Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 70-80 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 70-80 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 70-80 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | Maç Sonu

Çok kötüyüz balımız yok sansımız deseniz %0 bu sene ilk defa bir macı ceviremeceğimizi düşünüyorum.... İnsallah kapak takarlar bana

Demiştim ilk yarı....

Bana çok güzel kapak oldu... Kendimden utanmdım hayatımda ilk defa yenilcegimizi düşündüm ama bana cok güzel kapak oldu

Sans faktoru bitince beşiktasta maç bizim oldu

Oktay hoca ve aslanları teşekkürler.......

Cevap: Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 61-66 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | 4.Çeyrek

Başkanın hiç haberi yok herhalde maçtan.

Cevap: Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 70-80 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | Maç Sonu

tebrikler Aslanlar.diğer seri mümkün olduğunca uzar umarım iyice yıpransınlar:D

Ahahaha noldu lan TİNER JK ahaha

Bide Mahmuti REİSE laf atarsınız.

Ergin Ataman:İlk yarıdaki son saniyede attığımız 3lüğü geçerli saymadıkları için takımım morali bozuldu ve kaybettik :D

Son bölümde çok iyi oynadık

Helal aslanlar sıradaki gelsin !!!

Keşke her hafta başkanlık seçimi olsa 2de2 yaptık basket ve futbolda :D

Oktay Mahmuti: Bütün maç gerideydik ama istediklerimize sadık kalarak galip gelmeyi başardık. Kısa ama zor bir seri oldu.

Cevap: Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 61-66 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | 4.Çeyrek

Mahmuti: Beşiktaş iyi yönetilen, iyi basketbol oynayan bir ekip. Kutlamaya vaktimiz yok, yarı finaldeki rakibimizi bekliyoruz.

Cevap: Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 56-52 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | 3.Çeyrek

Mahmuti: Beşiktaş iyi yönetilen, iyi basketbol oynayan bir ekip. Kutlamaya vaktimiz yok, yarı finaldeki rakibimizi bekliyoruz.

Shipp istenmiyordu 2 hafta önce,Kemp´i yedi bitirdi resmen.Hücumdada bu kadar istikrarlı olursa uzun yıllar hizmet eder bize.

Üst Alt