Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum" - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum"

Cevap: Polat: "İstifa Etmeyi Düşünmüyorum"

taraftara suc atmis gene, yok neymis taraftar futbolculari protesto ediyormusta ondan futbolcular top oynayamaz hale gelmis.. Halbisem taraftar 3 sene dayandi, ilk defa bu sene protesto oldu..

Adamı bu zamana kadar zerre protesto etmemişiz ki şimdi 2 gram yuhlamada değişik geliyo.Aslında beşiktaşlılar gibi küfür edeceksin koro halinde çok ciddiyim.2-3 maç sonra pes eder eminim.Ama taraftar profilimiz bu değil.

Anlıyorum ki önümüzdeki üç dört sene hatta daha fazlada olabilir bu seviyedeki kadrolarla hatta büyük oranda aynı kadroyla devam edeceğiz.Sportif başarı gözden çıkarılmış durumda.Çünkü söylenen rakamlar çocuk oyuncağı değil çok zor bir durum.

Kimse manager oyunu gibi 3-5 oyuncu alıp kadro hayali kurmasın tavsiyem.

Allah bize sabır versin.

Koca toplantıda olan tek şey var. Işın Çelebi'nin konuşmasının özeti çok net; "kapak".

Zaten belliydi.Hayatta seçime gitmez Polat.Görev süresince devam eder.Bizde kanser olmaya devam ederiz.

yazık ya.Futbolcuların hepsi ile devam edecekmiş, bu dakikadan sonra bu yönetimi destekleyen adamlarla muhatap olmamak lazım.Ciddi ciddi dalga geçiyorlar

arkadaslar yeri deil ama bu video yu yeni gördüm süper

96 daki kupa finalinin maç sonra, kupa alışımız ve fb lilerin bunu izlemesi :D

[video=youtube;e87E75dCYkQ]https://www.youtube.com/watch?v=e87E75dCYkQ[/video]

Gelecek sezonda bu futbolcularin cogu olacakmis demekki yine 10. siralarda felan olacagiz

Yemin ederim yakinda BAM, Sezgin ve Polat hakkinda wikileaksten bir komplo teorisibekliyorum , adamlar özel yetistirilmis bence

Baskan hala sezgin olayinda olabilir, siz bana sezgini kovdurdunuz ya taraftar bende sizi bank asyaya düsürecegim diye bir laf bile bekliyordum bugün, hemede alkis alirdi bu üyelerden

Stadda gercekten saglam bir protesto olsun, ben ozaman görürüm istifa ediyor mu etmiyor mu !!!:mad:

Adnan Polat istifa etmeyi düşünmediğini söylediği kısımları tekrar izledim. Dili sürştü, panikledi, heyecanlandı...Bu demek oluyor ki rahat değil, üzerindeki baskıdan oldukça etkilenmiş..Bu ruh haliyle mali kongreden zor çıkacak, kaldı ki A.Gücü ve F.Bahçe maçları olaki kötü netice ile biterse vay haline...

Ben bir sene daha dayanamam\ 3 sene ne paralarla yapamadiklarini simdi mi yapacak, seneye sosyal patlama olur devam ederse.

Yüzsüzlügün böylesi yalaka yıkama takımıda dolusmus oraya herseye sak sak sak benden burdan yapıyorum baskan sak sak sak ama baska sekilde

Üst Alt