Polat'tan yıldız transfer müjdesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Cevap: Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Ronaldinho geciyor icimden nedense... zor tabiki :D

Henry olabilirmi? Neden olmasin?

Haber yalansa bile, helal olsun Adnan polata ve ekibine simdiye kadar yaptiklari icin cok tesekkürler...

Zaten her sene yıldız geliyo kanımca

demekki bu sefer daha büyüğünü getircek

Bence robiho olcak :D

Henry,Balack ve Joe Cole u istemem ben açıkçası.Futbola ve paraya doymuş yıldızlar bunlar.Bize aç adam lazım..

Ballack çirkeftir istemem, 3 sene daha top oynar o ayrı..

Henry artık son demlerini yaşamaya gelir Galatasaraya Barcelonadan aldığı paradan daha azına zor ikna olur çok faydalı da olmaz hani onada gerek yok..

Robinho artistir karaktersizdir ama yakın arkadaşı Elano ve Rijkaardla beraber işe yarar..

ileri 3lünün heryerinde oynar..

doğruysa çok amatörce bi vaad

Burası Türkiye, burada seçim böyle kazanılır. Rakiplerimizin her alanda tozunu yutacak bir kulüp, transferde çürük elmaları toplayan bir futbol takımı mı vaad etseydi? Önce insanlara yapacaklarını anlatacaksın kara kaşına, kara gözünü verecek değiller ya oyları. Turgay Kıran Figo'yu getireceğim dedi seçilemedi o ayrı konu.

Adnan Polat söylediyse yalan yoktur. Canaydın gibi yıldız transferi yapacam diyip çamaşır makinelerini transfer etmez. Robinho ismi olabilir mi diye düşünüyorum, olma ihtimali var. Robinho şuanda Santosta ve İngiltereye bir daha dönmeyeceğim diye açıklama yapmıştı. Bu da satılacağının göstergesi. Haydi Haldun baba bundan sonra görev senin.

Bence şunlardan biri gelir;

Ballack

Ronaldinho

Essien

Henry

Belki Roni hayal diyebilirsiniz ama haber doğruysa ki Zaman pek transfer haberi yazmaz doğruluk ihtimali yüksek Elano,Keıta dan bir üst seviye futbolcu gelicek demektir bu futbolcuların içinden gelebiliceklerde bunlar

Tamam iyi güzel de "çok yakında" biraz garip bir açıklama değil mi?Daha Yaz sezonuna aylar var.Tabi şimdiden birilerini ayarlayıp seçim kozu olarak kullanmak istiyorsa Başkan bilemem.

Bu açıklama yalan olabilir ya fazla da kaptırmamak gerek

Ne Robinho ne de Ballack aradigimiz degil. Tamam Ballack aslinda aradigimizdir ama onun daha genc olanini isteruk. Ama daha once yasamamamiz gereken iki kupa seremonisi var.

Bence şunlardan biri gelir;

Ballack

Ronaldinho

Essien

Henry

Belki Roni hayal diyebilirsiniz ama haber doğruysa ki Zaman pek transfer haberi yazmaz doğruluk ihtimali yüksek Elano,Keıta dan bir üst seviye futbolcu gelicek demektir bu futbolcuların içinden gelebiliceklerde bunlar

Essien favorim.

Ne hallere geldik bea Önceden Inamoto ve Carrusca'lara sükrediyorduk. Nereden nereye, tesekkürler yönetim!

:D Bence de tesekkurler yonetim ama, bence Essien falan diyerek iki sene oncenin Fenerbahcelileri gibi ucmamamiz gerekiyor. Gerci bizim aldigimiz futbolcularin kalitesi buyuyerek devam ediyor ama yine temkinli davranmaliyiz. Adnan Polat hakikaten super adam. Secilirken "Kimse bizden bu sartlarda yildiz futbolcu beklemesin" dedi, taraftar beklentisini en aza indirdi. Dusunun biz Polat'la ilk transfer doneminde yine Inamoto falan, olursa da sansimiza iyi sayilabilecek adi duyulmamis bir genc bekliyorduk ama, tam tersini yapmaga basladi yonetim. Ve o zamandan bu zamana transfer kalitemiz buyuyerek devam ediyor. Ve en onemlisi yildiz yildizi cekiyor ve de en onemlisi dunyanin en buyukyildizlarinda biri Rijkaard da bizim takimda. :)

Üst Alt