Polat'tan yıldız transfer müjdesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Cevap: Polat'tan yıldız transfer müjdesi

Her sene yıldızları topluyoruz zaten. Bu kadar iddaalı bir açıklamanın 2 anlamı var.

Ya seçim vaadi bu ya da harbiden Robinho/Henry/Ballack tarzında bir isim gelecek.

Bekleyelim ve görelim.

gelde gulme kredi alindi diye hemen transfer yapilacak atesi saga solla sallaniyor, Transfer olmaz! olursa da bu krediden aktarilacagini dusunmuyorum, bu kredinin nedeni defalarca anlatildi.

Robinho gelirse, sevinebilirim ama manyak bir transfer ucreti ister bence.. istemiyorum..

Şu senin imzandaki adamı alalım; başka hiç bir şey istemem. Hayran olduğum tek Alman futbolcu. Harika bir adam. Müthiş.

Maçı hatırlamıyorum ama ceza alanından bir hücumu savuşturduktan sonra karşı ceza alanına kadar boş koşup gelen pası kalleciyle bereber içeri sokmuştu. Ve Alman takımından oraya koşan tek adamdı.

Müthiş olurdu ama imkanı yok Şebnem.En son Chelsea ilgileniyordu Schweini ile.Hitzlsperger yeter bize.Şu Atletico maçının üstüne forvetmiş wingermış filan isteyen varsa takıma yuh diyebiliyorum sadece.Ne yapıp edip güçlendirmeliyiz şu ortasahamızı.Bıktım artık şu ortasahada yeteneksiz adamları izlemekten.

Teek bir yıldız istemiyorum artık.Başkanım adam akıllı Türk futbolcu getir şu takıma..Reading'den Jean-Paul Karacan'ı al mesela,Nuri'yi al,Hamit'i al,Sercan'ı al yeterki şu pas özürlüler gitsin.

dos santos gibi getircekseniz yıldız düşman başına...

iki tane orta saha getirin italyanın ingilterenin ortalama takımlarından yeter de artar bile...

Adnan Polat yönetimi Özhan Canaydın yönetiminin devamıdır.

Beni taraftar olarak futboldan soğuttular.Yazıklar olsun hepsine..Bir yenilgiden sonra mı veya iyi gün taraftarı diye artık bıktıran sözlerle kimse çıkmasın karşıma!

Şimdi değil her zaman söyledim.Adnan Polat yönetimi kesinlikle başarısızdır.

Bir zamanlar Alisamiyendeki maçlarda ne kadar kötü olursak olalım içimde her zaman ,kesinlikle kazanacağımıza dair umutlar taşıyordum ve müthiş rahattım.

Özhan Canaydından bu zamana bu takımda ne vefa ne hırs ne ruh bıraktılar..

Servet,emre,Hakan,uğur,barış,ayhan,mustafa,mehmet,caner,,,serkan,Gökhan zan,Emre aşık,Aykut Erçetin,serkan çalık,alparslan ,volkan,yaser Bu mudur transfer başarısı bu mudur türkiyenin en kaliteli kadrosu!!!

Yoksa sözde iki,üç isimli oyuncu almakmıdır transfer başarısı!!

Bir mevkide alternetifin yokken bir başka mevkiye yığınla oyuncu almak mıdır transfer başarısı!!

Benim için Barış Özbek transferi çok önemli bir kriterdir.Bu oyuncuyu transfer eden zihniyete güvenmem söz konusu değildir.

adnan polatda suçludur rijkaardın sene başında topu oyuna hızlı sokan önlibero istediğini biliyoruz ama alınmadı.sene başında stoper istedik coloccini yazdıldı alınmadı gitti yine ofansa adam aldınız.ne lanet şeyki adnan polat yönetimme geldiğinden beri sakatlıklardan başı doğrulmadı.

cemal nalga olayıda extrası.

baros,kewell hariç avrupada ov yıldıza bak denilecek oyuncumuz yok.arda,keita iyi bir asker ve bence lyon porto seviyesi oyuncular.kimse k.bakmasın

Daha bugün Robinho olabilir diye yazmıştım bu konuya ama bize gereken kesinlikle teknik defansif adamlardır. Defansın her bölgesine lazım önlibero, stoper, bekler. Yeterki ayağa pas yapabilsinler baskı yediklerinde de saçmalamasınlar. Neill iyi bir başlangıç Neill gibi adamların çoğalması lazım.

Hala Henry , Robinho diyorlar. Kanat ala ala öldük arkadaşım , öldük. Kucak kucağa mı oynatacaz yetti gayrı !

Bu sistemle oynatacaksan seve seve ön liberoya yaya toure tarzı bi adam alacaksın !!! istersen messiyide getir bu sisteme uygun ön liberon yoksa bi hiçsin !!!

Solbek'e alternatif, yerli bir forvet ve Servet'in yerine 2 stoper alın yurt içinden kafi. Tek isteğim orta sahaya gerçek bir "orta saha " adamı.

Yıldız falan lazım değil. 5 tane orta kalite orta saha oyuncusu alınsın. Futbolumuz çağ atlar.

Üst Alt