Polat: Kameraları inceleyeceğiz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: Kameraları inceleyeceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğiz

bakin buda benim aciklamam

yasadigimiz toplum icindeki siyaset ve politika tartismalarinin boyle guzel ve onemli bir gunde stada gelen bazi vatandaslarimizin dusuncesizligi nedeniyle stad icine tasinmasi ve bu stad yapiminda ne kadar yardim ettiginiz gercegi goz ardi edilerek siyasi dusuncelerin tribunlerde vukuu bulmasi nedeniyle sayin basbakanimizdan 20 milyon taraftari olan klubumuz ve yonetim kurulumuz adina ozur diliyorum.

tabi başbakanı ıslıklamanın yeri oarası dimi.zaten sizin gibilerin bu zihniyeti bu adamı getirdi başımıza,yine adam bu olaydanda oy kapacak.

protestoya bende varım ama yeri orasımıydı.yazıklar olsun.bence başkandan önce galatasaraylılığa yakışmayanlar gitsin,ajax ı bile yuhalayan bilinçsiz taraftarlar gitsin.

Ya protestonun yeri orası burası diye düşünce nasıl olur. Statta 50 bin kişi var. Daha güzel neresi olur ayrıca. Pele ve Stallone'nin bir filmi vardı. Tüm stat sahaya inip askerlerden topçuları kaçırıyordu. Onu hatırladım birden

yasadigimiz toplum icindeki siyaset ve politika tartismalarinin boyle guzel ve onemli bir gunde stada gelen bazi vatandaslarimizin dusuncesizligi nedeniyle stad icine tasinmasi ve bu stad yapiminda ne kadar yardim ettiginiz gercegi goz ardi edilerek siyasi dusuncelerin tribunlerde vukuu bulmasi nedeniyle sayin basbakanimizdan 20 milyon taraftari olan klubumuz ve yonetim kurulumuz adina ozur diliyorum.

+1905 katiliyorum ama Adnan Polat'in istifa etmesini de istiyorum..

yaziklar olsun sana umarim taraftar her mac bunu protesto eder stada gelecek yüzün olmaz

Olaya bak, bu ülkede başbakanı ıslıklamak suç olmuş. Nerede olursa olsun insanların tepkilerini gösterme hakkı vardır. Bunu kafanıza sokun.

Yürüyedur Serdar )))

Kisa ve net soyleyecegim,toplum yillardir gunden gune geriliyor,film bir yerde kopacak.Bu isin sonu korkarim Tunus olaylari gibi olacakta ,bazilari ulke disina kacabilecekmi orasi tartisilir.

Kendisi bittiğinin farkında,

Bir şekilde aradan sıyırmaya çalışıyor kendini,

Tarihin görüp görebileceği en çapsız yönetimi var başımızda,

TOKİ başkanı dün akşam amiyane tabirle sıfatına hacetini giderdi.

Tık yok,

Neyse daha fazla ağzımı bozmayayım.

yahu anlamıyorum bu siyasileri. o tribünlerden 90dk sahadakilere ve sahadışındakilere ana-avrat sövüldüğü oldu bunun 10da 1i tepki gelmedi.

siyasette ıslıklanmakta var alkışlanmakta. ama bizim siyasiler dalkavukları ve goygoycuları çok seviyor herhal.

geri kalanların kellesi kesile :D

tabi başbakanı ıslıklamanın yeri oarası dimi.zaten sizin gibilerin bu zihniyeti bu adamı getirdi başımıza,yine adam bu olaydanda oy kapacak.

protestoya bende varım ama yeri orasımıydı.yazıklar olsun.bence başkandan önce galatasaraylılığa yakışmayanlar gitsin,ajax ı bile yuhalayan bilinçsiz taraftarlar gitsin.

+1905 ama ploat istifa

emre cağdas arkadasım orası siyasi propaganda yeri değil sen yuhlarsın küfür edersin akpartili birileride alkışlar sonra kavga çıkar arbede yaşanır.o stadı kendimiz yapsaydık onlarda gelmezdi.

ama sen hem adamlara dünyanın sayılı stadlarından birini yaptır,hem açılışa davet et,hemde ıslıkla yuhla,dün yuhlayanlar resmen rezil etti bizi,bügün herkes bu olayı konuşuyor zamanla zaten alçalana galatasaray seyirci profili dahada kötüye gidiyor.

illaa protesto edilecekse mitingler düzenleniyor gider edersin,yürüyüşler yapılıolar gider yürürsün ama bunun yeri orası değildi.

bari savunmayında ayıbınızı biraz olsun kapamaya çalışın.

Ajax yuhalanmadı yahu adamları alkışladık hatta özellikle.Yalancı medya zırvalamış yine.

Islıklama 4 falan saniye sürdü. Sonra 1 dakika boyunca alkışladık. Onlarda karşılık verdi.

Sayın Adnan Polat,

Galatasaray'lılık, gerekirse Ali Sami Yen'den daha küçük bir stadyumda, başımız dik oynamaktır.

Bilin ki sizin bu yaptığınız Galatasaray'lılığa sığmaz. Sizin bu yaptığınız yalakalık ve kraldan çok kralcılıkdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt