Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 70-80 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 70-80 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 70-80 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | Maç Sonu

19 Mayıs'ta resmi tatil olduğundan dolayı çalışmıyoruz firma olarak ve seri 2-2 olursa maça giderim Abdi İpekçi'ye diye düşünüyordum.Bu düşüncemi altüst ettikleri için hem sevinçliyim hem üzüntülü :) İnsan Kocaeli'de oturup sadece pazar günleri tatil yapıyorsa böyle düşünmek çok normaldir.Tebrik ediyorum aslanları.

Cevap: Play-Off Ç.F. 2.Maç | Beşiktaş C.T 70-80 Galatasaray C.C | 15 Mayıs | Maç Sonu

Beşiktaş bizim rakibimiz değil zaten.:)Seriyi uzatmadan bitirmemiz iyi oldu.Şimdi rakibimizi bekleyelim...

2-0 olduğu için bir rahatlama olur diye düşündüm ama hiç ciddiyeti bozmadan oynadılar hepsine helal olsun.Deplasmanlarda soğuk kanlı kalabilmek playoff larda çok önemli bir avantaj.

Üst Alt