Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum" - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum"

Cevap: Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum"

Ben artik fiziksel sakat oyuncu alinmasindan biktim, bunlarin bir standardi var illa sakat alacaklar orasi kesin, bari bu sene kafadan sakat adam alsalar da maçlarda heyecan olsa, ne bileyim mesela deli bir forvet alsak volkanin suratina falan .... Heyecan olur en azindan.

Adnan Polat' ın kongrede yapmış olduğu konuşmayı çok dikkatli izledim. Adnan Polat kürsüde konuşurken salonun yarısı zaten boşalmış durumda idi. Kalan grupta zaten Adnan Polat yönetimini destekleyen ve koruyan üyelerdi. Ve konuşmanın sonunda salonun sadece bir kısmının Polat' ı alkışladığını, fakat alkışlamayan çok sayıda insan olduğunuda bizzat gördüm. Konuşmanın sonunda bağıran ve Polat' a gaz veren bir kaç "bravooo" sesini fazla önemsemeyin, orada görünmeyen muhalefet eminimki o gruptan çok daha güçlü olacaktır.

o kadar kongre üyesi ve 25 milyon taraftar bir adamı o koltuktan indiremiyor dilediği gibi at koşturtuyorsa suç biraz da bizdedir aslında

Adnan Polat: "Bu futbolcularin büyük bölümü gelecek sezon bizimle beraber olacak."

Bravoooooooooooooooooooooooooo

Adnan Polat:"Futbolda daha iyi neticeler alacagiz ve bunu size gösterecegim."

Futboldan ne kadar anladigin bu iki cümleyle aciklaniyor zaten Adnan Polat. Gercekten bravo diyorum sana. Hepimize de gecmis olsun

Adnan Polat: "Bu futbolcularin büyük bölümü gelecek sezon bizimle beraber olacak."

Bravoooooooooooooooooooooooooo

Adnan Polat:"Futbolda daha iyi neticeler alacagiz ve bunu size gösterecegim."

Futboldan ne kadar anladigin bu iki cümleyle aciklaniyor zaten Adnan Polat. Gercekten bravo diyorum sana. Hepimize de gecmis olsun

aynen hepimize gecmis olsun

"Galatasaray'in küme düsmesi umrumda degil, Istifa etmiyorum" deseydi daha dogru olurdu.

Polat´in aciklamalarin tümünü gösteren bir video var mi arkadaslar? Moralim bozuldu aciklamalarini okuyunca zaten. Inanamadim resmen. Alay eder gibi konusmus ya.

Sn.Polat ikisi arasında nasıl bir bağlantı kuruyor acaba? Şaka yaptığını kabul etmek istiyorum veya en kötü uykusuz falan olsun...Seneyede aynı futbolcular olacak = Başarılı olacağız göreceksiniz!! Nasıl yani???

Taraftarla ters düştü ve kulüp üyeleriyle ters düştü. Artık istenemeyen adam konumunda ama hala ısrarla istifa etmiyor. güven tazelemek için seçime git bakalım ne sonuç çıkacak. Yine seçilirsen hiç değilse taraftar da sana muhtaç olduğumuzu kabullenmiş olur.

Ama sen de biliyorsun kaybedeceğini. Sırf kişisel hırsın için Galatasaray 'a her gün zarar veriyorsun. 106 senelik kulübün en kötü başkanı olarak kalacaksın.

Düştüğümüz hallere bak,klubün en ileri gelenlerinden ve abisi olan İnan Kıraç Telegol'de herşeyi anlatıyor.Helvacı diyor ki Misimoviç'i Hagi değil Polat gönderdi diyor.Herkes ne yapacağını bilmiyor,takım karmakarışık...Herşeyçok kötü...

adnan polatın galatasaraylılıgından suphe etmeye başladım.belkide fenerli filandır bu adam.galatasarayın cıkarını düşündüğünü sanmıyorum.kendi kişisel cıkarlarından başkanlık istiyor gibi

seneye teknik direktör hikmet karaman falan olur.Futbolcular da kalır.Bazıları da burada olduğu İnan Kıraç'a kapak attı ya diye şeyler yazar.Yerim ulan kapağını, halen gelip Polat'ı savunmayın.

Üst Alt