Tier 2 - Pisa, Morutan’ı Zorunlu Satın Alma Maddesi ile Kiraladı İddiası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 2 Pisa, Morutan’ı Zorunlu Satın Alma Maddesi ile Kiraladı İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kulup futbolda sandigimiz kadar doğru yonetilmiyor arkadaslar bu cok acik kabul edilmesi gereken bir realite. Bay Buruk kulubun iyi oyuncularindan birini yeterince degerlendirmeden simarik bir cocuk gibi haksizca takimdan kesti ve simdi bunu gonderin diyor bu simarikliktir. Erden Timur daha bu adama futbolcu filan transfer edecek her istedigini alacak oyle mi? İnanilmaz.

Dünkü maçı izlediğimizde de gördüğümüz üzere bu adam formayı ilk 11'in yarısından daha çok hakediyor. Hem hazır hemde kampın en iyisi. Hazırlık maçlarında neredeyse tek bir pas hatasını göremedik. Büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

Miço, Dubois, Olivira , Yunus, Yusuf gibiler dururken bu adamın satılması büyük haksızlık. Bir şansı hakederken ilk yollanan olması forma adaletine darbedir.

Kontejanı bahane ediyorsak Morutanı oynatmak için peki hala Kazımcan Abdülkerim ve Keremle başlayabilirsin. İmkansız değil. Dün iki pası yapamayan adamları görünce insan kadroda pasör adamın olmamasına şaşıyor. Yakışmadı, üzüldüm.
Okan Buruk bazen bir oyuncuya kafayi taktimi isterse agzi ile kus tutsa oyniyamaz. Bu arkadasa hazirlik döneminde bir kac kez sans verdi ve bence gayet iyi oynadi. Bundan daha kötüleri ilk 11 de cikarkene bu garibani postaliyorlar, büyük ihtimal bu durumdan sikilan bu kardesimiz italyayi sevdiyse kosa kosa kaciyordur forma adaleti olmayan yerden.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yolu açık olsun

Bence iyi noktalara gelecektir

Bizde olmadı maalesef

Beceremedik bu çocuğu kullanmayı

Kimi evlatçılığa kurban gitti der kimi performansı yeterli değil der

Sonuçta kullanamadık çocuğu

Takımda futbolcuya benzeyen 3-4 futbolcudan birisiydi.
Böyle bir oyuncuyu gönderip futbol hayatı bitmiş K.Demirbay gibi olağanüstü ağır oyunculara 10-15 milyon Euro harcamak nasıl bir kafanın ürünü?

Kulup futbolda sandigimiz kadar doğru yonetilmiyor arkadaslar bu cok acik kabul edilmesi gereken bir realite. Bay Buruk kulubun iyi oyuncularindan birini yeterince degerlendirmeden simarik bir cocuk gibi haksizca takimdan kesti ve simdi bunu gonderin diyor bu simarikliktir. Erden Timur daha bu adama futbolcu filan transfer edecek her istedigini alacak oyle mi? İnanilmaz.
Bence yönetim daha büyük etken bu konuda. Morutan süre alamayacak oyuncu değildi. Rotasyonda görmek isterdim şahsen. Hazırlık maçlarında ve Zalgiris eşleşmesinde daha fazla oynamalıydı. Ama Zaha, Tete gibi isimler üzerine hala yıldız 8,10 vs kovalayınca mecburen taca çıkacaktı yine.

ulan hani araplardan 10 milyonluk teklif vardı?
madem satacağız kime sattığımızın ne önemi vardı?
kampın en iyi oyuncusu idi sözde, yunus yüzünden bu adamı yedik resmen.

Okan Buruk bazen bir oyuncuya kafayi taktimi isterse agzi ile kus tutsa oyniyamaz. Bu arkadasa hazirlik döneminde bir kac kez sans verdi ve bence gayet iyi oynadi. Bundan daha kötüleri ilk 11 de cikarkene bu garibani postaliyorlar, büyük ihtimal bu durumdan sikilan bu kardesimiz italyayi sevdiyse kosa kosa kaciyordur forma adaleti olmayan yerden.

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Şu Kayseri maçında bir kerecik 90 dk. şans verseydi hem adalet yerini bulur hem de bizim de bir fikrimiz olurdu. Kampın en iyi performansının karşılığını maç kadrosu dışında kalmak oldu. Okan Hoca'nın bunu yapmasına şaşırdım. Yolu açık olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt