz onlardan daha iyi biliyorsunuz. Hahahah. Level 9,6 veriyor FIFA'ya ama hala kötü olduğunu iddia edebiliyorsunuz. Aynı adamlar PES'e de 8 vermiş. Zevkler ve renkler konusuna girenler olabilir tamam ama her derginin, her oyun sitesinin, her otoritenin tercihi de bu yılla beraber 3 yıldır FIFA. Madem siz ve sizin mantığınızdaki insanlar bu kadar doğru, objektif, mantıklı yorumlar yapıyor, mutlaka bu düşüncedeki insanlar da yer alırdı dergi ve sitelerde. ;)

Level'da editör olmuş ama hala yayıncılık kurallarını bilmiyorlar.Geçen sene Pes'in deneme versiyonuna puan verdikleri için Konami'nin kara listesindeler.O yüzden bu sene deneme sürümü onlara gitmemiş.Gamespot genel olarak güvenilirdir ama ne oyunlara ne puanlar verdiklerini de bilirim.Şirket-Gamespot ilişkisi öne çıkar bazen.Ayrıca Gamespot Fifa'ya 1 puan verse oynamayacak mısın?Nedir bu elalemin fikirlerini,puanlarını ön planda tutmak anlamıyorum.Her savunman yok bu şu kadar puan verdi yok bu bu kadar puan verdi.Kendi fikrin yok mu hiç?

Fifa 2010'u oynamadım ama söylenenlere göre Pc'de oynanmaz.Çıkınca gider bir yerde oynarız Ps3'te.Ben şirketlerin avukatı değilim,güzelse güzel derim.EA'in Pc'yi hiç önemsememesi çok antipatik olmasını sağlıyor benim gözümde ama yapsın Pes'ten güzel bir oyun gidip onu alırım orjinal.Benim gözümde Pes Fifa'dan çok daha iyidir,senin zevkine Fifa uygunsa git Fifa oyna.Ben Pc'de ki Fifa'ya 10 kuruş bile vermem.

Not:Yöneticilere sesleniyorum;bu çocuk yüzünden insanlar kendini kaybedip hakaret eder ve ceza alırsa,suçlu hakaret edenler mi olur?Başka konular da dahil neredeyse her mesajında tahrik unsuru var.Kurallarda tahriğe karşı nasıl bir yaptırım var bilmiyorum ama umarım o yaptırımlar uygulanır.

Not:Yöneticilere sesleniyorum;bu çocuk yüzünden insanlar kendini kaybedip hakaret eder ve ceza alırsa,suçlu hakaret edenler mi olur?Başka konular da dahil neredeyse her mesajında tahrik unsuru var.Kurallarda tahriğe karşı nasıl bir yaptırım var bilmiyorum ama umarım o yaptırımlar uygulanır.

Mesajın üzerinde
report.gif
resim var ordan gerekli sikayetini moderatör'e bildirebilirsin.

Messi ve Torres Konami'nin reklam yüzleri olduğu için onların oynadıkları takımları koymuşlar demoya yani Cem'in de dediği gibi fazla takmayın..

big.jpg

FİND EXE ' ye tıklayıp pes 2010 demo simgesini seçtikten sonra resimdeki gibi seçenekler aktif hale gelecektir ..

Kamera açısını 9'dan fazla yapmak için sayıyı silip manuel(elle) girebilirsiniz ..

Juce adlı yapımcının tweak yamasının yeni versiyonu kamera açısı ve penaltıyı açıp kapatabiliyoruz ..

Uploaded İNDİR

RApidshare İNDİR

big.jpg

FİND EXE ' ye tıklayıp pes 2010 demo simgesini seçtikten sonra resimdeki gibi seçenekler aktif hale gelecektir ..

Kamera açısını 9'dan fazla yapmak için sayıyı silip manuel(elle) girebilirsiniz ..

Juce adlı yapımcının tweak yamasının yeni versiyonu kamera açısı ve penaltıyı açıp kapatabiliyoruz ..

Uploaded İNDİR

RApidshare İNDİR

Penaltı açık değil mi ? :D

Üst Alt