Pro Evolution Soccer 2010 - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Pro Evolution Soccer 2010

Cevap: Pro Evolution Soccer 2010

Güncelleme yapmışsın veya mod yüklemişsin ondandır save dosyasını sakla oyunu sil tekrar yükle :D

İnanılmaz kaleci hataları oluyor ya. Geçen arkadaşla Juventus Atletico Madrid maçı yaptık Juventus benimdi maçı ben 1-0 kazandım. Attığım golde sağdan Giovinco'yla sıfıra inip ortaladım kaleci çok zor olmayan topu rahatça alıcağına içeri tokatladı :D :asd:

İnanılmaz kaleci hataları oluyor ya. Geçen arkadaşla Juventus Atletico Madrid maçı yaptık Juventus benimdi maçı ben 1-0 kazandım. Attığım golde sağdan Giovinco'yla sıfıra inip ortaladım kaleci çok zor olmayan topu rahatça alıcağına içeri tokatladı :D :asd:

Orta açarken 2-3 kare basarsan top falsolu ve hafif yerden gider kaleciler bazen hata yapıyor o pozisyonlarda ;)

galatasarayımıza yeni gelen oyuncuların (mehmet b. çağlar ali turan ) bu oyuncuların pes 2010 ozellıklerını bulabıleceğimiz bir site varmı ?

Pes 2010 sınırlıydı ciddi anlamda. Kısa sürede sıktı. Her oyunda kazanmaktan bıkıyordum ancak bu kez çok kolay oldu.

2011 takip ettiğim kadarıyla bomba gibi geliyor.

Kaleci hataları çok fazla. Aykut falan çok saçma şekillerde gol yiyorlar. Bazen topun arkasından koşturuyorlar uçacakları yere :D

Umarım 2011'de bazı saçmalıklar olmaz. Messi yedek başlıyor maçlarda bazen veya Messi 50. dakikada oyundan çıkıyor. Bunlar gerçekten saçmaydı. Umarım yapay zeka daha gerçekci olur.

Bir oyuncuyla kaleye doğru gidin.Kaleciyle karşı karşıya iken pasa basın penaltı + kırmızı kart oluyor.Ben bu yöntemle çok maç kazandım.:DMustafa sarp uzaktan gol attığı gün oyundan soğudum.Hala o golü nasıl attım bilmiyorum.:D

Master Ligde Misi'ye ihtiyaç duymuyorum zaten. Hücum hattında Arda, Perotti, Jonathan dos Santos, Gio oynuyor. Ön libero Cigarini, çift yönlü orta saha Jonathan de Guzman. Defans hattım şimdikiyle aynı. Bir kaleci aldım, adını hatırlamıyorum. :D

Üst Alt