# Philippe Senderos - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Philippe Senderos

Cevap: # Philippe Senderos

Bu Altintop'lar ayri ayri alinamiyor mu? Ya da birini alana digeri hediye mi ediliyor? Transfer söylentileri hep beraber cikiyor bunlarin. Neyse zaten burasi Senderos basligi, Alntintoplar bizi ilgilendirmez.

ya su turkspor ne kadar adi ya bide yaziyor ki yalan medya uyuyomus ya kendileri napiyor bi polatin sercan isteini yayinlayamadi lig tv verdi bide altina yazmis galatasaray 1haftaicinde bir iki isim aciklicakmista missilleme olcakmis ya git isine saim altun terimis yalanci o be daha 1 hafta once bana dedi haldun alacak halili menajeri olmaz diyor bu hala

ya su turkspor ne kadar adi ya bide yaziyor ki yalan medya uyuyomus ya kendileri napiyor bi polatin sercan isteini yayinlayamadi lig tv verdi bide altina yazmis galatasaray 1haftaicinde bir iki isim aciklicakmista missilleme olcakmis ya git isine saim altun terimis yalanci o be daha 1 hafta once bana dedi haldun alacak halili menajeri olmaz diyor bu hala

Öyle deme ama git bak Turkspordaki yorumlara herkes Saim abiye tapıyor. :D

Fener Top olduğunu biliyoruz bu kadar uğraşma

Bu arada o haber düzmece saat 2.30 dan önce açıkladılar zarf attılar yiyen olcakmı diye

Bırakın şu herifleri konuşmayı artık arkadaşlar ya.Bunların haberlerini de taşımayalım artık bu foruma.

CL tecrubesinden soz ediyoruz ama Cihan Haspolatli nin bile Senderos dan fazla tecrubesi var bu konuda,bu yuzden Dunya kupasi dunyanin en prestijli turnuvasi ise Neill in buradada daha fazla tecrubesi oldugu ortadadir ayrica yine Milli takimla Asya kupasi maclari da var..

.

Ben diyorum verilerden yararlan sen burada sallamışsın cihan 6 maç oynamıştır CL'DE

Asya-okyanusya tarafından dünya kupasına katılmak yetenek değil baz alınması gereken top class takımların oynadığı CL'Dir çünkü en iyiler CL takımlarında boy gösterir.

Senderos henüz 24 yaşında milan ve arsenalde oynamış CL'De forma giymiş üstüne euro 2008 ve germany 2006 ile cila yapmış bir adamdır.

Neillin tüm avrupa macerası 5 uefa maçından ibarettir senin örnek verdiğin cihan neillden daha çok avrupa maçı oynamıştır.

Gelmez Hamit kafaya takmayın ya duyum var gelmeyeceği yönde:D Zarf atıyorlar yalancı işbirlikçi trilyoner basına:p

Vallaha umarım yalandır ya offf gece gece moralim bozuldu...

Adamlar uçtu bizde tık yok...

Hamit giderse fb ye lig oynanmadan versinler kupayı...

Daha yabancılara başlamadılar...

uA daki turkspor editörü Hamit Tr ye gelmez diyor daha üstüne ne diyecen:D Birde saat daha 1 bunların haber saatine 1.5 saat var:D

Üst Alt