Polat: Kameraları inceleyeceğiz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat: Kameraları inceleyeceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Polat: Kameraları inceleyeceğiz

Olaya bak, bu ülkede başbakanı ıslıklamak suç olmuş. Nerede olursa olsun insanların tepkilerini gösterme hakkı vardır. Bunu kafanıza sokun.

senin mantığınla toki başkanının yaptığı açıklamada normal olur.nede olsa oda özgür ve hakkı var düşüncelerini açıklamaya.

Son bir mesaj ^^Selim terzi^^ (ekşiden: spor aş genel müdür yardımcısı olarak çıkıyor, istanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde bir şirket) : basbakanı tt arenada yuhlayanların babaları bellı degıldır buna emınım. Arkadaşlar bunları yuhlamak değil, direkt yumurtalamak lazım. Tavuk kadar zekası olanlara böyle protesto lazım. Selim Terzi resmen binlerin annesine küfür etmiştir.

Bu gidisle Ali Sami Yen'deki seyirci ortalamasini bile bulamayacagiz. Yakinda sadece 5 000 kisi felan gelir maclara. :eek:

evet yahu ozgurluk falan diyorsunuzda temelde toki baskanininda istedigini soyleme hakki oldugunu unutmayin

suc unsuru bulmak zor o konusmada

tek tarafli bakmayin olaylara derim ben

evet yahu ozgurluk falan diyorsunuzda temelde toki baskanininda istedigini soyleme hakki oldugunu unutmayin

Bir yere misafir geldiyseniz,konusma adabi ,edebi,terbiyesi diye bir sey vardir degilmi.Patavatsizlik yaparsaniz bazen yuhalanirsiniz,bazende konusmanin icerigine gore fiili bir tepkiyle bile karsilasabilirsiniz.

Ayrica kimse kimseyi kandirmasin olaylarin tokiyle,stadyumla filan bir alakasi yok.Bu insanlar Cumhuriyetle sorunlu olduklari icin tepki goruyorlar ,kabul edin veya etmeyin.Gecen sene hamburg macindada aynisi oldu,basketbol sampiyonasindada ,gorunen o ki artarak devam edecek.

Hala cevapsız sorular var.Başbaknmız ve yalaka kulp başkanları neden protesto sırasında değilde Toki başkanının konuşmasından sonra stadı terk ettiler.Sağlam oyun döndü dün açılış öncesi klup başkanlarının hal ve kareketlerine açıklamalrına bakın anlıyacaksnız demek istediğimi.

Herkesin istediği herşeyi söyleme hakkı var. Doğru, ama bu söylenenlerin yeri dün yapılan açılış mı olmalıydı?

Bu olayın olacağı kesinlikle önceden biliniyordu veya bekleniyordu. TOKİ başkanı sözlerini bir yazılı metinden dile getiriyordu. Bence bu protesto için hazırlıklıydılar. Kulüp başkanları zaten bir olay çıksa da gitsek diye içlerinden geçirdiklerinden eminim. Sadri Şener'in açıklamalarına bakarsanız zaten ne kadar kıskanıldığımız anlaşılır durumda. Açıkcası ben bu stadı sindiremedim. :)

Keşke siyasi bir iradenin değil de, kendi içimizden bir şekilde kaynak sağlanıp stadı yapabilseydik. Hiç değilse "bizim" derdik. Ama işte mali tablomuz bu duruma izin vermedi.

''Galatasaray Yönetimi Ali Sami Yen ile ilgili kiracılık yükümlülüklerini yerine getiremezken bize geldi. Hem Ali Sami Yen'de hem de burada yükümlülüklerini yerine getiremedi. Özhan Canaydın'ın karşımıza gelip naif ve sessiz sedasız duruşu dün gibi aklımda''

sayın polat önce bu lafları incelesin..

Olaya bak yaa...

Konuşmalarda suç unsuru bulmak zor ama ıslıklamak suç değil mi?

Neyi savunduğunuzun farkında mısınız siz Allah aşkına....

tribundergi

Sorular uzerine araştırdık GS TT ARENA kombine satis sözleşmelerinde "Protesto edenlerin kombineleri iptal edilir" maddesi yer almiyor.

:) Çok iyi.

evet var, birey olarak var, bir kurumun başı olarak adaplı konuşmak zorunda, oturduğu yerden istediğini yuhlayabilir..

senin mantığınla toki başkanının yaptığı açıklamada normal olur.nede olsa oda özgür ve hakkı var düşüncelerini açıklamaya.

Hahah ne alaka ya :D:D

Adamın orda çıkıp konuşma hakkı varsa fikirlerini söyleme hakkı da var, buna katılıyorum. Ama fikirleri o kadar gerizekalıca ki, ben de o adamı ıslıklama hakkımı kullandım. Söylediklerinin yeri ve zamanı olduğunu bilmesi gerekirdi.

Galatasaray'a ve ölmüş başkanımıza edilen onca lafa sırf "misafir" diye ses çıkarmamak midesizliktir.

Bunu ayırt edemeyenlerin haline acıyorum.

Hahah ne alaka ya :D:D

Adamın orda çıkıp konuşma hakkı varsa fikirlerini söyleme hakkı da var, buna katılıyorum. Ama fikirleri o kadar gerizekalıca ki, ben de o adamı ıslıklama hakkımı kullandım. Söylediklerinin yeri ve zamanı olduğunu bilmesi gerekirdi.

sende bileceksin protestonun yeri ve zamanını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt