PKK'lı Hainler Kaçırdığı Öğretmeni Şehit Etti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PKK'lı Hainler Kaçırdığı Öğretmeni Şehit Etti!

calistigim kurumda sabahtan aksama kadar devlete askere polise soven pkk yandaslari var bir gorseniz sinirlerim yiprandi bunlari nasil ise aliyorlar anlamiyorum pkk destekciligi olunca hukumetin kili kipirdamiyor halbuki feto gibi bir teror orgutu neden boyke vurdumduymazlar anlam veremiyorum.galiba bizimde bu konuyu cok onemsemedigimiz sehit haberlerine ah yazik allah rahmet eylesin diye gecistirmemiz bunlarin uzerine gidilmemesine sebep oluyor.olen sehitlerimiz senin benim kardesimiz abimiz babamiz evladimiz yeter artik deyil sokaklara bile dokulemiyoruz ki yazik bize

LG-D802 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her şeyden geçtim de bu terör örgütünü "sivile saldırmaz ya" diye güzelleyem o...spu çocuklarının da a... s...

Gsc Mobile App

Bıçak sırtımıza saplanmadan kavrayamıyoruz bazı şeyleri. Artık Fetullah alçağının müridlerine göz açtıran varsa şerefsiz oğlu şerefsizdir, aynısı bu p.ç kuruları için de geçerli. Adam akıllı mücadele edilmiyor. Ordumuz ve polisimiz hiç bukadar yıprammamıştı Türkiye tarihinde. Bir şeyler değişmeli, inlerine girilmeli

HTC 10

Amin Onur ne diyeyim söz de kalmadı ki söylenecek... Ben de bir tane görmüştüm video, fotoğraflar çekmişler işte Türklerin Doğu'da yaptığı sivil katliamı diye, yolda yatan birilerinin resimlerini koymuşlar. Sonra o fotoğrafların çekilirkenki videosunu gördüm, o yerde yatan namussuzlar fotoğraf çekildikten sonra bir bir ayağa kalkıp gidiyorlardı. Biz boşa demiyoruz bundan daha aşağılık olunamaz diye. Bunların insanların kafasında yer edinmesini istediği tek örgüt Işid - İslami terör yani. E Avrupalılar zaten mevzuya uzaklar, ne uzatırlasa yiyecek konumdalar. Bir de İslam diyince akan sular duruyor tabii.

Burada da inatla saçmasapan bir kutuplaşma oluşturmaya uğraşıyorlar. Pkk'ya laf söyledin mi yoksa sen Işid sempatizanı mısın diyorlar... Böyle boktan böyle rezil bir konuma nasıl sokarız insanları diye bütün ortamları mesken bellediler. Ekşisözlük zaten bunların yuvası. Pkk'ya mı yükleniyorsun? Kuduz köpek sürüsü gibi çullanıyorlar üstüne, bir şekilde seni Işid sempatizanı ilan ediyorlar. Halbuki bizim için hepsi aynı bok, sadece renkleri ve kıvamları farklı. Bunu bilmelerine rağmen kaşıyorlar da kaşıyorlar it tohumları.
Şu anki hükümete söylenecek çok şey var ama sözü geçen Avrupalılar da hiç iyi bir halt değiller.

Bu Ateş üfleyerek sönmez

hakkaten bir ara sivile saldırılmıyor muhabbeti vardı

aksine askerden değil, öğretmenden, mühendisten korkar en çok bunlar. öğretecekler, geliştirecekler, bir şeyler katacaklar diye. başlarında çobanlar yolunu bulsun diye cehalete geri kalmışlığa ihtiyaçları var.

Kahpenin dölü bunlar. Bunların en iyi yaptığı şey masum insanları, çocukları öldürüp öbür yandan diğer ülkelerin orospusu olmaktır. Bunlara fırsat verip göz yumanların da Allah belasını versin.

Allah rahmet eylesin şehit hocamıza.

Bu örgütünde onu yıllardır besleyenleride Allah belalırını ya bu dünyada yada diğer taraftda verir İnşallah.

Allah sabır versin ailesine

sen yetiştir öğretmen yap,sonra kimin olduğu belli olmayan bir köpek, sadece hatırlasınlar bizi diye, öldürsün ,kıysın canına

Allah rahmet eylesin

Sonrasında başlatılan operasyonlarda bilmem kaç terörist öldürülmüş mü ? Devletimiz sağ olsun çok iyi istatistik tutuyor.

2014 yılında, Hakkari'de öğretmenlik yapan bir arkadaşımdan okulundaki müdür dahil çoğu yöneticinin hatta bölgedeki bakanlık çalışanlarının çoğunun PKK yanlısı olduğunu duymuştum. Ahmet Türk Samsun'da yumruklandığında müdür Sinoplu olan arkadaşa ''dua et çözüm sürecindeyiz Hoca yoksa bizim gençler sana hesabını sorardı'' minvalinde bir şey söylemiş. Daha sonra arkadaşın tayini Ordu'ya çıkınca evrak meselelerinde de sıkıntı çıkarmış. Karadenizlilere her türlü zorluk çıkarılıyormuş falan. Düşünsenize orada öğretmenlik yapıyorsunuz. O bölgede bulunup işini düzgün yapan bütün devlet personelleri bu ülkenin kahramanlarıdır.

Şehidimize Allah rahmet eylesin.

Düşman ile işbirliği içinde yazmışlar bir de ulan gel de çıldırma ya... Bu kadar kansız, bu kadar aşağılık başka bir örgüt yeryüzüne gelmedi, gelmez. Her boku yerler, üstüne türlü sempatizanları çıkar karşı propaganda yapar, yetmez acitasyon yaparlar, o da yetmez sosyal medyadan türlü yalan iftiralarla Avrupa'ya bizi şikayet eder, orada sempati toplarlar. Türlü türlü örgüt var dünyada ama böylesi yok arkadaş. Ulan bari yediğiniz bokun ardında durun, eylem yapıyorsunuz bari kampanya yapmayın.

Allah rahmet eylesin gencecik adammış. Şu gecede insanı ne hale sokuyorlar...

bu serefiz PKK ya destek veren o malum odaları stk ları direkt kapatacaksın
mimarlar odası doktorlar odası oros...u lar odası gibi

allah binbir belalarını versin hepsininde destek vereninde destek olanında sempati duyanında
hele su fox tv de haber sunan yav..k Türkiye nin PKK ya teşekür etmesi lazım diyen Fatih portakalın da

bu serefiz PKK ya destek veren o malum odaları stk ları direkt kapatacaksın
mimarlar odası doktorlar odası oros...u lar odası gibi

allah binbir belalarını versin hepsininde destek vereninde destek olanında sempati duyanında
hele su fox tv de haber sunan yav..k Türkiye nin PKK ya teşekür etmesi lazım diyen Fatih portakalın da

Hocam Mimarlar Odası'nı falan kapatmaya başlarsan sonu gelmez o işin. Bir şekilde bunlar nasıl kara propaganda yapıyorsa sen de görüntülerle, delilleriyle bunların nasıl bir örgüt olduğunu bütün dünyaya göstereceksin. Dinlemeyen yine dinlemez ama en azından şimdiki gibi derdini hiç anlatamamaktan iyidir.

O kadar sessiz, o kadar çaresiz kalınıyor ki bunlar birkaç saat içinde o öğretmeni Türk hükümetine/askerine öldürtür üstüne üzüldük edebiyatı yaparlar. Geçen Aybüke Öğretmen öldüğünde yaptılar çünkü aynısını. Bunların kahpeliği sınır tanımıyor.

Son düzenleme:
[FONT=&quot]" Son günlerde elhamdülillah 1'e 10 gidiyor.''
Bu düşüncede bir CB. olduğu sürece bitmeyecek bu ölümler.
Allah rahmet eylesin.[/FONT]

Bu arada eğitim sendikaları nerede? Ortalığı ayağa kaldırmaları lazım 2 öğretmenin şehit edilmesi üzerine. Hatırlayan vardır malum sendikalardan birisi Ayn'el Arap'ta yralanan PKK'lıyı Ankara'da ofisinde tedavi ettiriyordu. Şimdi nerde mesela o sendika? Bundan daha büyük eylem gerektiren şey mi olur? Türk Eğitim-Sen dışında hiçbirinden bişey çıkmaz. Onlarınki de cılız kalır. Görevden açığa alınan PKK'lı öğretmen olsa trend topic olur, hergün karanfil, yüksel eylemle dolup taşardı.

Bu arada eğitim sendikaları nerede? Ortalığı ayağa kaldırmaları lazım 2 öğretmenin şehit edilmesi üzerine. Hatırlayan vardır malum sendikalardan birisi Ayn'el Arap'ta yralanan PKK'lıyı Ankara'da ofisinde tedavi ettiriyordu. Şimdi nerde mesela o sendika? Bundan daha büyük eylem gerektiren şey mi olur? Türk Eğitim-Sen dışında hiçbirinden bişey çıkmaz. Onlarınki de cılız kalır. Görevden açığa alınan PKK'lı öğretmen olsa trend topic olur, hergün karanfil, yüksel eylemle dolup taşardı.

Önce devlet öğretmeni bu şerefsizlerden korusun. Daha sonra Türkiye'deki sendika rezaleti konuşulmalı. Sendikadan evvel bence toplumsal tepki gerekiyor özellikle bölge insanlarından.

Önce devlet öğretmeni bu şerefsizlerden korusun. Daha sonra Türkiye'deki sendika rezaleti konuşulmalı. Sendikadan evvel bence toplumsal tepki gerekiyor özellikle bölge insanlarından.

Haklısın muhakkak ama bu sendikalar artık çıldırtıyor insanı. Bir tanesi nerede yasadışı adam var PKK dahil onların yardımına koşar, öbürü üyelerini miting miting siyasetin peşine sürekler ama asıl meselelere gelince sıfır tepki. İş bırakma dahil hem Türkiye hem dünya gündemine oturacak eylemler yapmalılar. Böylece dünyaya da PKK nasıl bir örgüt gösterilmiş olur. DÜşünsenize 1 milyona yakın öğretmen ve akademisyenin sokaklarda PKK protestosu yaptığını?

Haklısın muhakkak ama bu sendikalar artık çıldırtıyor insanı. Bir tanesi nerede yasadışı adam var PKK dahil onların yardımına koşar, öbürü üyelerini miting miting siyasetin peşine sürekler ama asıl meselelere gelince sıfır tepki. İş bırakma dahil hem Türkiye hem dünya gündemine oturacak eylemler yapmalılar. Böylece dünyaya da PKK nasıl bir örgüt gösterilmiş olur. DÜşünsenize 1 milyona yakın öğretmen ve akademisyenin sokaklarda PKK protestosu yaptığını?

Ben bir eğitimci olarak bütün akademik camiadan büyük bir tepki beklerdim. Gerçi verilir suçlamak için konuşmuyorum son 2 yıldır yaşananlar kolay değil ülkece herkesin sinirleri bozulmuş durumda.

Üst Alt