PKK'lı Hainler Kaçırdığı Öğretmeni Şehit Etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

PKK'lı Hainler Kaçırdığı Öğretmeni Şehit Etti!

Diyecek söz yok. Mekânı cennet olsun. Kendi vatanında kendi öğretmeninin güvenliğini sağlayamayanlar da ebesinin Katar'ına artislik yapmaya gidiyor. Gün gelecek, herkes yaptığı şerefsizliklerin hesabını verecek inşallah, herkes!

Öğretmenlerimizi,askerlerimizi,polislerimizi şehit eden bu terör örgütü ile masaya oturdular.İçler acısı bir durum.Başımızdaki hainlerinde bu hainlere hâlâ destek olan,oy veren mal sürüsünün de Allah belasını versin.Bu şerefsizlerin 15 yılda ülkeye yapmadıkları kötülük kalmadı.Bunlar gidince,20-30 yılda bunların pisliğini temizleriz.Umarım 15 yıldır hükümetin başında olan bu şerefsizlerden hesap soracak bir lider gelir de bizimde içimiz rahat eder.

Devletinde sendiklarin da isi kolay degil... PKK saf terör, silahlari konusturan bir örgüt degil cünkü. Cizgileri toplumun en ince alanina kadar giren, her türlü alanda aktivite gösteren kanatlari var. Cok zengin para babalari var, bu adamlar uyusturucu ticaretinin büyük bölümünü kontrol ediyor IRAK Avrupa arasi.

PKK´li ögretmen kadrolarini, gazetecilerini iceri alirsin, yaygara kopar. Özgür basin, Kürt gazetecileri, Kürt ögretmenler engelleniyor diye. Sendika bu ögretmenlere destek vermek ise, bu sefer onlar irkci damgasini yigecek.

Hep kücümsendi simdiye kadar, asagalayici ifadeler ile. Ama bu örgüt öyle kolay alt edilecek bir örgüt degil. 3 Ülke´de birden opere etmeleri basli basina, foreign policy ve border law konusunda büyük sikinti. Bir ellerinde silah, diger ellerinde güvercin ve cicek var. Onlara beyinsel anlamda destek veren bir ABD var, avrupada cesit ceit extrem solcu örgüt var fikirsel destek veren. Zagros daglarinda ajanlar fink atiyor. Cok saygin bilim adamlar var avrupada birde, bunlari özgürlük savascilari diye savunan.

Isin birde su kismi var... Ciddi bir ayrilik var ülkede... Laik ve Dindar kesimin soguk savasinin altinda da gölge buluyorlar.

Ben bir eğitimci olarak bütün akademik camiadan büyük bir tepki beklerdim. Gerçi verilir suçlamak için konuşmuyorum son 2 yıldır yaşananlar kolay değil ülkece herkesin sinirleri bozulmuş durumda.

Bizim akedemik camiamız? Kim tepki verecek? Hahahahaha.
Ben egitimin icinde olmamama rağmen bunu bilebiliyorsam siz nasıl bilemiyorsuniz acaba? Ne olarak görüyorsunuz Türkiye'deki yeni nesil ogretmencikleri? Sözüm meclisten dışarı. Hakkıyla yapana helali hoş olsun.

Son düzenleme:
Ben bir eğitimci olarak bütün akademik camiadan büyük bir tepki beklerdim. Gerçi verilir suçlamak için konuşmuyorum son 2 yıldır yaşananlar kolay değil ülkece herkesin sinirleri bozulmuş durumda.

Toplumun hiçbir kanadında hiçbir konuda tepki verecek irade ve cesaret yok. Bir değil otobüs dolusu öğretmen şehit edilse terör lanetlenip vatan sağolsun sesleriyle ağıt yakarız sadece. O kadar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bizim akedemik camiamız? Kim tepki verecek? Hahahahaha.
Ben egitimin icinde olmamama rağmen bunu bilebiliyorsam siz nasıl bilemiyorsuniz acaba? Ne olarak görüyorsunuz Türkiye'deki yeni nesil ogretmencikleri? Sözüm meclisten dışarı. Hakkıyla yapana helali hoş olsun.
Ben beklentimi ifade ettim. Bir ögretmen katlediliyor ve üniversiteler eğitim sendikaları ses çıkarmıyorsa yani biz öğretmencikler mi suçlu olduk ? Bu bile toplumun eğitimciler karşı tutumunu gösteriyor. Bir boktan anlamayıp her şeyi eleştiren toplum sözüm meclisten dışarı.

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Toplumun hiçbir kanadında hiçbir konuda tepki verecek irade ve cesaret yok. Bir değil otobüs dolusu öğretmen şehit edilse terör lanetlenip vatan sağolsun sesleriyle ağıt yakarız sadece. O kadar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bu ayrı bir sorun biz toplum olarak bu konuda nasıl davranacağımıza dair bir tepki geliştiremedik. Uçlarda yaşıyoruz çünkü uçlarda yaşanacak olaylar başımıza geliyor.

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu pkk yı kim besliyor ?
Neden bir türlü yok edilemiyor ?
Çözüm sadece toprak verirerek mi çözülecek ? Meclisde bile gelin buyrun denilmiş kürt vatandaşı temsil eden partiye. Devlet kanalında kürtçe kanal eklendi bin türlü extra hizmet sunuldu. Türkiyede yaşam istedikleri gibi değil belki de bu bir çok Türkler içinde geçerli.

Ne istiyor bu pkk bozuntuları yahu? Türkiye yi bölüp kurdistanlarını kurmak istiyorlarsa bu imkansız olduğunu halen anlayamadıklarını zanetmiyorum. Bukadar salak da olmaz bir insan herhalde.

Ulkenin dort bir yani degil ici pkk vb. ek olarak ve dinci teroristler tarafindan sarilmis malesef ah be Atam tam temizleyemeden gittin,en azından on sene daha yasasaydin keske

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu pkk yı kim besliyor ?
Neden bir türlü yok edilemiyor ?
Çözüm sadece toprak verirerek mi çözülecek ? Meclisde bile gelin buyrun denilmiş kürt vatandaşı temsil eden partiye. Devlet kanalında kürtçe kanal eklendi bin türlü extra hizmet sunuldu. Türkiyede yaşam istedikleri gibi değil belki de bu bir çok Türkler içinde geçerli.

Ne istiyor bu pkk bozuntuları yahu? Türkiye yi bölüp kurdistanlarını kurmak istiyorlarsa bu imkansız olduğunu halen anlayamadıklarını zanetmiyorum. Bukadar salak da olmaz bir insan herhalde.
Herkesin çıkarı var örgüt üzerinde. Zenginler parasını aklıyor, diğer ülkeler Türkiye'yi kontrol altında tutuyor. Kirli işler örgüt üstünden yürütülüyor vs vs

Nüfus planlamaları bile içinde, bu kadar çıkarın döndüğü örgütler zor biter, sadece adı değişir pkk ise ykk olur gibi. Sen devlet olarak bitirsen bile başka adla geri gelir. Devlet'in amacı bunun zararını minumum düzeye indirecek şekilde çalışması

G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Herkesin çıkarı var örgüt üzerinde. Zenginler parasını aklıyor, diğer ülkeler Türkiye'yi kontrol altında tutuyor. Kirli işler örgüt üstünden yürütülüyor vs vs

Nüfus planlamaları bile içinde, bu kadar çıkarın döndüğü örgütler zor biter, sadece adı değişir pkk ise ykk olur gibi. Sen devlet olarak bitirsen bile başka adla geri gelir. Devlet'in amacı bunun zararını minumum düzeye indirecek şekilde çalışması

Bu tesi savunan çok var ve mantıklıda duruyor da ne bileyim insan sorguluyor yinede. Almanyada okadar çok bunlara para aktıran kürtler var ki aklınız durur vallahi. Kürdistanı kuracağız er yada geç Türkiyenn doğusundan irakın batısına kadar. Yani dış güçlermi bunların beynini bu saçma projeyi koymuş zamanında ?
Hadi irak şu an kırılgan yapıya sahip. Orasını bilemem.

Bu tesi savunan çok var ve mantıklıda duruyor da ne bileyim insan sorguluyor yinede. Almanyada okadar çok bunlara para aktıran kürtler var ki aklınız durur vallahi. Kürdistanı kuracağız er yada geç Türkiyenn doğusundan irakın batısına kadar. Yani dış güçlermi bunların beynini bu saçma projeyi koymuş zamanında ?
Hadi irak şu an kırılgan yapıya sahip. Orasını bilemem.
Allah hepsinin belasının versin.Hain insan çok malesef

Üst Alt