Pro Evolution Soccer 2009 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2009

Cevap: Pro Evolution Soccer 2009

Sabriyle gol atmayı başardım milli takımda:D Oyuna TSL ve kadro yaması yükledim. Sonra yanlışlıkla sildim takımlar birbirine karıştı ne yapacağım?

Konami dosyasını silmen lazım Belgelerimden kayıtlı oyunlarını filan al Konamiyi sil oyuna tekrar konami dosyası tekrar oluşur savenin içine kayıtlı oyununu at olur...

Become A Legend'de İlk sezon Kayseriyle şampiyon olduk.2.Sezon bi baktım rooney,Stekelenburg ve Lövenkrant'ı almışlar... :D

Ben sadece Türkçe Spikeri indirdim 300 mb TSL'deki oyuncuların adını söylemiyor oyuncular uyuşmadığı için ama İngiltere vs. ordakileri söylüyor... :)
Bende Türkiye, Japonya bütün futbolcuların isimlerini söylüyor. Ayrıca çok güncel Meira bile yok Galatasaray'da :D Ben aşırı tuttum oyunun manyağı oldum o yama ile. Bendeki veri 2 gb falandı indirdiğim.

Oyuna yama yüklemeye çalıştım ve bazı takımlar bozuldu. Hasan Şaş Juventus'a gitti, Ümit Karan da Milan'a :) Real Madrid ile yıldızlar karması kurdum. İşte kadrom.

Casillas

Pique, Vidic, Sergio Ramos, Evra

Xavi, Ronaldo, Kaka, Messi

Rooney, Drogba

Become A Legend e Barcelona' da Yarım Sezon oynadım ilk once Fransa dan Bordeaux transfer teklifi etti kabul etmedim milli maca cıktım milli mactan sonra Manchester United Teklif Yaptı Simdi ManU'dayım.

2008-2009 Real Socieadad

2009 Real Socieadad

2009-2010 Barcelona

2010-2011 Manchester United

Master Lig Kadro İdeal 11:

Asenjo

İlsinho Servet Kadlec H.Balta

De Jong

Boka Ayhan Arda

Lincoln

Samaras